[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ξανθιππη

Νεοφερμένος

Η ξανθιππη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
καληνυχτα noti και παιδια αυριο ξεκιναω πκε ,περσι τα περασα ολα χωρις να εχω ελπιδες καθολου με τα μορια που ειχα, φετος εχω ,οχι σαν τα δικα σου αλλα εχω ευχαριστω πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μογλης

Νεοφερμένος

Ο μογλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Η ικαρων επειδη την εχω ψαξει και εγω,ειναι αρκετα απροβλεπτη.
Αρχικα κοβονται παρα πολλοι στις εξετασεις(ψυχοτεχνικα,υγειονομικες αλλακαι αθληματα,επειδη υπαρχουν αρκετα κριτηρια για τους ιπταμενους).
Και παλι ομως, λογω της υψηλης ζητησης της σχολης,θα κυμανθει απο 17.300 εως 17.600..
ναι το γνωριζω κ εγω τα εχω περασει ολα αυτα κ απο την ομαδα μ ειμασταν 30 κ στο τελος μειναμε μονο 12 για ικαρουσ. τα μορια μ ειναι 17.412 ! κ εχω ακουσει οτι ειναι 1000 λιγοτεροι π την εχουν δηλωσει απο περισυ ! κατι σημενει κ αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vlasis Z

Νεοφερμένος

Ο Vlasis Z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Sos

Μια παράμετρο που δεν τη λάβαμε υπόψιν.
Φετος ειναιη πρώτη χρονία που ζήτησαν lower για την ικαρων.
Ενταξει λιγο -πολυ ολοι πλεον εχομυμε lower, αλλα ποτε δεν ξερεις.
2 ατομα απο την ομαδα oπου εδινα πκε ,ηθελαν ικαρων και λογω lower δεν δηλωσαν καν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
καληνυχτα noti και παιδια αυριο ξεκιναω πκε ,περσι τα περασα ολα χωρις να εχω ελπιδες καθολου με τα μορια που ειχα, φετος εχω ,οχι σαν τα δικα σου αλλα εχω ευχαριστω πολυ.

Καληνύχτα και καλή επιτυχία στις πκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μογλης

Νεοφερμένος

Ο μογλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Sos

Μια παράμετρο που δεν τη λάβαμε υπόψιν.
Φετος ειναιη πρώτη χρονία που ζήτησαν lower για την ικαρων.
Ενταξει λιγο -πολυ ολοι πλεον εχομυμε lower, αλλα ποτε δεν ξερεις.
2 ατομα απο την ομαδα oπου εδινα πκε ,ηθελαν ικαρων και λογω lower δεν δηλωσαν καν..
ναι κ ηταν αρκετη διαδικασια για να το δηλωσεις για αυτο ειναι λιγοτεροι π την εχουν δηλωσει!! εγω παιδια γουσταρω στην ιδεα να πετα3ω!

να σας ρωτισω παιδια αυτος ο στρατιγακης ειναι εμπιστως στις εκτιμησεις του?? κ κατι αλλο αθτος ο κουτρουμπελης τι ειπε για την ικαρων???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vlasis Z

Νεοφερμένος

Ο Vlasis Z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλύτερα μην το ψάχνεις άλλο,γιατί στο τέλος θα τρελάθεις.
Ειναι αρκετά ψυχοφθόρα η διαδικάσια της αναμονης των βάσεων.
Ότι έγινε , έγινε.

Σε 1 μήνα θα μάθεις.
Αν περάσεις εχει αρκετό λούκι η ικαρων γιατί ειναι απο τις πιο δύσκολες στρατιωτικές σχολές αλλα και απο τις γαμάτες.
Αν δεν περάσεις και γουσταρείς τόσο πολύ το αεροπλάνο, ξαναδίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ξανθιππη

Νεοφερμένος

Η ξανθιππη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
κουτουμπελης ιπταμενοι 17500
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PopeyeGR

Νεοφερμένος

Ο PopeyeGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής Πανεπιστημίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πόσο εκτιμάται το παιδαγωγικό ειδικής αγωγής στον Βόλο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariatsakil

Νεοφερμένος

Η mariatsakil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλημέρα , υπάρχει εκτίμηση για το τμήμα Γλώσσας, Φιλολογίας και Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών στη Κομοτηνή ; Έχω 14952 και μάλλον με βλέπω οριακά εκτός η όχι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
καλημέρα , υπάρχει εκτίμηση για το τμήμα Γλώσσας, Φιλολογίας και Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών στη Κομοτηνή ; Έχω 14952 και μάλλον με βλέπω οριακά εκτός η όχι ;

Μα πέρισυ είχε 11.371!Αν ανέβει 3.000+ μόρια θα γίνει χαμός!Εννοείται ότι είσαι μέσα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariatsakil

Νεοφερμένος

Η mariatsakil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ωωωωωχχχχχ 11952 έχω - λάθος τυπογραφικό :P μακάρι να είχα τόσα δε θα είχα άγχος !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasotzm

Νεοφερμένος

Η Vasotzm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πόσο εκτιμάτε το τμήμα της Αγγλικής Φιλολογίας στο ΕΚΠΑ? Πιστεύετε ότι θα πέσει γύρω στα 850 μόρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Μια προβλεψη για ΣΤΥΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μογλης

Νεοφερμένος

Ο μογλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ποια γνωριζετε ποτε 8α βγουν πιο επισημες εκτιμησεις??? γιατι αυτες π εχουν βγει ειναι πριν την κατα8εση των μηχανογραφικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
ποια γνωριζετε ποτε 8α βγουν πιο επισημες εκτιμησεις??? γιατι αυτες π εχουν βγει ειναι πριν την κατα8εση των μηχανογραφικων

Ε αυτες ειναι ψιλοεπισημες! Που να ξερει ο καθε Κουτρουμπελης τι εχει δηλωσει ολη η Ελλαδα?
Απλα,λογικα,λιγο πριν βγουν οι βασεις θα αρχισουν παλι τις τελευταιες " εκτιμησεις " τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μογλης

Νεοφερμένος

Ο μογλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Ε αυτες ειναι ψιλοεπισημες! Που να ξερει ο καθε Κουτρουμπελης τι εχει δηλωσει ολη η Ελλαδα?
Απλα,λογικα,λιγο πριν βγουν οι βασεις θα αρχισουν παλι τις τελευταιες " εκτιμησεις " τους.
ααα γιατι εγω διαβαζα οτι δεν ειναι τοσο αντικειμενικες γιατι δεν εχει γινει δηλωσει μηχανογραφικων κ πως οταν βγουν τα επισημα στοιχεια τοτε 8α ειναι πιο αντικειμενικες οι εκτιμησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
ααα γιατι εγω διαβαζα οτι δεν ειναι τοσο αντικειμενικες γιατι δεν εχει γινει δηλωσει μηχανογραφικων κ πως οταν βγουν τα επισημα στοιχεια τοτε 8α ειναι πιο αντικειμενικες οι εκτιμησεις
Αυτο δεν το καταλαβαίνω, γιατί να είναι πιο αντικειμενικές, ξέρει ο κάθε κουτρουμπελης ή όπως τον λένε τέλος πάντων τι εχει δηλώσει στο μηχανογραφικό ολόκληρη η Ελλάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

μογλης

Νεοφερμένος

Ο μογλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αυτο δεν το καταλαβαίνω, γιατί να είναι πιο αντικειμενικές, ξέρει ο κάθε κουτρουμπελης ή όπως τον λένε τέλος πάντων τη έχει δηλώσει στο μηχανογραφικό ολόκληρη η Ελλάδα;
δεν βγαινουν επισημα στοιχεια απο το υπουργειο παιδειασ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Αυτο δεν το καταλαβαίνω, γιατί να είναι πιο αντικειμενικές, ξέρει ο κάθε κουτρουμπελης ή όπως τον λένε τέλος πάντων τη έχει δηλώσει στο μηχανογραφικό ολόκληρη η Ελλάδα;

Ε σιγουρα καποιος θα εχει πληροφορια απο καποιον δικο του απο το υπουργειο. Ηδη μερικοι υπαλληλοι του υπουργειου λογικα ξερουν σχεδον ακριβως τις βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas v.

Νεοφερμένος

Ο andreas v. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
έγραψα 7811.. το τμήμα συστημάτων εφοδιασμού στην Κατερίνη υπάρχει περίπτωση να το πιάσω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top