[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

taxi

Νεοφερμένος

Ο taxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
καμια εκτιμηση για Παιδαγωγικα Δημοτικής για φετος;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
παιδια συγνωμη που ξαναρωταω αλλα επειδη πρεπει να κανω το μηχανογραφικο και καιγομαι, εγω εγραψα 17270 και αμα η ψυχολογια κρητης πεσει 100 μορια την πιανω. το θεμα ειναι οτι οικονομικα δεν μπορουμε να το αντεξουμε καθως το ετησιο εισοδημα δεν ξεπερναει τις 15000 ευρω. Να την δηλωσω και να ελπιζω σε μεταγραφη ή υπαρχει πιθανοτητα ακομα και με τοσο χαμηλο εισοδημα να μην γινει δεκτη και να παραμεινω κρητη, κατι ομως που πιθανοτατα δεν θα συμβει λογω δυσκολιων..?


Δυστυχώς πολύ δύσκολα θα πέσει η Ψυχολογία Κρήτης 100 μόρια.Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια αλλά από ότι δείχνουν τα πράγματα οι Ψυχολογίες θα κυμανθούν στα περσινά επίπεδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Δυστυχώς πολύ δύσκολα θα πέσει η Ψυχολογία Κρήτης 100 μόρια.Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια αλλά από ότι δείχνουν τα πράγματα οι Ψυχολογίες θα κυμανθούν στα περσινά επίπεδα.
ψεματα 30 μορια θελω να πεσει! λεμε παντως αν κι εφοσον πεσει δικαιουμαι μεταγραφη ή θα προηγηθουν οι πολυτεκνοι κι εμεις με τα εισοδηματικα κριτηρια θα μεινουμε απ'εξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓεματοΠοτηρι

Νεοφερμένος

Ο ΓεματοΠοτηρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Τι προβλέπεται για τους Χημικους Μηχανικους ΕΜΠ?? Υπαρχει σημαντικος κινδυνος η βάση να ξεπερασει τα 17.750?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πείτε μου ότι η αστυνομία θα κυμανθεί στα περυσινά επίπεδα να κοιμηθώ ήσυχος..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πείτε μου ότι η αστυνομία θα κυμανθεί στα περυσινά επίπεδα να κοιμηθώ ήσυχος..:P

θα κυμανθει στα ιδια επιπεδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έγινε, καληνύχτα παιδιά..

Πρεπει να βγουν τα στατιστικα... Τοτε θα ξεκαθαρισει το τοπιο. Παντως το καλο με την αστυνομια και τις στρατιωτικες ειναι οτι δεν θα τεθει το θεμα με τις μεταγραφες κτλ που φαινεται πως θα επηρεασει τις περιφερειακες σχολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taxi

Νεοφερμένος

Ο taxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εμενα παλι με βλεπω ξυπνιο μεχρι τα αποτελεσματα να δω τα παιδαγωγικα ποσο θα πανε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πρεπει να βγουν τα στατιστικα... Τοτε θα ξεκαθαρισει το τοπιο. Παντως το καλο με την αστυνομια και τις στρατιωτικες ειναι οτι δεν θα τεθει το θεμα με τις μεταγραφες κτλ που φαινεται πως θα επηρεασει τις περιφερειακες σχολες.

Η βάση του 2013 ήταν 14176 κι έχω βγάλει 14573..

Τα καλά είναι ότι 20/100 λιγότεροι διαγωνίστηκαν στο αοθ φέτος, άρα λιγότεροι υποψήφιοι στο 5ο πεδίο.
Τα κακά είναι ότι τα θέματα ήταν κάπως πιο εύκολα από τα αντίστοιχα του 2013..

Άρα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Η βάση του 2013 ήταν 14176 κι έχω βγάλει 14573..

Τα καλά είναι ότι 20/100 λιγότεροι διαγωνίστηκαν στο αοθ φέτος, άρα λιγότεροι υποψήφιοι στο 5ο πεδίο.
Τα κακά είναι ότι τα θέματα ήταν κάπως πιο εύκολα από τα αντίστοιχα του 2013..

Άρα? :P

αρα ο,τι και να πουμε εμεις εδω μεσα για οποιαδηποτε σχολη θα πρεπει να περιμενουμε τον αυγουστο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Πωω, 2 μήνες άγρυπνος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Πωω, 2 μήνες άγρυπνος :P

στο ευχομαι! διασκεδαζοντας με τους φιλους σου ομως!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η βάση του 2013 ήταν 14176 κι έχω βγάλει 14573..

Τα καλά είναι ότι 20/100 λιγότεροι διαγωνίστηκαν στο αοθ φέτος, άρα λιγότεροι υποψήφιοι στο 5ο πεδίο.
Τα κακά είναι ότι τα θέματα ήταν κάπως πιο εύκολα από τα αντίστοιχα του 2013..

Άρα? :P

Εισαι πανω σχεδον 400 μορια. Και επιπλεον περα απο τα μαθηματικα (που οντως ηταν πιο ευκολα απο περσυ) τα υπολοιπα δεν νομιζω οτι ηταν πιο ευκολα. Φυσικη ηταν παρομοια ή και πιο δυσκολα, ΑΟΔΕ για εσας (της τεχνολογικης) ειναι παντα τα ιδια, ΑΕΠΠ νομιζω ακουσα οτι θεωρηθηκε πιο δυσκολο, εκθεση στην πολη μου εχει γινει ΠΑΝΙΚΟΣ, Μαθηματικα γενικης πιο ευκολα νομιζω θεωρηκαν και ΑΟΘ δεν ξερω για να ειμαι ειλικρινης. Εκτιμω οτι την πιανεις βεβαια δεν μου ειπες κατι για τον αριθμο των εισακτεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Εισαι πανω σχεδον 400 μορια. Και επιπλεον περα απο τα μαθηματικα (που οντως ηταν πιο ευκολα απο περσυ) τα υπολοιπα δεν νομιζω οτι ηταν πιο ευκολα. Φυσικη ηταν παρομοια ή και πιο δυσκολα, ΑΟΔΕ για εσας (της τεχνολογικης) ειναι παντα τα ιδια, ΑΕΠΠ νομιζω ακουσα οτι θεωρηθηκε πιο δυσκολο, εκθεση στην πολη μου εχει γινει ΠΑΝΙΚΟΣ, Μαθηματικα γενικης πιο ευκολα νομιζω θεωρηκαν και ΑΟΘ δεν ξερω για να ειμαι ειλικρινης. Εκτιμω οτι την πιανεις βεβαια δεν μου ειπες κατι για τον αριθμο των εισακτεων.

Δεν έχει βγει ακόμη προκήρυξη φίλε μου για την αστυνομία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εγώ τι να πω που είμαι μόνο 160 μόρια πάνω από την περσινή βάση της σχολής που θέλω; :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θελει να ξανακανει αλλη μια προσπαθει γιατι καταλαβε τι λαθος εκανε και φοβαται πως ΠΡΕΠΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ να παει στρατο ενω εκεινος ΘΕΛΕΙ να ξαναδωσει του χρονου, το 2015. Εισαι σιγουρος πως γινεται; Ευχαριστω !



Ευχαριστω για την απαντηση σου. Το εχω εκεινο το αρχειο τυχαια, αλλα αυτο που με προβληματιζει ειναι πως δεν γραφει σε ποιο πεδιο ειναι η καθε σχολη, αλλα τις αναφερει ολες, μια γρηγορη ματια του εριξα, ελπιζω να μην κανω λαθος αλλα ειμαι 99% σιγουρος πως δεν κανω, εαν ξερεις κατι παραπανω και εχεις το χρονο να μου απαντησεις, θα ηταν σπουδαια βοηθεια

Στο πάνω μέρος της σελίδας που σου είπα πατάς "Εξετάσεις",μετά "Γενικό Λύκειο" και μετά "Μηχανογραφικό δελτίο ΓΕΛ, ΕΠΑΛ Β 2014". ΄Εχει όλες τις σχολές ανά επιστημονικό πεδίο. Σε συνδυασμό με τις βάσεις θα βρεις αυτό που θέλεις.

Βρήκες τίποτα τελικά? Πάντως αυτό που ειπώθηκε ότι αν είναι ξανά υποψήφιος για πανελλαδικές, παίρνει αναβολή το έχω ακούσει και εγώ. Ρωτήστε στη στρατολογία να σας πουν τι θα κάνετε. Επίσης θα ήθελα να προτείνω και τη λύση των ΙΕΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
H χημεία αθήνας λέτε να ανέβει ; Περνάω για πολύ λίγο (114 μόρια) :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πολιτικός μηχανικός βόλου; γενικά οι πολυτεχνικές σχολές θα ανέβουν αλλά ΠΟΛΥ (600+ μόρια) ή λίγο πολύ (200-400) ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Steff

Νεοφερμένος

Ο Steff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εγώ τι να πω που είμαι μόνο 160 μόρια πάνω από την περσινή βάση της σχολής που θέλω; :down:
Τουλάχιστον είσαι πάνω. :upside: :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top