[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

uncensored

Νεοφερμένος

Η uncensored αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Έχω 18077, λέτε να πιάσω Νομική Κομοτηνής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Στο 5ο πεδίο θα γίνει χαμός στις χαμηλόβαθμες-σχολές (<14) ...λόγω της πλεονάζουσας προσφοράς σε σχέση με τη ζήτηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
καμια εκτιμηση για ιστορια-αρχαιολογια θεσσαλονικης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bdj96

Νεοφερμένος

Ο bdj96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Πιστευετε υπαρχει ρεαλιστικα πιθανοτητα να πεσουν οι βασεις στις ιατρικες και στα πολυτεχνεια?Μου φαινεται οτι οι εφημεριδες παλι γραφουν βλακειες...
Επισης ξερει κανεις ποτε θα βγουν τα στατιστικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Καμιά εκτίμηση για τη φετινή βάση της Ιατρικής Πάτρας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
britguy για ιατρικη ακουσα 18.900 με 19...

εγω θελω ηλεκτρολογους πατρα...το 2012 ειχε 225 εισακτεους και 17.600,το 13 16.950 και 245 εισακτεους..το 14 εχει 325 ειασκτεους και ελπιζω να εχει βαση κατω απο 17.094 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Έχω 18077, λέτε να πιάσω Νομική Κομοτηνής;

Το πιθανότερο είναι να την πιάσεις καθότι οι βάσεις θα κινηθούν στα περσινά επίπεδα .. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazmaniac

Νεοφερμένος

Ο tazmaniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Δυσκολο...ακουσα οτι θα παει 18.200

Η εκτίμηση αυτή έγινε πριν την επίσημη ανακοίνωση των βαθμολογικών επιδόσεων των μαθητών της χώρας ..

καμια εκτιμηση για ιστορια-αρχαιολογια θεσσαλονικης;

16.700 - 800 .. προσωπική μου κρίση ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marianna.P

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marianna.P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Πιστευετε υπαρχει ρεαλιστικα πιθανοτητα να πεσουν οι βασεις στις ιατρικες και στα πολυτεχνεια?Μου φαινεται οτι οι εφημεριδες παλι γραφουν βλακειες...
Επισης ξερει κανεις ποτε θα βγουν τα στατιστικα?

Κάτι άκουσα για αύριο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britguy

Νεοφερμένος

Ο britguy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
britguy για ιατρικη ακουσα 18.900 με 19...

εγω θελω ηλεκτρολογους πατρα...το 2012 ειχε 225 εισακτεους και 17.600,το 13 16.950 και 245 εισακτεους..το 14 εχει 325 ειασκτεους και ελπιζω να εχει βαση κατω απο 17.094 :P

Αποκλείεται η Ιατρική Πάτρας να φτάσει πάνω από 18.900.. Ακόμα και σε επίπεδα 2012 να γύριζε θα έφτανε το πολύ 18.800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Το πιθανότερο είναι να την πιάσεις καθότι οι βάσεις θα κινηθούν στα περσινά επίπεδα .. ;)

εγω ακουσα οτι θα κινηθουν στα επιπεδα του 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εγω παντως διαβασα οτι θα αυξηθουν οι βασεις στα περιφερειακα τμηματα διοτι εχουν καταργηθει οι ειδικες κατηγοριες και απλα εχουν γινει πιο ευνοικοι οι οροι για μεταγραφες..ετσι ενας αθηναιος που δεν πιανει αθηνα περναει πατρα και μετα θα παρει μεταγραφη...πραγματικα ελπιζω να μην γινει αυτο...εσυ ποσο εβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazmaniac

Νεοφερμένος

Ο tazmaniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εγω παντως διαβασα οτι θα αυξηθουν οι βασεις στα περιφερειακα τμηματα διοτι εχουν καταργηθει οι ειδικες κατηγοριες και απλα εχουν γινει πιο ευνοικοι οι οροι για μεταγραφες..ετσι ενας αθηναιος που δεν πιανει αθηνα περναει πατρα και μετα θα παρει μεταγραφη...πραγματικα ελπιζω να μην γινει αυτο...εσυ ποσο εβγαλες?
για αθηνα και θεσσαλονικης τι πιστευεις?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
εγω ακουσα οτι θα κινηθουν στα επιπεδα του 12

Σε καμία περίπτωση .. Άλλωστε το βατερλώ στην Έκθεση ανά τη χώρα επιβεβαιώνει την ανωτέρω άποψή μου ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efi1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Efi1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Τι εκτιμάτε για την βάση την Φιλολογίας Αθηνών και Θεσσαλονίκης?
Σημειωτέον, έχω 16,931 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gaga.boy

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εεε Αθηνα 100% πανω απο 19.000...λογικα και θεσαλλονικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazmaniac

Νεοφερμένος

Ο tazmaniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εεε Αθηνα 100% πανω απο 19.000...λογικα και θεσαλλονικη...
και εγω το ιδιο πιστευω τουλαχιστον για της αθηνας...αλλα πανω απο 19200 δυσκολο το βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Η εκτίμηση αυτή έγινε πριν την επίσημη ανακοίνωση των βαθμολογικών επιδόσεων των μαθητών της χώρας ..



16.700 - 800 .. προσωπική μου κρίση ! :)

Τσιμα-τσιμα ειμαι με 16.840, αλλα εχω ελπιδες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top