[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Τελευταιο δεκαημερο του Αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chili_pepper

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chili_pepper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Τετοιαα λεγε μου,αν και δε τον εμπιστευομαι αυτο σημαινειιι πως Φυσικοθεραπεια Αιγιο πιανω :P (Καλα εχει 14.400 κατι και εχω 15.017 :D )

Στην ιδια σχολη μας βλεπω να ειμαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
καποια εκτιμηση για το οικονομικο ΑΠΘ υπαρχει? Εχω 13700 ευχαριστω
Δύσκολο το κόβω.13900 με 14000 το κόβω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εχετε δει τις εκτιμησεις του στρατηγακη? μου φαινονται τρομερα τραβηγμένες εχει παει τις βασεις στον θεο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolisk

Νεοφερμένος

Ο manolisk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εχετε δει τις εκτιμησεις του στρατηγακη? μου φαινονται τρομερα τραβηγμένες εχει παει τις βασεις στον θεο!

Κοιτα, οσον αφορα το 3ο πεδίο μου φαίνονται λογικές οι εκτιμήσεις του καθως οι βάσεις είναι πιο υψηλές απο αυτες του 2012 αλλα σαφώς πιο χαμηλές απο του 2010.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Eιναι κανεις αλλος που θελει κ πιστευει οτι πιανει Παιδαγωγικο Αθηνας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ειδα τις εκτιμησεις του κ.στρατηγακη και μου φανηκαν λιγο υπερβολικες...εχουν μεγαλες διαφορες με αυτες του κ.κουτρουμπελη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Μα του Στρατηγακη ειναι, γιατι να ειναι διαφορετικες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Κοιτα, οσον αφορα το 3ο πεδίο μου φαίνονται λογικές οι εκτιμήσεις του καθως οι βάσεις είναι πιο υψηλές απο αυτες του 2012 αλλα σαφώς πιο χαμηλές απο του 2010.

Ειδα τις εκτιμησεις του κ.στρατηγακη και μου φανηκαν λιγο υπερβολικες...εχουν μεγαλες διαφορες με αυτες του κ.κουτρουμπελη

Συγνωμη ρε παιδια αλλα Φυσικοθεραπεια Αιγιου 15.100;; Ε οχι και ετσι..και εχω 15.017 ρε γ@μωτο! Οχι οτι βασιζομαι στον καθε Στρατηγακη αλλα πιστευετε σε τοση μεγαλη ανοδο δεδομενης και της αυξησης των θεσεων..εξαλλου δεν τα πηγαν και τοσο καλα αυτοι της θετικης για να λυσσαξουν ξαφνικα για Φυσικοθεραπεια..Ενα 14.700-800 το πολυ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pol_94

Νεοφερμένος

Ο pol_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Συγνωμη ρε παιδια αλλα Φυσικοθεραπεια Αιγιου 15.100;; Ε οχι και ετσι..και εχω 15.017 ρε γ@μωτο! Οχι οτι βασιζομαι στον καθε Στρατηγακη αλλα πιστευετε σε τοση μεγαλη ανοδο δεδομενης και της αυξησης των θεσεων..εξαλλου δεν τα πηγαν και τοσο καλα αυτοι της θετικης για να λυσσαξουν ξαφνικα για Φυσικοθεραπεια..Ενα 14.700-800 το πολυ :/
καλα ο στρατηγακης ειναι και κοπανος ουτε εγω νομιζω οτι θα παει τοσο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Συγνωμη ρε παιδια αλλα Φυσικοθεραπεια Αιγιου 15.100;; Ε οχι και ετσι..και εχω 15.017 ρε γ@μωτο! Οχι οτι βασιζομαι στον καθε Στρατηγακη αλλα πιστευετε σε τοση μεγαλη ανοδο δεδομενης και της αυξησης των θεσεων..εξαλλου δεν τα πηγαν και τοσο καλα αυτοι της θετικης για να λυσσαξουν ξαφνικα για Φυσικοθεραπεια..Ενα 14.700-800 το πολυ :/

Και εμενα μου φαινεται πολυ υπερβολικος ο Στρατηγακης..το σκεφτομαι να μην ξαναδω καμια εκτιμηση...ενας μηνας ειναι ακομαα...ας ξεκουραστουμε χωρις εγνοιες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
καλα ο στρατηγακης ειναι και κοπανος ουτε εγω νομιζω οτι θα παει τοσο:)

Και εμενα μου φαινεται πολυ υπερβολικος ο Στρατηγακης..το σκεφτομαι να μην ξαναδω καμια εκτιμηση...ενας μηνας ειναι ακομαα...ας ξεκουραστουμε χωρις εγνοιες:)

Πρωτη φορα αγχωνομαι τοσο ενω δεν ακουω ποτε καμια εκτιμηση... ://

Μονο το '10 πηγε 15224 αποκλειεται να παει τοσο!! ΤΟ μεγιστο 15.000 κ πολυ π λεω ρε παιδια..δε ξαναζουμε 2010!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilas

Νεοφερμένος

Ο Vilas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Συγνωμη ρε παιδια αλλα Φυσικοθεραπεια Αιγιου 15.100;; Ε οχι και ετσι..και εχω 15.017 ρε γ@μωτο! Οχι οτι βασιζομαι στον καθε Στρατηγακη αλλα πιστευετε σε τοση μεγαλη ανοδο δεδομενης και της αυξησης των θεσεων..εξαλλου δεν τα πηγαν και τοσο καλα αυτοι της θετικης για να λυσσαξουν ξαφνικα για Φυσικοθεραπεια..Ενα 14.700-800 το πολυ :/

Ενταξει στην συγκεκριμένη περίπτωση μαλλον έχεις δικιο πως το παράκανε.Η φυσικοθεραπέια Αιγιου το 2010 είχε 15250 όποτε δεν πιστεύω να περάσει τις 15.000 φέτος. Βέβαια οι εκτιμήσεις είναι εκτιμήσεις και παντα μπορει να ανατραπούν. Ελπίζω πάντως να μπείς εκει που θες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ενταξει στην συγκεκριμένη περίπτωση μαλλον έχεις δικιο πως το παράκανε.Η φυσικοθεραπέια Αιγιου το 2010 είχε 15250 όποτε δεν πιστεύω να περάσει τις 15.000 φέτος. Βέβαια οι εκτιμήσεις είναι εκτιμήσεις και παντα μπορει να ανατραπούν. Ελπίζω πάντως να μπείς εκει που θες :)

Ευχαριστω παρα πολυ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lampa

Νεοφερμένος

Ο lampa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
γεια σε ολους!
οι εκτιμησεις βασεων που βγηκαν απο χατζητεγα-κουτρουμπελη-στρατηγακη διαφερουν απο λιγο εως πολυ!ενα ειναι αυτο
το δευτερο ειναι οτι ολοι τους εννοω οι στατιστικολογοι εχουν πεσει εξω στις βασεις σε αρκετες σχολες -αν δειτε Links παλαιοτερων χρονων-με αρκετη διαφορ αμοριων.
τριτο ειναι οτι φετος θα υπαρξουν εκπληξεις λογω του οτι ΠΟΛΛΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ και θα γινει χαμος
αλλοι θα δηλωσουν πχ κρητη ενω θελουν θεσ/νικη και νομιζοντας οτι θα ερθουν ευκολα θεσ/νικη θα πραμεινουν κρητη ή θα ξαναδωσουν!

οπωσ κα ναχει οι προβλεψεισ φετοσ πιστευω οτι θα ειναι.... απροβλεπτεσ!
μονον οι αριστοι ξερουν οτι θα μπουν εκει πραγματικα που θελουν (στην 1η σχολη προτιμησησ τουσ δηλαδη)και εννοω αυτουσ που εχουν απο 18700 και ανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
γεια σε ολους!
οι εκτιμησεις βασεων που βγηκαν απο χατζητεγα-κουτρουμπελη-στρατηγακη διαφερουν απο λιγο εως πολυ!ενα ειναι αυτο
το δευτερο ειναι οτι ολοι τους εννοω οι στατιστικολογοι εχουν πεσει εξω στις βασεις σε αρκετες σχολες -αν δειτε Links παλαιοτερων χρονων-με αρκετη διαφορ αμοριων.
τριτο ειναι οτι φετος θα υπαρξουν εκπληξεις λογω του οτι ΠΟΛΛΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ και θα γινει χαμος
αλλοι θα δηλωσουν πχ κρητη ενω θελουν θεσ/νικη και νομιζοντας οτι θα ερθουν ευκολα θεσ/νικη θα πραμεινουν κρητη ή θα ξαναδωσουν!
ΟΠΩΣ ΚΑ ΝΑΧΕΙ ΟΙ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΦΕΤΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.... ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΕΣ!
ΜΟΝΟΝ ΟΙ ΑΡΙΣΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ (ΣΤΗΝ 1η ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΤΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ)ΚΑΙ ΕΝΝΟΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ 18700 ΚΑΙ ΑΝΩ!
Σιγουροι ε; Δεν νομιζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top