[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Χρηστο εδινα 2η φορα πανελληνιες φετος...
Εβγαλα 15.400..
Ειμαι θετικη κατευθυνση και ενδιαφερομαι για το τμημα Φυσικοθεραπειας
Μπορω να πιασω καποιο τμημα?(συγκεκριμενα για πατρα και αθηνα θελω..):hmm:
Ευχαριστω εκ των προτερων.....

Πατρα πιανεις ;)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas08

Νεοφερμένος

Ο kostas08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

thanoukos

Νεοφερμένος

Ο thanoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Η εκτίμησή μου είναι περί τα 19.050 +-50.

Το στατιστικό σφάλμα είναι το +-50, επομένως είσαι μέσα.
Καλά για το ΑΠΘ δεν πρέπει καν να ρωτάς. :P
Καλή επιτυχία!!!

Τις πιάνεις όλες φίλε. Το 19100 δεν θα το φτάσει...

Ευχαριστώ θερμά παιδιά για τις απαντήσεις.

Παρακάτω παραθέτω τις πρώτες εκτιμήσεις για τις βάσεις ορισμένων σχολών από την εφημερίδα Ημερησία,τις οποίες όμως δεν ενστερνίζομαι:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mike_gr_s

Νεοφερμένος

Ο mike_gr_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για πες μου chris. Με 19220 πιανω ιατρικη Αθηνας; Τη ναυπηγων πως τη βλεπεις σαν επιλογη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Παίδες, πολυτεχνικές, ιατρικές, φαρμακευτικές, κτηνιατρικές, νομικές κτλπ, σχολές, που ενδιαφέρουν αρκετά άτομα εδώ μέσα, έχουν απαντηθεί ήδη.
Οι ΗΜΜΥ και οι Ιατρικές συγκεκριμένα έχουν απαντηθεί 6-7 φορές, ως τώρα. Κάντε μια αναζητησούλα, στο θέμα, για το όνομα της σχολής και ψάξτε για δημοσιεύσεις του chris. Αν οι απαντήσεις που έχουν προηγηθεί δεν λύνουν τις απορίες σας, υποβάλλετε τες εκ νέου.
Όχι μόνο θα λύσετε πιο γρήγορα τις απορίες σας (η ώρα είναι 1 το βράδυ και, προφανώς, ο χρηστάρας κοιμάται....), αλλά θα αφήσετε περισσότερα περιθώρια σε παιδιά που ενδιαφέρονται για σχολές που δεν έχουν απαντηθεί ως τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ευχαριστώ θερμά παιδιά για τις απαντήσεις.

Παρακάτω παραθέτω τις πρώτες εκτιμήσεις για τις βάσεις ορισμένων σχολών από την εφημερίδα Ημερησία,τις οποίες όμως δεν ενστερνίζομαι:


Μακαρι να πεσουν μεσα, με τις εκτιμησεις αυτες μπαινω τελευταιος ΕΜΠ ΗΜΜΥ :p(με 18.900 νταν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazmaniac

Νεοφερμένος

Ο tazmaniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ρε chris για 19190 ιατρικη αθηνας το βλεπεις πολυ δυσκολο οπως η εκτιμηση της ημερησιας ???γιατι εαν δεις τα στατιστικα του 2006 και ενω υπαρχουν +15 θεσεις φαινεται πιθανο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agelos_96

Νεοφερμένος

Ο agelos_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Φιλε chris καλησπερα!θα σου κανω και εγω μια ερωτηση με την σειρα μου!εχω βγαλει 17466 στο 2ο-4ο,πιστευεις οτι πιανω καποιο περιφερειακο τμημα ΗΜΜΥ ή Μηχανολογος?επισης ειμαι τριτεκνος,θεωρεις οτι αξιζει να κυνηγησω την μεταγγραφη ή να δηλωσω κατι που θα πιανω σιγουρα στον τοπο κατοικιας μου?ρωταω γιατι τοσα εχουν δει τα ματια μας και αναρωτιεμαι μηπως υπαρξει κατι που να ματαιωσει την μεταγγραφη μου και βρεθω εκτεθειμενος! :hmm:

ευχαριστω εκ των προτερων και καλο μηχανογραφικο σε ολους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anixia

Νεοφερμένος

Η anixia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
https://www.imerisia.gr/article.asp?catid=26510&subid=2&pubid=113302480

ΛΟΛ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ λενε 18100

Θα αυτοκτονήσω.
Δε μπορώ άλλο αυτές τις εφημερίδες.
Παίζουν με το άγχος των παιδιών για να πουλήσουν.
Ορκίζομαι πως δε θα ξανακοιτάξω βάσεις από εφημερίδα. Όποια κι αν είναι αυτή.
Kαλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυξήθηκε φέτος ο αριθμός των αρίστων αλλά νομίζω ότι αυξήθηκαν κατά 55 οι θέσεις στην Ιατρική Θράκης, μήπως Χρήστο γι'αυτό στην ημερησία προβλέπουν τόσο μικρή αύξηση;Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamboxer

Νεοφερμένος

Η dreamboxer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.

Αυτη την εκτιμηση την θεωρω εντελως γελοια..200-250 μορια ΜΟΝΟ αυξηση σε περιφεριακες σχολες...φαινεται δεν εχει υπολογισει καθολου τις μετεγγραφες και θα πεσει πολυ εξω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pol_94

Νεοφερμένος

Ο pol_94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Αυτη την εκτιμηση την θεωρω εντελως γελοια..200-250 μορια ΜΟΝΟ αυξηση σε περιφεριακες σχολες...φαινεται δεν εχει υπολογισει καθολου τις μετεγγραφες και θα πεσει πολυ εξω..
γενικα οι εκτιμησεις ειναι οτι να ναι απο αυτο το site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamboxer

Νεοφερμένος

Η dreamboxer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Δικαίωμα μετεγγραφής φοιτητών για οικογένειες με εισόδημα ..έως 9.000 ευρώ..!!!!Λίγο δεν είναι..????

[FONT=&quot]Το μέτρο αυτό διευρύνει σε σημαντικό βαθμό τον αριθμό των μετεγγραφών με επιπλέον 7.000 ωφελούμενους. Σύμφωνα με το υπουργείο Παιδείας, δίνεται ένα 10% επί των εισαχθέντων σε Πανεπιστήμια και ΤΕΙ γι' αυτή την κατηγορία. Υπενθυμίζεται ότι ο φετινός αριθμός εισακτέων φτάνει τις 70.305 θέσεις στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση. [/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
που στοχευεις?

Πολιτικούς και Τοπογράφους κυρίως, ειδικά στην Αθήνα... Δευτερευόντως σκέφτηκα να δηλώσω και τους μεταλλειολόγους αλλά πιο κάτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
https://www.#####.gr/Comments.aspx?qId=57952
γιατί τέτοια διαφορά στις εκτιμήσεις;
είναι απαγορευμένη η λέξη #####...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Με 16.859 εχω πανω απο 50% πιθανοτητες να μπω ημμυ βολου?ευχαριστω!

16.833 εδώ... Με τα λεγομενα του Cris μπορεί να μείνουμε και εκτός απο ΗΜΜΥ Βόλου .. Θα φάω μεγάλη πίκρα...

Το τμήμα των Χανίων τουλάχιστον το πιάνω? :P

Πάντως , σύμφωνα με αυτο https://epoli.gr/pane-baseis-sygkritika-stoixeia-a-72267.html?category_id=53 είμαστε ήδη μέσα , ανετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greg96

Νεοφερμένος

Ο Greg96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
16.833 εδώ... Με τα λεγομενα του Cris μπορεί να μείνουμε και εκτός .. Θα φάω μεγάλη πίκρα...

Το τμήμα των Χανίων τουλάχιστον το πιάνω? :P

Το πιάνεις σίγουρα των Χανίων! Και έγω φοβάμαι γαμώτο!Εβγαλα ακριβώς 16985..
Γ@@ τις μεταγραφές τους :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Το πιάνεις σίγουρα των Χανίων! Και έγω φοβάμαι γαμώτο!Εβγαλα ακριβώς 16985..
Γ@@ τις μεταγραφές τους :P:P

Ευχομαι να κυλήσουν όλα ομαλά .. Δεν περνάει απο το μυαλό μου ότι 900 μόρια πάνω και θα την χάσω..

Τι να πω , ποιος παει Χανιά , αποκομμένος απο την υπόλοιπη πατρίδα ! :( :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greg96

Νεοφερμένος

Ο Greg96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ευχομαι να κυλήσουν όλα ομαλά .. Δεν περνάει απο το μυαλό μου ότι 900 μόρια πάνω και θα την χάσω..

Τι να πω , ποιος παει Χανιά , αποκομμένος απο την υπόλοιπη πατρίδα ! :( :worry:

Τα Χανιά είναι ωραία αν είναι να έρθεις για φοιτητής από άλλη πόλη! Και το πολυτεχνείο από οτι λένε όλοι φυσάει!
Εγώ που είμαι απο Χανιά δεν μπορώ να φανταστω οτι θα μείνω και αλλο στην Κρήτη :P:P
Πάντως είναι και δίπλα το Ρέθυμνο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalina

Νεοφερμένος

Η natalina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Μακαρι να πεσουν μεσα, με τις εκτιμησεις αυτες μπαινω τελευταιος ΕΜΠ ΗΜΜΥ :p(με 18.900 νταν)
και εγω με αυτες τις εκτιμισεις μπαινω φαρμακευτικη αν και συμφωνα με τον chris δεν το κοβω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top