[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ArnakiAsproPaxi

Νεοφερμένος

Ο ArnakiAsproPaxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ (όπως και όλοι εδώ απ' ότι κατάλαβα.....)!!!! Καμιά εκτίμηση για Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ βρε παιδιά...? Έχω 16972......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Την βιολογια την πιανεις 100000000000000%. Τωρα για κτηνιατρικη εδω θα ξερεις σε λιγες ωρες..υπομονη. Η Ευα που παει??Ιατρικη χτυπητο?

Με 19300 φιλε μου που αλλου θα πηγαινε?:P Αλλωστε το ελεγε συνεχεια οτι θελει ιατρικη και το αξιζει...Παντως μας αφησε πισω χιλιομετρα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bond_bill

Νεοφερμένος

Ο bond_bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
αυριο βγαινουν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
παιδια τι ωρα αυριο να μπουμε να δουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GerwnOnoufrios

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Με 12.390 Ιστοριας Κερκυρας το πιανω ; Περσυ ειχε 12.306 και 130 εισακτεους,φετος οι εισακτεοι ειναι 10 παραπανω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με 12.390 Ιστοριας Κερκυρας το πιανω ; Περσυ ειχε 12.306 και 130 εισακτεους,φετος οι εισακτεοι ειναι 10 παραπανω....

Λογικά ναι. Έχεις σχεδόν 90 μόρια παραπάνω, θα πάρει περισσότερους εισακτέους, είναι και στην Κέρκυρα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
εχετε ακουσει τιποτα για ιατρικη αλεξανδρουπολης
18241 απο βασιμες πηγες....
Πλακα κανω, θα περασεις μην αγχωνεσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Θα μας πει ρε παιδια κανεις αν ξερει τι ωρα θα ανακοινωθουν αυριο; 7 , 10 , 12;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
εχω 17.424 μορια πιστευετε οτι εχω ελπιδες για φιλολογια απθ η παιδαγωγικο απθ? καλα αποτελεσματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

linoub

Νεοφερμένος

Η linoub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΑΥΡΙΟ? 7 , 10 , 12????

μεχρι τις 8 θα εχουν βγει...τουλαχιστον καθε χρονο εκει βγαινουν αλλα με τους μαλακες που εχουμε μπλεξει ποτε εν ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
8 το πρωί θα έχουν βγει! Βαριά 8.30. Μην ανησυχείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
εχω 17.424 μορια πιστευετε οτι εχω ελπιδες για φιλολογια απθ η παιδαγωγικο απθ? καλα αποτελεσματα!!

Παιδαγωγικό είσαι ήδη μέσα! Και Φιλολογία παίζεται! Εχεις πιθανοτητες αρκετές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
18241 απο βασιμες πηγες....
Πλακα κανω, θα περασεις μην αγχωνεσαι :)
μακαρι να ναι τοσο..αλλα γιατι τις τελευταιες μερες οπου και αν μπω λεει ιατρικη θρακης 18450?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
εχω 17.424 μορια πιστευετε οτι εχω ελπιδες για φιλολογια απθ η παιδαγωγικο απθ? καλα αποτελεσματα!!

φιλολογία απθ χαλαρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

linoub

Νεοφερμένος

Η linoub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μακαρι να ναι τοσο..αλλα γιατι τις τελευταιες μερες οπου και αν μπω λεει ιατρικη θρακης 18450?

ρε αφου η αλλη μπηκε ιατρικη γιαννενα με 18302 αρα θρακη πιο κατω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArnakiAsproPaxi

Νεοφερμένος

Ο ArnakiAsproPaxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΗ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ (όπως και όλοι εδώ απ' ότι κατάλαβα.....)!!!! Καμιά εκτίμηση για Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ βρε παιδιά...? Έχω 16972......

Βρε παιδιά πείτε μου κι εμένα κάτι........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
8 το πρωί θα έχουν βγει! Βαριά 8.30. Μην ανησυχείτε.

Και αύριο όλοι θα σηκωθούν απο τις 6 και θα κάνουν ανα 30" ανανέωση τη σελίδα περιμένοντας να δουν τις βασεις άσχετα απο την ώρα που κοιμηθηκανε:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

linoub

Νεοφερμένος

Η linoub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Και αύριο όλοι θα σηκωθούν απο τις 6 και θα κάνουν ανάγκη 30" ανανέωση τη σελίδα περιμένοντας να δουν τις βασεις άσχετα απο την ώρα που κοιμηθηκανε:Ρ

αν κοιμηθουνε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Αρνακι ασπρο παχυ (ωραιο ονομα ρε μεγαλε) οι πολιτικοι μηχανικοι δεν εχουν πολυ ζητηση πλεον.Και συμγωνα με τις εκτιμησεις την κοβουν γυρω στα 17000. Πιστευω οτι εχεις αρκετες πιθανοτητες και αν με το καλο μπεις μας βλεπω και συμφοιτητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SteliosIoa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SteliosIoa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 355 μηνύματα.
αν κοιμηθουνε ;)

Τόσο πολυ άγχος δεν νομίζω να τραβάει κανεις...νταξει μπορει να μην κοιμούνται αμέσως μόλις ξαπλωσουν αλλα κάποια στιγμη κουράζονται και ξερενονται στον ύπνο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top