[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
θα παρει και 15 ατομα παραπανω απο περυσι γενικη σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
θα παρει και 15 ατομα παραπανω απο περυσι γενικη σειρα

Ε τότε είσαι μια χαρά ρε! :)
Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Μπορείς να μάθεις πόσοι ήταν αντίστοιχα οι υποψήφιοι τις προηγούμενες χρονιές?

Ceteris paribus πάντως η σχολή πάει γύρω στα 17.100-17.200!
Για να δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πολιτικός, τοπογράφος και αν δεν πιάσω κάτι από τα 2 θα πάω ίσως για πληροφορική. Ήλπιζα να έπιανα στη Ξάνθη αλλά δεν περίμενα 1700 μόρια αύξηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πολιτικός, τοπογράφος και αν δεν πιάσω κάτι από τα 2 θα πάω ίσως για πληροφορική. Ήλπιζα να έπιανα στη Ξάνθη αλλά δεν περίμενα 1700 μόρια αύξηση.

Με τέτοια θέματα, όσο μειώθηκαν από το 11 θα αυξηθούν.
Για Τοπογράφους Θεσσαλονίκη έχεις πολλές παραπάνω πιθανότητες!
Διότι θα δηλώνουν περιφερειακές ΗΜΜΥ, Μηχανολόγων, Χημικών και μετά Αγρονόμους, επομένως αυτό σταματάει την αύξηση και έχεις παραπάνω πιθανότητες! (+ την φθίνουσα ζήτησή του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
κετερις παριμπους 17100-200 λες ε?
Μετα δηλωσα τις 4 του οπα..Πρωτα λοχρη, μετα οικονομικη επιστημη, μετα οδε κ τελος μαρκετινγκ..
Για λοχρη τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αυτό με καθησυχάζει ως ένα βαθμό διότι Θεσσαλονίκη κιόλας είναι επιθυμητό μέρος λόγω αδερφού :) μακάρι να πιάσω κάτι από τα 2 γιατί αλλιώς θα στενοχωρηθώ πολύ. Ευχαριστώ πολύ Χρήστο για τις εκτιμήσεις :) να'σαι καλά και καλή σας νύχτα ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Το άρθρο ίσα ίσα ξεπερνάει τις προβλέψεις του Χρήστου. Μακάρι να μην φτάσει η ιατρική τα 19300 και να κολλήσει στα 19250-19280... Ε ρε μια βλακεία λιγότερη να έκανα... Σπάσιμο για 0.2 σε ένα μάθημα να χάνεις σχολές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
κετερις παριμπους 17100-200 λες ε?
Μετα δηλωσα τις 4 του οπα..Πρωτα λοχρη, μετα οικονομικη επιστημη, μετα οδε κ τελος μαρκετινγκ..
Για λοχρη τι λες?

Ναι :/
Καλύτερα να δηλώσεις, ΛΟΧΡΗ ΟΔΕ Ο.Ε και μετά ΜΚΤ.

ΛΟΧΡΗ δεν νομίζω αλλά οδε και ο.ε έχεις πολλές πιθανότητες.
Για το ΜΚΤ δεν το συζητώ...είσαι μέσα!

Το άρθρο ίσα ίσα ξεπερνάει τις προβλέψεις του Χρήστου. Μακάρι να μην φτάσει η ιατρική τα 19300 και να κολλήσει στα 19250-19280... Ε ρε μια βλακεία λιγότερη να έκανα... Σπάσιμο για 0.2 σε ένα μάθημα να χάνεις σχολές...

Εκεί θα κολλήσει.
Ο τρόπος που το θέτει είναι για να δείξει το άνω άκρο και ορθώς το κάνει!

Εγώ σας τα λεω αλλά υπάρχουν κάποιοι που ανευ λόγου με αμφισβητούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δηάδη αν ανεβει 18.800 η Νομικη Αθηνας η Θεσσαλονικη πόσο θα παει;;;; Μηπως τελικα με 18.674 δεν περναω Θεσσαλονικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δηάδη αν ανεβει 18.800 η Νομικη Αθηνας η Θεσσαλονικη πόσο θα παει;;;; Μηπως τελικα με 18.674 δεν περναω Θεσσαλονικη;

Η Νομική Αθηνών δεν πρόκειται όπως προέβλεψα να ξεπεράσει τα 18.780
Η Νομική Θεσσαλονίκης δεν πρόκειται να ξεπεράσει τα 18.630
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Mακαρι γιατι ειμαι πολυ οριακα να παρει !!! μπορω τουλαχιστον να ελπιζω για Θεσσαλονικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Mακαρι γιατι ειμαι πολυ οριακα να παρει !!! μπορω τουλαχιστον να ελπιζω για Θεσσαλονικη...

Με το να είσαι πάνω από το πάνω άκρο της εκτίμησής μου δε σημαίνει το ότι είσαι οριακά. Υπάρχουν άλλοι που πίστεψέ με είναι χειρότερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stormtroop

Νεοφερμένος

Ο stormtroop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
To ξερω, ευχομαι τα καλυτερα και σε εκεινους αλλα καταλαβε το αγχος μου... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalina

Νεοφερμένος

Η natalina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
με 17950 Chris μπαινω βιολογια????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariannaki.Lea

Νεοφερμένος

Η Mariannaki.Lea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κριςςς , εβγαλα 14556 στο 5ο πεδιο!!! θελω σιγουρα ασοεε!! σκεφτηκα να βαλω 1α δεος το πιανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MrsStyles2

Νεοφερμένος

Η MrsStyles2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Chris1993


Σίγουρα πιάνεις κάποια Ιατρική.
Είσαι κοντά για Ιωάννινα/Λάρισα αλλά σίγουρα Κρήτη!
Καλή επιτυχία.


και αλεξ/πολη να φανταστω, ε? Σ ευχαριστω πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BOB12

Νεοφερμένος

Ο BOB12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
chris με 17370 υπαρχει περιπτωση να μην μπω πληροφορικη και τηλεπικοινωνιες εκπα??? Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noodles34

Νεοφερμένος

Η noodles34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Chris θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα αν μπορούσες να μου απαντήσεις
Έχω βγάλει 10063 στο 5ο πεδίο μπορώ να ελπίζω για διοίκηση επιχειρήσεων Χίο που έχει 10605,και αν όχι για ΤΕΙ λογιστικής Πρέβεζα που έχει 8574 είμαι μέσα;
Ευχαριστώ εκ των προταιρων και καλή επιτυχία σε όλους!!

Chris θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα αν μπορούσες να μου απαντήσεις
Έχω βγάλει 10063 στο 5ο πεδίο μπορώ να ελπίζω για διοίκηση επιχειρήσεων Χίο που έχει 10605,και αν όχι για ΤΕΙ λογιστικής Πρέβεζα που έχει 8574 είμαι μέσα;
Ευχαριστώ εκ των προταιρων και εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

TheSilence

Νεοφερμένος

Ο TheSilence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Chris,
Με 18,265 μπενω Πολιτικους Μηχανικους ΕΜΠ???
Η διαφορα με την περσυνη βαση ειναι 1040 μορια, λετε να κανει τοσο μεγαλο αλμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μαριοs.Π

Νεοφερμένος

Ο Μαριοs.Π αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Chris με 17774 σε 4ο και 17938 σε 3ο ποια τμηματα πολιτικων μηχανικων και τοπογραφων πιανω??? απο 3ο παιζει να πιασω καμια κτηνιατρικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top