[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dreamboxer

Νεοφερμένος

Η dreamboxer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
...για δωσε και ορια για νοσηλευτικες αει Αθηνα & Σπαρτη και εάν ειναι δυννατον τει νοσηλευτικης..???
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kinezaki9312

Νεοφερμένος

Η Kinezaki9312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Για αγρονόμους τοπογράφους ΕΜΠ ή ΑΠΘ πώς το κόβετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Θε

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Θε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εχω πάρει 18.082 μόρια φέτος .
Ολο το χρόνο σκεφτόμουν τη σχολή των Ναυπηγων
ΕΜΠ όμως τώρα ανυσηχω .
Τελευταία κοίταξα Πολιτικούς και Χημικους
Ποια είναι η γνώμη σας για αυτές σχολές
Βοήθεια παρακαλώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike_gr_s

Νεοφερμένος

Ο mike_gr_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιρνω πισω ο,τι ειπα για τον chris.
Τελικα ειναι και διαβασμενος και ωραιος τυπος και θα τον κερασω καφε ακομα και αν πεσει εξω στις εκτιμησεις του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΘοδωρήςΤεχν

Νεοφερμένος

Ο ΘοδωρήςΤεχν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Με 15.003 τι λέτε παιδια το πολυτεχνείο στα Ιωαννινα το πιανω (Μηχανικός η/υ και πληροφορικής);
Θέλω να ακούσω αρκετες απόψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
προβλεψη βασης για πολιτικων μηχανικων ξανθη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Θε

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Θε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Για αγρονόμους τοπογράφους ΕΜΠ ή ΑΠΘ πώς το κόβετε?

Κοιτα αν και μηχανικός !
Πολλές από τις δουλειές τους
Τις κλέβουν οι πολιτικοί μηχανικοί .
Καλύτερα EΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the_whateverist

Νεοφερμένος

Η the_whateverist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια υπαρχει περιπτωση να κατεβουν τα μορια του χημικου θεσσαλονικης εστω και λιγο ? (80 μορια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheSilence

Νεοφερμένος

Ο TheSilence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Υπαρχει περιπτωση να περασουν τα 18.200 οι ΠΟΛ.ΜΗΧ. ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kinezaki9312

Νεοφερμένος

Η Kinezaki9312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Από αποψη μορίων εννοουσα, αλλα ευχαριστω για τη συμβουλή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εχω πάρει 18.082 μόρια φέτος .
Ολο το χρόνο σκεφτόμουν τη σχολή των Ναυπηγων
ΕΜΠ όμως τώρα ανυσηχω .
Τελευταία κοίταξα Πολιτικούς και Χημικους
Ποια είναι η γνώμη σας για αυτές σχολές
Βοήθεια παρακαλώ !

Πολ μηχ δεν θα ξεπερασουν τα 17900 και Χημικοι μηχανικοι τα 17950-18000 οποτε εισαι μεσα και στα 2. Ναυπηγους δυστυχως δεν μπαινεις. Εγω προσωπικα θα επελεγα ξεκαθαρα χημικους μηχανικους εναντι πολ μηχ. Η επιλογη δικη σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 380451

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας! Μετά από ένα βράδυ μελέτης των εκτιμήσεων του chris, αποφάσισα να γραφτώ και εγώ στο ischool για να μπορέσω να ρωτήσω και εγώ την εκτιμώμενη βάση μιας σχολής. Θέλω να δηλώσω τα τμήματα Στατιστικής στο ΟΠΑ και στο ΠΑΠΕΙ. Μπορείς ρε Chris να μου πεις πόσο θα πάνε οι βάσεις σε αυτά τα τμήματα; Μπορείτε και άλλοι να παραθέσετε τις εκτιμήσεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Γεια σας! Μετά από ένα βράδυ μελέτης των εκτιμήσεων του chris, αποφάσισα να γραφτώ και εγώ στο ischool για να μπορέσω να ρωτήσω και εγώ την εκτιμώμενη βάση μιας σχολής. Θέλω να δηλώσω τα τμήματα Στατιστικής στο ΟΠΑ και στο ΠΑΠΕΙ. Μπορείς ρε Chris να μου πεις πόσο θα πάνε οι βάσεις σε αυτά τα τμήματα; Μπορείτε και άλλοι να παραθέσετε τις εκτιμήσεις σας.

3000 μορια πανω απο το ΟΠΑ εισαι ρε φιλε τι ρωτας? :whistle:
Εννοειται οτι μπαινεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 380451

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Hahahaha δεν είναι τόσο δική μου απορία, όσο είναι κάποιων από το συγενικό μυο περιβάλλον που δεν λένε να σταματήσουν να αγχώνονται.... καταλαβαίνεις. Ευχαριστώ πολύ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marina-lalala

Νεοφερμένος

Ο Marina-lalala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
πηγαίνετε σε κάνα μέντιουμ για της βάσεις πιο σωστή πρόβλεψη θα κάνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Πήρα τηλέφωνο τη Λίτσα Πατέρα και τον Κύριο Καίσαρα. Και οι δύο αρλούμπες μου έλεγαν....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πήρα τηλέφωνο τη Λίτσα Πατέρα και τον Κύριο Καίσαρα. Και οι δύο αρλούμπες μου έλεγαν....:D

σοβαρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamboxer

Νεοφερμένος

Η dreamboxer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ΣΉΜΕΡΑ το πρωί πήγα στο φροντιστήριο και φτιάξαμε το μηχανογραφικό...η εκτίμηση των καθηγητών είναι ότι η βάσεις 2ο & 3ο πεδίο (που ενδιαφέρομαι) θα κυμανθούν στα επίπεδα του 2011 ...λίγο πάνω-λίγο κάτω...εκεί περίπου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
βάσεις-2014-πίνακας.jpg

βάσεις-2014-πίνακας-2.jpg

Οι πρώτες εκτιμήσεις για τις δημοφιλείς σχολές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer_

Νεοφερμένος

Η dreamer_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδιά σημείωσα 13071 μόρια (τεχνολογική κατ.) και η πρώτη μου επιλογή θα είναι Παιδαγωγικό Ρόδου (12.687 /2013).
Τι λέτε; Περνάω;
:( :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top