[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Το θετικο ειναι οτι χρονο με το χρονο μειωνεται η ζητηση. Θεσσαλονικη δεν ξερω αν θα την πιασεις, παντως σιγουρα Βολο.



Τα στατιστικα δεν εχουν καμια σχεση με το 2009. Αν εισαι ασχετος, καλυτερα μην μιλας. Το που θα μπω προβλημα μου, τη σχολη την επιασα :whistle:

δεν ξερω ποιες ιατρικες εβαλες αλλα αθηνα δεν μπαινεις και θα το δεις.η διαισθηση μου δεν πεφτει εξω συνηθως.θεσσαλονικη θα μπεις.αλλα αλλο θεσσαλονικη αλλο αθηνα.πως να το κανουμε δηλαδη????:clapup:

και να ξερεις οτι δεν ειναι διολου απιθανο να τη χασεις για 10-20 μορια.λογικα με το 10% του χρονου θα μπεις ομως.

σου ευχομαι παντως καλη επιτυχια να πιασεις την αθηνα αν και δε το βλεπω,εξαλλου μπορεις να κανεις και 10% του χρονου.σιγα τα αυγα

Με 18619 πιάνω κάποια ιατρική; Έστω Αλεξανδρούπολη;

το εστω τι το λες??γιατι ελπιζεις και για παραπανω ιατρικη???για μενα ειναι εξαιρετικα δυσκολο μπορει και απιθανο.αλλα περιμενε.η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια αλλα εγω λεω σε πεισμα αλλων οτι πεθαινει παντα πρωτη:clapup:

Αστον να λεει Διονυση.....Ειναι ασχετος !!!!
Εισαι μεσα, ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, φιλε!
.....Ξερεις....για πολλους, ισχυει οτι...οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια.

ειμαι ασχετος??επειδη δε σας συμφερει αυτα που λεω???αν πω δηλαδη αυτα που λεει οτι ο κρις οτι θα παει 19200 και θα την πιασει ο διονυσης θα ειμαι αρεστος τοτε???εδω ο κουτρουμπελης που παντα χαιδευει αυτια και θελει να γινεται αρεστος τη βαζει 19280 φαντασου που θα φτασει μονο.τρομαζω και μονο στην ιδεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΒrendanRodgers

Νεοφερμένος

Ο ΒrendanRodgers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα, με 11.000 μόρια περνάω Πολιτισμικη Τεχνολογία και Επικοινωνία Αιγαίου? Τι πιστευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ειμαι ασχετος??επειδη δε σας συμφερει αυτα που λεω???αν πω δηλαδη αυτα που λεει οτι ο κρις οτι θα παει 19200 και θα την πιασει ο διονυσης θα ειμαι αρεστος τοτε???εδω ο κουτρουμπελης που παντα χαιδευει αυτια και θελει να γινεται αρεστος τη βαζει 19280 φαντασου που θα φτασει μονο.τρομαζω και μονο στην ιδεα.

Βάση ιατρικής Αθήνας 2008 : 19306
Υποψήφιοι με ΓΒΠ 19-20 απο την θετική : 793
Φετος : 646
Θέσεις 2008 : 160
Θέσεις 2014 : 175

Βεβαια ποτε δεν μπορεις να είσαι σίγουρος καθως δεν ξέρεις τις προτιμήσεις των φετινών υποψηφίων. Αλλα κατα την αποψή μου οι εκτιμήσεις του Κρις είναι οι πιο σωστες απο οσες εχω δει και με 19.280 μπαίνεις άνετα ιατρική Αθήνας κατ'εμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Νίκο, μέχρι να ανακοινωθούν οι βασεις, ο καθένας μπορει να ελπίζει. Οι εκτιμήσεις εκτιμήσεις ειναι, δεν ειναι επίσημες. Κρίμα να βγάζεις τόση κακία επειδή εσυ έχεις βγάλει 19.999 και έχεις σίγουρο το τάδε τμήμα. Πιστεύω τέλη Αυγούστου θα ανακοινωθούν οι βασεις. Καλές οι εκτιμήσεις αλλα μην απογοητευεστε απο αυτα που ακούτε, μπορει να υπάρξουν ανατροπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
δεν ξερω ποιες ιατρικες εβαλες αλλα αθηνα δεν μπαινεις και θα το δεις.η διαισθηση μου δεν πεφτει εξω συνηθως.θεσσαλονικη θα μπεις.αλλα αλλο θεσσαλονικη αλλο αθηνα.πως να το κανουμε δηλαδη????:clapup:

και να ξερεις οτι δεν ειναι διολου απιθανο να τη χασεις για 10-20 μορια.λογικα με το 10% του χρονου θα μπεις ομως.

σου ευχομαι παντως καλη επιτυχια να πιασεις την αθηνα αν και δε το βλεπω,εξαλλου μπορεις να κανεις και 10% του χρονου.σιγα τα αυγα



το εστω τι το λες??γιατι ελπιζεις και για παραπανω ιατρικη???για μενα ειναι εξαιρετικα δυσκολο μπορει και απιθανο.αλλα περιμενε.η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια αλλα εγω λεω σε πεισμα αλλων οτι πεθαινει παντα πρωτη:clapup:



ειμαι ασχετος??επειδη δε σας συμφερει αυτα που λεω???αν πω δηλαδη αυτα που λεει οτι ο κρις οτι θα παει 19200 και θα την πιασει ο διονυσης θα ειμαι αρεστος τοτε???εδω ο κουτρουμπελης που παντα χαιδευει αυτια και θελει να γινεται αρεστος τη βαζει 19280 φαντασου που θα φτασει μονο.τρομαζω και μονο στην ιδεα.

Τι σπουδαζεις αν επιτρεπεται; Ο Κουτρουμπελης την δινει 19260, τουλαχιστον διαβαζε σωστα. Μπορει και να την χασω οπως λες, δεν ειπα πουθενα πως αποκλειεται. Αφου εψαξες τα ποστ μου για να βρεις τα μορια μου, σιγουρα θα ειδες και τις αμφιβολιες που εχω. Ναι 2η εχω βαλει Θεσσαλονικη, δεν νομιζω να πεφτει ασχημα. :) Καλες διακοπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

polymnios

Νεοφερμένος

Ο polymnios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
κατα την αποψη μου οι ηλεκτρολογοι ειναι σχολη φιασκο 10 τμηματα τωρα ενωση των δικαιωματων με μηχανολογους απο 300 παιδια η καθε σχολη να δουμε τι θα σας κανουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ρε παιδια με 15,540 πιανω το παιδαγωγικο της πατρα;;;;;;;;;;εχω πολυ αγχος και πρεπει οπωσδηποτε να περασω εκει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
ρε παιδια με 15,540 πιανω το παιδαγωγικο της πατρα;;;;;;;;;;εχω πολυ αγχος και πρεπει οπωσδηποτε να περασω εκει...

σιγουρα απο οτι ειδα οι εκτιμισεισ το δινουν 14600-14800 κ τοσο να μην ειναι κ να ανεβει κ αλλο σιγουρα το πιανεισ...πανω απο 15540 δεν νομιζω να παει με τιποτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
διονυσακο ιατρικη αθηνας 19290 θα σταματησει προβλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gary96

Νεοφερμένος

Η gary96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Βρε παιδια εχω αγχωθει τοσο πολυ οσον αφορα τις βασεις.....γιατι εγραψα 17864 και περναω σιγουρα ψυχολογια ρεθυμνου αλλα πρωτα με ενδιαφερει η ψυχολογια αθηνας και αλλοι λενε οτι θα παει 17800 κι αλλοι λιγο πιο πανω..............Και τελικα εβγαλα το συμπερασμα οτι με το να κοιταμε τις προβλεψεις το αγχος γινεται χειροτερο γιατι αλλα λεει ο ενας αλλα ο αλλος κι εμεις κρεμομαστε απο τα χειλη τους χωρις λογο στο κατω κατω γιατι αποκλειεται να βγει καποιος τωρα να μου πει οτι προβλεπει οτι δεν περναω αθηνα αλλα ρεθυμνο και να παω την επομενη μερα να κλεισω σπιτι!Αρα η γνωμη μου ειναι να μην επικεντρωνομαστε στις προβλεψεις.....γιατι ειτε καποιοι θα στενοχωρηθουν τσαμπα ειτε καποιοι θα χαρουν και μετα θα απογοητευθουν .... ειναι πολυ ψυχοφθωρο ολο αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
σιγουρα απο οτι ειδα οι εκτιμισεισ το δινουν 14600-14800 κ τοσο να μην ειναι κ να ανεβει κ αλλο σιγουρα το πιανεισ...πανω απο 15540 δεν νομιζω να παει με τιποτα ;)

ευχαριστω.μακαρι πραγματικα μακαρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rhodes13

Νεοφερμένος

Ο rhodes13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
μια εκτιμηση για το οικονομικων επιστημων εκπα?
Εχω 13700 περναω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntinav

Νεοφερμένος

Η ntinav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
γεια σας!! με 18500 περναω κτηνιατρικη θεσσαλονικης;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.

ntinav

Νεοφερμένος

Η ntinav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ευχαριστω! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
:warn:Σημείωση Συντονιστή:warn:

Αγαπητά μέλη, κατανοούμε το άγχος και την έντασή σας αυτές τις μέρες αλλά εδώ πέρα βρισκόμαστε για να συζητήσουμε
πολιτισμένα. Οι προσωπικοί χαρακτηρισμοί και οι διαπληκτισμοί δεν οδηγούν πουθενά. Για το λόγο αυτό παρακαλείστε να
ηρεμίσετε, να σταματήσουν οι χλευασμοί και οι προσωπικές επιθέσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanasis778

Νεοφερμένος

Ο Θανασης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Εχω συγκεντρωσει 14951 μορια (5ο πεδιο) και θελω να περασω στο τμημα Οικονομικων Επιστημων ΑΠΘ (με βαση 14084 μορια) Εχω πιθανοτητες λετε? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εισαι 900 μορια πανω και ρωτας αν εχεις ελπιδες;;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Καλησπερα, επειδη ακουω και διαβαζω διαφορα, με 18692 στο 3ο πεδιο εχω ελπιδες για Ιατρικη Αλεξανδρουπολη ή Κρητη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kaladas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 253 μηνύματα.
Καλησπερα, επειδη ακουω και διαβαζω διαφορα, με 18692 στο 3ο πεδιο εχω ελπιδες για Ιατρικη Αλεξανδρουπολη ή Κρητη?
θεωρω σε καμια απο τις 2 αλλα μπορεις να ελπιζεις μεχρι να βγουν οι βασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top