[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το ελπίζω!! Ναι μόνο Θεσ/νικη!!
Ξέρεις αυτές οι τελευταιες ώρες πριν τα αποτελέσματα ειναι αυτές που αμφιβάλλεις για τα πάντα :P

Σε καταλαβαίνω! Είναι λογικό. Δεν χρειάζεται να ανησυχείς όμως.;) Θα πέσουν οι βάσεις κι εσύ είσαι ελάχιστα πιο κάτω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Φέτος παίρνει 21 άτομα με το 10%
Πέρσι έπαιρνε 20 άτομα με το 10%

Πέρσι η βάση ήταν 17629
Κι εσύ έχεις 17340, δηλαδή είσαι 289 μόρια κάτω :/:
Πιστεύω 70% περνάς, 30% δε περνάς.

Αντε να δούμε αυριο :P
Μ άρεσε η ανάλυση που έκανες! :P
Ευχαριστώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

basil1994

Νεοφερμένος

Ο basil1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

crusader

Νεοφερμένος

Ο crusader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Πήρα τηλ στο υπουργείο. Αύριο 100% και μετά το μεσημέρι θα βγει ανακοίνωση

Εννοείς ότι θα βγει ανακοίνωση για δημοσίευση των βάσεων την παρασκευή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Εννοείς ότι θα βγει ανακοίνωση για δημοσίευση των βάσεων την παρασκευή;

Σήμερα θα βγει η ανακοίνωση... Αύριο τα αποτελέσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Είπα να μη σας πρήξω κι εγώ, αλλά μπορείτε να φανταστείτε σε τι κατάσταση βρίσκομαι. Έχω 17.948 σε 1ο πεδίο. Πρώτη επιλογή> Νομική ΔΠΘ, 2η> Ψυχολογία Παντείου, 3η> Ψυχολογία ΕΚΠΑ και 4η> Φιλολογία Αθήνας. Απλά ας μου πει κάποιος ότι δεν θα περάσω 4η :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Είπα να μη σας πρήξω κι εγώ, αλλά μπορείτε να φανταστείτε σε τι κατάσταση βρίσκομαι. Έχω 17.948 σε 1ο πεδίο. Πρώτη επιλογή> Νομική ΔΠΘ, 2η> Ψυχολογία Παντείου, 3η> Ψυχολογία ΕΚΠΑ και 4η> Φιλολογία Αθήνας. Απλά ας μου πει κάποιος ότι δεν θα περάσω 4η :(

1η με τίποτα, 2η με τίποτα. 3η ίσως, 4η σίγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εννοείς ότι θα βγει ανακοίνωση για δημοσίευση των βάσεων την παρασκευή;
οχι ότι θα βγει σήμερα το μεσημέρι ανακοίνωση γι αυριο το πρωί! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
1η με τίποτα, 2η με τίποτα. 3η ίσως, 4η σίγουρα

Κι εγώ κάτι τέτοιο πιστεύω :/
ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArnakiAsproPaxi

Νεοφερμένος

Ο ArnakiAsproPaxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

Χαράλαμπος Χ.

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Είπα να μη σας πρήξω κι εγώ, αλλά μπορείτε να φανταστείτε σε τι κατάσταση βρίσκομαι. Έχω 17.948 σε 1ο πεδίο. Πρώτη επιλογή> Νομική ΔΠΘ, 2η> Ψυχολογία Παντείου, 3η> Ψυχολογία ΕΚΠΑ και 4η> Φιλολογία Αθήνας. Απλά ας μου πει κάποιος ότι δεν θα περάσω 4η :(

1η πάρα πολύ δύσκολα, 2η (σύμφωνα με εκτιμητές) πιθανόν, 3η αρκετά πιο πιθανόν, 4η σίγουρα έχεις μπει!
Εύχομαι το καλύτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasvlad

Νεοφερμένος

Ο tasvlad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια εχω 15658 και εχω :2->Οικονομικο Μακεδονιας,3->Οργανωσης και διοικησης Μακεδονιας,4->Οικονομικο Αριστοτελιο,5->Οικονομικο Ιωαννινων.Που με βλεπετε;;ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
παιδια εχω 15658 και εχω :2->Οικονομικο Μακεδονιας,3->Οργανωσης και διοικησης Μακεδονιας,4->Οικονομικο Αριστοτελιο,5->Οικονομικο Ιωαννινων.Που με βλεπετε;;ευχαριστω

οικονομικό αριστοτέλειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
1η πάρα πολύ δύσκολα, 2η (σύμφωνα με εκτιμητές) πιθανόν, 3η αρκετά πιο πιθανόν, 4η σίγουρα έχεις μπει!
Εύχομαι το καλύτερο!

Ευχαριστώ πολύ!! Μακάρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εσύ για που θες; :)

Το τμήμα Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών υπηρεσιών (Χίος) ή έστω Διοίκηση επιχειρήσεων (Χίος):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
εγω πιστεύω ότι η κοπέλα έχει πιθανότητες τόσο στην πρώτη όσο και την δεύτερη....Ωστόσο στείλε να μας πεις σε ποια μπήκες από περιέργια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Το τμήμα Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών υπηρεσιών (Χίος) ή έστω Διοίκηση επιχειρήσεων (Χίος):)
Αντε με το καλό κι εσύυυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelcross

Νεοφερμένος

Ο angelcross αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδία μία ερώτηση για βιολογικό αθήνας και απθ τη βλέπετε ?Έχω μία φίλη με 17435 στο 3ο πεδίο και είναι λίγο στα κάρβουνα τώρα χαχα, βέβαια κοντός ψαλμός αλληλούια αυριο όλα με το καλό θα γίνουν γνωστά .Καλά αποτελέσματα εύχομαι σε όλα τα παιδιά :) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilithenia

Νεοφερμένος

Η lilithenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.

tasvlad

Νεοφερμένος

Ο tasvlad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μακαρι,τουλαχιστον θεσαλονικη που ειναι και κοντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top