[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΓεματοΠοτηρι

Νεοφερμένος

Ο ΓεματοΠοτηρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ισως να εχει απαντηθει προηγουμενως-το χημικων μηχανικων ΕΜΠ που προβλεπεται να φτασει?
Με 17756 μορια στο 2ο-4ο πεδιο,σε ποιες πολυτεχνικες σχολες της Αθηνας θα μπορουσα να περασω?Εκτιμω την οποιαδηποτε απαντηση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taxi

Νεοφερμένος

Ο taxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Chris εχω βγαλει 14.000 μορια θα πιασω το παιδαγωγικο δημοτικης εκπαιδευσης;;;;δεν με ενδιαφέρει η αθηνα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Κρις άλλη μία ερώτηση από μένα... Για Μηχανολόγους-αεροναυπηγούς στην Πάτρα (με 17872) πώς το βλέπεις;; Επίσης για ΔΕΤ της ΑΣΟΕΕ και για Μεταλλουργών του ΕΜΠ... Αυτά θέλω ακόμη να μου πεις :P (Για το τελευταίο θεωρώ ότι πρέπει να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα για να μην το πιάσω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροζαλία Κωνστα-

Νεοφερμένος

Η Ροζαλία Κωνστα- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μπορεί να γίνει μια εκτίμηση για τις ψυχολογίες;;; Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariana adison

Νεοφερμένος

Η mariana adison αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μπορεί να γίνει μια εκτίμηση για τις ψυχολογίες;;; Ευχαριστώ :)

Σκέψου καλά πριν βάλεις ψυχολογία 1η επιλογή! Εμένα ήταν το όνειρο μου από παιδί και τώρα που τελειώνω την σχολή συνειδητοποιησα ότι έτσι όπως διδάσκεται στην Ελλάδα δεν άξιζε τελικά. Και μην το βλέπεις καθόλου το επάγγελμα του μέλλοντος... Έχω αποφοίτους φίλους με γερά μεταπτυχιακά και επέλεξαν να δώσουν κατατακτηριες για αλλα τμήματα...Για αυτό προσοχή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greg96

Νεοφερμένος

Ο Greg96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά με 17000 περνάω λέτε ΗΜΜΥ ξάνθης ή Βόλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mattypocket

Νεοφερμένος

Ο mattypocket αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Chris βλεπω οτι εισαι ο ειδικος στο θεμα οποτε βοηθησε και μενα με μια εκτιμηση. Εβγαλα 14089 μορια και με ενδιαφερουν τα Ψηφιακα συστηματα πειραια, η επιστημη υπολογιστων Κρητης και το μαθηματικο Πατρας. Περναω με σιγουργια σε καποιο η καποια απο αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροζαλία Κωνστα-

Νεοφερμένος

Η Ροζαλία Κωνστα- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Σκέψου καλά πριν βάλεις ψυχολογία 1η επιλογή! Εμένα ήταν το όνειρο μου από παιδί και τώρα που τελειώνω την σχολή συνειδητοποιησα ότι έτσι όπως διδάσκεται στην Ελλάδα δεν άξιζε τελικά. Και μην το βλέπεις καθόλου το επάγγελμα του μέλλοντος... Έχω αποφοίτους φίλους με γερά μεταπτυχιακά και επέλεξαν να δώσουν κατατακτηριες για αλλα τμήματα...Για αυτό προσοχή

ευχαριστω για την απαντηση! δεν εχω κανει ακομα μηχανογραφικο απλα κοιταω τις επιλογες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδια δεν ξερω, εχω τρομαξει. Ενω χτες ελεγαν αλλα, σημερα πολλες εφημεριδες μιλουν για μεγαλη ανοδο στο πρωτο πεδιο και κυριως στις νομικες σχολες. Ποσο μεγαλη μπορει να ειναι αυτη η ανοδος για τοσο υψηλοβαθμα τμηματα. Δηλαδη αναζωπυρωνονται οι ανησυχιες μου οτι με 18.674 μπορει να μην ειμαι Νομικη Θεσσαλονικης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Παιδια δεν ξερω, εχω τρομαξει. Ενω χτες ελεγαν αλλα, σημερα πολλες εφημεριδες μιλουν για μεγαλη ανοδο στο πρωτο πεδιο και κυριως στις νομικες σχολες. Ποσο μεγαλη μπορει να ειναι αυτη η ανοδος για τοσο υψηλοβαθμα τμηματα. Δηλαδη αναζωπυρωνονται οι ανησυχιες μου οτι με 18.674 μπορει να ειμαι Νομικη Θεσσαλονικης!!

Τον chris να ακους οχι τις εφημεριδες..οι περισσοτερες περνουν το αρθρο κοπυ πειστ απο αλλη εφημεριδα χωρις να ελεγχουν αν αυτα που λεει ειναι βασιμα..ολο μπαρουφες πετανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μαλλον εχεις δικιο... Γιατι κριμα τοσα μορια δλδ να μην μπω Θεσσαλονικη. Ισα ισα αγχωνουν τον κοσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gerdos96

Νεοφερμένος

Ο gerdos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Φιλε με 18685 πιστευεις οτι ειμαι μεσα στων Μηχανολογων Μηχανικων ΑΠΘ;
Ευχαριστω εκ των προτερων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariana adison

Νεοφερμένος

Η mariana adison αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ευχαριστω για την απαντηση! δεν εχω κανει ακομα μηχανογραφικο απλα κοιταω τις επιλογες μου

Ψάξε κάτι σε σχέση με τα παιδιά με ειδικές ανάγκες. Φίλη μου στο εξωτερικό δουλεύει σε νηπιαγωγείο με μειονεκτουντα παιδιά και ο μισθός της ανέρχεται μηνιαίως στα 3.800! Επιπλέον είναι ένα επάγγελμα που επιτελεις λειτουργημα και σχετίζεται με την ψυχολογία. Η νοοτροπία του Έλληνα μαθητή ΠΡΈΠΕΙ να αλλάξει επιτέλους! Επειδή έβγαλε κάποιος 19.200 βάζει ως πρώτες επιλογές νομική και ψυχολογία πέφτοντας στην πλανη ότι πραγματικά του άρεσει.. Ναι του αρέσει γιατί του προσδίδει κύρος έστω και άνεργος... Όταν είχα ως πρώτη επιλογή την ψυχολογία πριν 4 χρόνια όλοι με κοιτούσαν σαν βλαμμένο.. Αλλά το έκανα επειδή νόμιζα ότι ένα τέτοιο τμήμα θα ασχολούνταν με την ανθρώπινη ψυχή και τη λύτρωση της, κάτι που αποδείχθηκε ότι δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα.. Εδώ μέσα είμαστε μόνο με θεωρίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13fourdio13

Νεοφερμένος

Ο 13fourdio13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Το άρθρο ίσα ίσα ξεπερνάει τις προβλέψεις του Χρήστου. Μακάρι να μην φτάσει η ιατρική τα 19300 και να κολλήσει στα 19250-19280... Ε ρε μια βλακεία λιγότερη να έκανα... Σπάσιμο για 0.2 σε ένα μάθημα να χάνεις σχολές...

εμενα μου λες; εσυ ησουν τυχερος, γιατι ειχες καλο διορθωτη εκθεσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandkonst

Νεοφερμένος

Ο alexandkonst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
εμενα γνωστος αναπληρωτης καθηγητης στο το πολυτεχνειο μου λεει μακρια απο πολιτικους μηχανικους, δεν θα εχει μελλον το επαγγελμα για τα επομενα 10 χρονια τουλαχιστον, το λεω γιατι βλεπω πολλους να το σκεφτεστε, πολυ καλυτερη σε ευκαιριες η σχολη τοπογραφων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ηλεκτρονικός μηχανικός πολυτεχνείο Κρήτης τι προβλέψεις έχουμε;
κάποιες πληροφορίες για αυτή τη σχολή και το αντικείμενο της;
την είδα και μου φάνηκε ενδιαφέρουσα. :)
εκτιμώ τη βοήθεια σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Αν και διατυπωσα την αποψη μου εξ' αρχης για τις προβλεψεις, εν τουτοις τα 1043 μορια θεωρουνται αποσταση ασφαλειας απο τη περσινη βαση του τμηματος Χρηματοοικονομικης και Τραπεζικης του ΠΑΠΕΙ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john67

Νεοφερμένος

Ο john67 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλημέρα παιδιά,
Συγχαρητήρια για τις επιδόσεις των περισσοτέρων στο Φόρουμ και καλή τύχη στην ζωή σας.
Ειμαι πατέρας και παρακολουθώ και εγώ με αγωνία το θέμα. Ο γιος μου συγκέντρωσε 12.920 μόρια και ενδιαφέρεται για σχολές πληροφορικής
με σειρα Ψηφ. Συστ. Πειραια, Επιστ. Υπολ. Ηρακλειο και Πληρ. και Τηλ. Τριπολη. Πως το βλέπετε ??
Χρήστο αγόρι μου μπράβο για την δουλειά που κάνεις.
Από ότι καταλαβαίνω στις μεσαίες - χαμηλές σχολές οι προβλέψεις είναι ακόμα αρκετά παρακινδυνευμένες ειδικώς όταν υπάρχουν τμήματα που μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως ''μέσο'' μετεγγραφής. Ακούμε για εκρηκτική άνοδο περιφερειακων σχολών πως το μεταφράζεται αυτό σε νουμερα κατα προσέγγιση??
Και πάλι ενα μεγάλο μπράβο για την προσπάθεια όλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασιλης Κοτσψνη

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης Κοτσψνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Κρις με 17636 μορια παιρναω μηχανολογων μηχανικων και αεροναυπηγων Πατρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristilam

Νεοφερμένος

Η aristilam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μήπως ξέρει κανείς αν θα ανέβουν οι βάσεις στη ψυχολογία Παντείου και δημοσιογραφία ΕΚΠΑ? σας παρακαλω απαντηστε μου!! ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top