[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εγω εχω την εξης απορια: Το 2006 απο 19-20 γβπ ειχαν 568 ατομα και η βαση ιατρικης Αθηνας ηταν 19171. Το 2012 που ηταν 509 ατομα η βαση πηγε 19170. Ωστοσο το 2012 οι επιδοσεις σε χημεια-βιολογια ηταν πολυ χειροτερες. Συγκεκριμενα:
Το 2012
Χημεια 18-20 : 28.57%
Βιολογια κατ 18-20 : 31.04%
Το 2006
Χημεια 18-20 : 49.46%
Βιολογια κατ 18-20 : 37.54%

Ο αριθμος των εισακτεων και τις δυο χρονιες ηταν ο ιδιος (160). Τι οδηγησε στην εξισορροπηση των βασεων των δυο αυτων ετων; Αλλαξαν τοσο πολυ οι προτιμησεις των υποψηφιων; Αν συγκριναμε λοιπον το 2012 με το 2006(παραβλεποντας το 2011) θα ελεγε πως σιγουραη βαση θα ειναι κατω απο 19150... Μηπως την πατησουμε αντιστοιχα στην συγκριση της βασης του 2014 με του 2007;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
καμια νεα εκτιμηση για το ιστορικο αρχαιολογικο θεσσαλονικης;
16.840 εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Νέες προβλέψεις-εκτιμήσεις: https://www.patrastimes.gr/arthro.php?id=66724
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
ιατρικη πατρας 18600 λεει.χααχχαχα και υπαρχουν ανθρωποι που το πιστευουν??????εδω η ιδια εφημεριδα ελεγε πριν βγουν τα στατιστικα οτι οι βασεις των ιατρικων θα κινηθουν καθοδικα.οτι του φανει του λωλοστεφανη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PopeyeGR

Νεοφερμένος

Ο PopeyeGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πήρε κανείς τον ελεύθερο τύπο που έχει εκτιμήσεις για 76 σχολές και όχι μόνο το δείγμα που έχει στο ίντερνετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
ιατρικη πατρας 18600 λεει.χααχχαχα και υπαρχουν ανθρωποι που το πιστευουν??????εδω η ιδια εφημεριδα ελεγε πριν βγουν τα στατιστικα οτι οι βασεις των ιατρικων θα κινηθουν καθοδικα.οτι του φανει του λωλοστεφανη!!

Επίσης: Νομική Αθήνας 19.620 – 19.820 (!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Πήρε κανείς τον ελεύθερο τύπο που έχει εκτιμήσεις για 76 σχολές και όχι μόνο το δείγμα που έχει στο ίντερνετ;

τον πηρα εγω χαζομαρες γραφει,δεν αξιζει να ασχολεισαι.οι εκτιμησεις του κυριου αποστολη ειναι αξιοπιστες μονο:clapup:

Επίσης: Νομική Αθήνας 19.620 – 19.820 (!!!)

τυπογραφικο λαθος προφανως,.18620-18820 εννοει.να δειτε παντως ποιους εμπιστευεστε δεν ελεγχουν τι γραφουν καν.η νομικη κατα την αποψη μου θα ξεπερασει τα 19000 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PopeyeGR

Νεοφερμένος

Ο PopeyeGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
τον πηρα εγω χαζομαρες γραφει,δεν αξιζει να ασχολεισαι.οι εκτιμησεις του κυριου αποστολη ειναι αξιοπιστες μονο:clapup:

Για ποια παιδαγωγικά λέει;Λέει και για το ειδικής αγωγής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
τον πηρα εγω χαζομαρες γραφει,δεν αξιζει να ασχολεισαι.οι εκτιμησεις του κυριου αποστολη ειναι αξιοπιστες μονο:clapup:

Κύριο Αποστόλη εννοείς τον κ.
Κουτρουμπέλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Επίσης: Νομική Αθήνας 19.620 – 19.820 (!!!)

Προφανως εννοουσαν 18.620-18.820

Παντως, δεν μου φαινονται και πολυ εμπιστες αυτες οι εκτιμησεις:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
τυπογραφικο λαθος προφανως,.18620-18820 εννοει.να δειτε παντως ποιους εμπιστευεστε δεν ελεγχουν τι γραφουν καν.η νομικη κατα την αποψη μου θα ξεπερασει τα 19000 μορια.

Σιγα μην ξεπερασει τα 19000 η νομικη. Δες και λιγο τα στατιστικα ρε φιλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kαλαματιανός

Νεοφερμένος

Ο Kαλαματιανός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά,αν ξεπεράσει τα 19000 μόρια η Νομική της Αθήνας,να πάμε να πνιγούμε ομαδικώς!!!Δε γίνεται αυτό επουδενί!!!Προφανώς,πρόκειται περί τυπογραφικού λάθους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Έχω 18.077 και έχω βάλει πρώτα Νομική Κομοτηνής!
Με αυτές τις εκτιμήσεις, αμφιβάλλω πολύ αν θα την πιάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Έχω 18.077 και έχω βάλει πρώτα Νομική Κομοτηνής!
Με αυτές τις εκτιμήσεις, αμφιβάλλω πολύ αν θα την πιάσω!

Μην ακούς τις εκτιμήσεις ! Κανείς δεν μπορεί να ξέρει στα σίγουρα ... Να ελπίζεις για το καλύτερο ! ;)

Παιδιά,αν ξεπεράσει τα 19000 μόρια η Νομική της Αθήνας,να πάμε να πνιγούμε ομαδικώς!!!Δε γίνεται αυτό επουδενί!!!Προφανώς,πρόκειται περί τυπογραφικού λάθους!!!

Δεν πρόκειται να συμβεί κάτι τέτοιο ! Τα τυπογραφικά λάθη δυστυχώς πανικοβάλλουν δίχως λόγο ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

letakar

Νεοφερμένος

Η letakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Τελικά πόσο θα ανέβουν οι βασεις στις περιφερειακές ιατρικές; πιστεύετε με 18619 θα πιάσω την Αλεξανδρούπολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Τελικά πόσο θα ανέβουν οι βασεις στις περιφερειακές ιατρικές; πιστεύετε με 18619 θα πιάσω την Αλεξανδρούπολη;

δυσκολο εως απιθανο.:clapup: μιας και λετε οτι δεν εχω καμια σχεση με αυτα να ξερετε οτι εδωσα το 2006 πανελλαδικες και συγκεντρωρα 19082 μορια και εισηχθα στην ιατρικη πατρας απο οπου αποφοιτησα το 2013.ετσι για να μην λετε ανακριβειες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

letakar

Νεοφερμένος

Η letakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
τα δεδομένα του 2006 (στατιστικά, εισαχθέει, ειδικές κατηγορίες, αριθμός υποψηφίων ) έχουν με φέτος ομοιότητες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
τι σημασια εχει αν εχουν???λιγοτεροι αριστουχοι ηταν τοτε παντως 592 οποτε.... λεκαταρ καλη και η φαρμακευτικη φιλε μια χαρα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirit22

Νεοφερμένος

Η spirit22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
για τεχνων ηχου και εικονας τι πιστευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Τελικά πόσο θα ανέβουν οι βασεις στις περιφερειακές ιατρικές; πιστεύετε με 18619 θα πιάσω την Αλεξανδρούπολη;

Κοιτα κατα την άποψη μου είσαι πολυ οριακά ...αλλα οχι απιθανον οπως ειπώθηκε.Όλα εξαρτόνται απο την προτίμηση των φετινών αριστούχων. Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να αγνοήσεις τις εκτιμήσεις και να απολαύσεις το καλοκαίρι σου.Οι μισοί θα σου λένε είσαι μεσα και οι άλλοι μισοι έξω. Όποτε άστο και πήγαινε παραλία ;) Και καλή τύχη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top