[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mihalis341

Νεοφερμένος

Ο mihalis341 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
θεωρω σε καμια απο τις 2 αλλα μπορεις να ελπιζεις μεχρι να βγουν οι βασεις
Αφού λες ότι εμπιστεύεσαι τον Κουτρουμπέλη, σύμφωνα με αυτόν μπαίνει. Επίσης λες ότι Ιατρική Αθήνας σταματά πάνω από 19300 σε αντίθεση με την εκτίμηση του Κουτρουμπέλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εχεις καλες πιθανοτητες να περασεις Ιατρικη ΔΠΘ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Αφού λες ότι εμπιστεύεσαι τον Κουτρουμπέλη, σύμφωνα με αυτόν μπαίνει. Επίσης λες ότι Ιατρική Αθήνας σταματά πάνω από 19300 σε αντίθεση με την εκτίμηση του Κουτρουμπέλη... Σου δίνω ελαφρυντικά λόγω του ονόματος σου που αυξάνει τις πιθανότητες να είσαι troll ;)

κι ομως δεν ειμαι τρολ ειναι το ονομα μου.δηλαδη τι κακο εχει το ονομα αυτο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
κι ομως δεν ειμαι τρολ ειναι το ονομα μου.δηλαδη τι κακο εχει το ονομα αυτο???

ρε τυπε φαινεσαι απο μιλια μακρια οτι δεν εχεις σχεση με τιποτα απο αυτα που λες...απο τον τροπο που μιλας και μονο..κι δεν εννοω ασχημο τροπο. εννοω παιδικο και χαζο τροπο. αστο ρε τυπε. μην μιλας αλλο αφου σε εχουν παρει χαμπαρι να πουμε. αστο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
μιλαγα σημερα με τον κυριο κουτρουμπελη μεσω mail και μου λεγε οτι επιμενει στις εκτιμησεις του παντως.για να μην λετε οτι τα λεω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Νίκο, με 18.400 πιάνω Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ/ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
ρωτα το κουτρουμπελη.ποσο ειχε περσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

letakar

Νεοφερμένος

Η letakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Οι περισσότερες εκτιμήσεις μιλούν για άνοδο των ιατρικών 300-400 μόρια (400 οι περιφερειακές που έχουν και 45 θέσεις παραπάνω - Αλεξανδρούπολη - Κρήτη Γιάννενα) Θεωρώ ότι από 18500 και πάνω η Αλεξανδρουπόλη τουλάχιστο δε χάνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Οι περισσότερες εκτιμήσεις μιλούν για άνοδο των ιατρικών 300-400 μόρια (400 οι περιφερειακές που έχουν και 45 θέσεις παραπάνω - Αλεξανδρούπολη - Κρήτη Γιάννενα) Θεωρώ ότι από 18500 και πάνω η Αλεξανδρουπόλη τουλάχιστο δε χάνεται

18700 και ανω πες.με 18500 ειναι αδυνατον.αντε στην χειροτερη να ειναι 18550 κατα τη γνωμη μου.εξαλλου ο χρησταρας ετσι προβλεπει και πεφτει σχεδον παντα μεσα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Οι περισσότερες εκτιμήσεις μιλούν για άνοδο των ιατρικών 300-400 μόρια (400 οι περιφερειακές που έχουν και 45 θέσεις παραπάνω - Αλεξανδρούπολη - Κρήτη Γιάννενα) Θεωρώ ότι από 18500 και πάνω η Αλεξανδρουπόλη τουλάχιστο δε χάνεται

Κ εγω ρε φιλε τα 600 μορια ανοδος στις ιατρικες μου φαινονται πολλα. Δηλαδη αν δεν υπηρχε αυξηση των θεσεων , ποσο θα ανεβαιναν οι βασεις?1000 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

letakar

Νεοφερμένος

Η letakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ποιος είναι ο Χριστάρας; 18080 Αλεξανδρ. το 2013 και 18550 φέτος + 45 θέσεις παραπάνω, μου φαίνεται υπερβολικό !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
μα δεν καταλαβες ο κουτρουμπελης λεει 18680 και βλεπουμε.αυτο τα λεει κατα τη γωμη μου.η γνωμη του κουτρουμεπλη δνε θεσφατον να ξερεις.

ποιος είναι ο Χριστάρας; 18080 Αλεξανδρ. το 2013 και 18550 φέτος + 45 θέσεις παραπάνω, μου φαίνεται υπερβολικό !!!

καθολου μα καθολου υπερβολικο,λογικοτατο θα ελεγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

letakar

Νεοφερμένος

Η letakar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγώ δε βλέπω καμιά λογική, Δε ξέρουμε τις επιλογές αυτών στη κλίμακα 19-20 καθώς επίσης και οι αριστούχοι 18-19 ποιος μου λέει ότι η πλειοψηφία δεν είναι στα 18000-18500 μόρια; Τα στατιστικά δεν είναι σαφή. Οι θέσεις δε στις ιατρικές είναι παραπάνω από πέρσι 150 περίπου, άρα ...... συμπέρασμα; με την επίσημη ανακοίνωση των βάσεων, εκτός αν το υπουργείο δώσει νωρίτερα στατιστικά με πρώτες επιλογές των αρίστων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
μα δεν καταλαβες ο κουτρουμπελης λεει 18680 και βλεπουμε.αυτο τα λεει κατα τη γωμη μου.η γνωμη του κουτρουμεπλη δνε θεσφατον να ξερεις.



καθολου μα καθολου υπερβολικο,λογικοτατο θα ελεγα

Μαλιστα, λογικοτατο το 18550.Οσο πας και πεφτεις. Η εκτιμηση σου ( αυτο που στο Ελλαδισταν ολοι εχουμε μια γνωμη για τα παντα μπορει να με σκοτωσει) ειναι 18750-18780 και η εκτιμηση του Κουτρουμπελη που τον ευαγγελιζεσαι σε καθε ποστ ειναι 18680 αλλα το 18550 σου φαινεται λογικοτατο? Ελα πες την αληθεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
ρε κατα ματθαιον ευαγγελιον (μου αρεσε αυτο το ευαγγελιζεσαι ) κραταω μια πισινη.ελπιζω να παει εκει και να την πιασεις για να μην κλαις μετα και ξαναδινεις και κανεις 10% και τετοια.μην νομιζεις οτι δε θελω να την πιασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
ειμαι ασχετος??επειδη δε σας συμφερει αυτα που λεω???αν πω δηλαδη αυτα που λεει οτι ο κρις οτι θα παει 19200 και θα την πιασει ο διονυσης θα ειμαι αρεστος τοτε???εδω ο κουτρουμπελης που παντα χαιδευει αυτια και θελει να γινεται αρεστος τη βαζει 19280 φαντασου που θα φτασει μονο.τρομαζω και μονο στην ιδεα.

18700 και ανω πες.με 18500 ειναι αδυνατον.αντε στην χειροτερη να ειναι 18550 κατα τη γνωμη μου.εξαλλου ο χρησταρας ετσι προβλεπει και πεφτει σχεδον παντα μεσα:clapup:

Κατι δεν παει καλα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
ρε κατα ματθαιον ευαγγελιον (μου αρεσε αυτο το ευαγγελιζεσαι ) κραταω μια πισινη.ελπιζω να παει εκει και να την πιασεις για να μην κλαις μετα και ξαναδινεις και κανεις 10% και τετοια.μην νομιζεις οτι δε θελω να την πιασεις

Εγω νομιζω οτι απλα δεν εχεις τι να κανεις και εκ του ασφαλους και πισω απο εναν υπολογιστη κανεις τις "εκτιμησεις" σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
διονυση διαφωνω με τον κρις στην αθηνα συμφωνω με αλεξανδρουπολη.τι κατι δεν παει καλα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihalis341

Νεοφερμένος

Ο mihalis341 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Νίκο, για ΗΜΜΥ Χανιά τι λες; Ενδιαφέρομαι να ακούσω και τις δικες σου αποψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
δεν ασχολουμαι με κατω των 18000 μοριων.μονο με ανω 18.000 κυριως για χομπι.τωρα με αυτη τη σχολη οπως και ολες του τεταρτου η κοινη λογικη λεει μεγαλη ανοδο λογω καλυτερων επιδοσεων στα μαθηματικα και φυσικη.επειδη ομως στην τεχνολογικη ειναι αδυναμοι μαθητες ισως και να ανεβει ελαχιστα ή και οι λεγομενες καραμπολες των μεταγραφων τη ριξουν.ιδωμεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top