[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

schrei-boom

Νεοφερμένος

Ο schrei-boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Chris μηπως μπορεις να κανεις καμια προβλεψη για αρχιτεκτονικες μιας και απ οτι φαινεται ασχολεισαι με το θεμα των βασεων? Ελπιζω να μην σε κουραζω..
Εβγαλα 19.947 μαζι με το σχεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εσείς που δώσατε σχεδιο, πώς τα πήγαν τα αλλα παιδιά γενικά; Επειδή δεν εχουμε τα στατιστικά ακομα, να πάρουμε μια ιδέα αν ξέρετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike_gr_s

Νεοφερμένος

Ο mike_gr_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ναυπηγων ή ΗΜΜΥ; Πιανω και Ιατρικη Αθηνα αλλα δε γουσταρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleniKat

Νεοφερμένος

Η EleniKat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Με 18701 πιανω καποια Ιατρικη?? Υπαρχει περιπτωση ακομα, η οδοντριατρικη Αθηνας να ξεπερασει τα 18700??

Ευχαριστω εκ των προτερων! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike_gr_s

Νεοφερμένος

Ο mike_gr_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Με 18701 πιανω καποια Ιατρικη?? Υπαρχει περιπτωση ακομα, η οδοντριατρικη Αθηνας να ξεπερασει τα 18700??

Ευχαριστω εκ των προτερων! :)
Ανετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Έχω πηγές, μέσα στο Υπουργείο, που λένε ότι η βάση της Ιατρικής Αθηνών θα πάει πάνω από 20.000 μόρια φέτος.... γατάκι
Έχω πηγές, μέσα στο Υπουργείο, που λένε ότι υπήρξε άτομο θετικής με πάνω από 18.000 που δεν έβαλε πρώτη επιλογή την ιατρική :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Έχω πηγές, μέσα στο Υπουργείο, που λένε ότι υπήρξε άτομο θετικής με πάνω από 18.000 που δεν έβαλε πρώτη επιλογή την ιατρική :D

Εμένα θα εννοούν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικηκολ

Νεοφερμένος

Η αγγελικηκολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
που πιστευετε οτι θα κυμανθει η ιατρικη στην αθηνα? εχω 19146 μορια κ αν υπολογιζω σωστα μπαινω-δεν μπαινω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mittsaki10

Νεοφερμένος

Η mittsaki10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπερα και απο μενα! Εχω συγκεντρωσει στο 3ο πεδιο 19263 και στο 2ο, 4ο 19332..Τωρα αναφορικα με τις επιλογες μου ειμαι λιγο μπερδεμενη..Εξεταζω σοβαρα το ενδεχομενο της ΣΑΣΣ, κυριως Ιατρικο (δυσκολα) και Οδοντιατρικο...υπαρχουν εκτιμησεις σχετικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Παιδιά, συγγνώμη αν γίνομαι κουραστικός ή απαιτητικός, αλλά λίγο πολύ οι σχολές ΗΜΜΥ και Ιατρικές έχουν απαντηθεί, ενώ άλλες όπως η πληροφορική που ενδιαφέρει, δν έχω βρει κάποιο ποστ στο θέμα (μπορεί και να είμαι λάθος, 37 σελίδες πολύ πιθανό να μου ξέφυγε κάτι). Ρωτάω επομένως, με 13600 είναι εφικτό να μπω στην σχολή της Επιστήμης Υπολογιστών στο Ηράκλει Κρήτης, η οποία είχε πέρυσι 12.500? Αυτό που με ανησυχεί είναι ότι επειδή ειναι περιφερειακό ΑΕΙ, ίσως το εκμεταλευτούν οι ειδικές κατηγορίες για μεταγραφή! Θα εκτιμούσα πολύ μία απάντηση από οποιονδήποτε. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων και συγγνώμη αν κούρασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αγγελικηκολ

Νεοφερμένος

Η αγγελικηκολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
λογικα ειναι πολυ πιθανο να περασεις στο βολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariloublublu

Νεοφερμένος

Η mariloublublu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παιδια για το σχεδιο εχω ακουσει βαθμολογιες καπου στο 15-16 αρκετους δηλαδη γυρω στα 3000-3300 μορια εχω ακουσει ενα 3650 ενα 3500 και 2100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marina-lalala

Νεοφερμένος

Ο Marina-lalala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δοικητικη επιστημη και τεχνολογια ποσο θα παει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicksah

Νεοφερμένος

Ο nicksah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Chris να σε ρωτήσω?με 18373 στο 3ο και 18616 στο 4ο πιάνω φαρμακευτικη Αθήνας η κάποιο τμήμα του εμπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Χρήστο καλησπέρα.Θα ήθελα να σε ρωτήσω για 2 σχολές που ενδιαφέρουν έναν φίλο μου..

Ο φίλος μου θέλει να περάσει Η.Μ.Μ.Υ στην Πάτρα..Έχει συγκεντρώσει 17.675 μόρια ενώ το τμήμα στην Πάτρα το 2013 είχε 16.984 μόρια.

Έχει πιθανότητες να πιάσει την σχολή? Εάν δεν πιάσει τα μόρια για την Πάτρα, θα περάσει στο Βόλο όπου η βάση το 2013 ήταν 15.916 μόρια ?

Ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilarakis

Νεοφερμένος

Ο vasilarakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε παιδια βρήκα σπίτι στην κρήτη σε καλη θέση και σε καλη τιμή και δεν ξέρω αν πρέπει να το πάρω...
Συγκέντρωσα 19.101 μόρια στο 3ο πεδίο και φοβάμαι μην μείνω έξω απο ιατρική Κρήτης και πάρω το σπίτι άδικα.
Τι λέτε ? Υπάρχει περίπτωση να μην περάσω κρήτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX B.

Νεοφερμένος

Ο ALEX B. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ΤΟ 2008 Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΕΦΤΑΣΕ 19306 ΚΑΙ Η ΘΡΑΚΗ 18713
ΜΕ 793 ΑΡΙΣΤΟΥΧΟΥΣ (19-20)
ΜΕ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΌ ΦΕΤΟΣ (ΕΚΘΕΣΗ 1,62/0,93 ΜΑΘΗΜΑΤΚΑ 1 27,71/24,17 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 2 9,37/15,12 ΒΙΟΛΟΓΙΑ 32,52/33,38 ΦΥΣΙΚΗ 42,01/18,03 ΚΑΙ ΧΗΜΕΙΑ 50,60/26,97)
ΜΕ 358 ΘΕΣΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ
ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΘΗΝΑ 19200 +-50
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 18550 +-50

:)

ps : Δεν ειναι δικο μου. Κλεμενο ειναι ! ;)

( Κλεμενο ειναι! ;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nicksah

Νεοφερμένος

Ο nicksah αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά αν μπορείτε να μου πείτε γιατί έχω αγωνία... Με 18373 στο 3ο και 18616 στο 4ο περνάω φαρμακευτικη Αθήνας η κάποιο τμήμα του εμπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Παιδιά αν μπορείτε να μου πείτε γιατί έχω αγωνία... Με 18373 στο 3ο και 18616 στο 4ο περνάω φαρμακευτικη Αθήνας η κάποιο τμήμα του εμπ?

Βρε παιδιά, επειδή το βλέπω πολλοί να το γράφετε, γιατί σκοτίζετε το μυαλό σας με τέτοια πράγματα; Δηλώστε τις σχολές που θέλετε με τη σειρά που θέλετε, βάλτε και για ασφάλεια κάποιες χαμηλόβαθμες σχολές που σας ενδιαφέρουν. Γιατί ρωτάτε αν περνάτε; Αυτό δεν μπορεί να το ξέρει κανείς. Βάλτε τα δυνατά σας να ακούσετε τι επιθυμεί η ψυχή σας παραπάνω όχι τι εκτιμά ο ένας και ο άλλος 'ειδικός'...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mihalis341

Νεοφερμένος

Ο mihalis341 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ρε παιδια βρήκα σπίτι στην κρήτη σε καλη θέση και σε καλη τιμή και δεν ξέρω αν πρέπει να το πάρω...
Συγκέντρωσα 19.101 μόρια στο 3ο πεδίο και φοβάμαι μην μείνω έξω απο ιατρική Κρήτης και πάρω το σπίτι άδικα.
Τι λέτε ? Υπάρχει περίπτωση να μην περάσω κρήτη?
Για μένα είσαι σίγουρα μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top