[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
εγω πιστεύω ότι η κοπέλα έχει πιθανότητες τόσο στην πρώτη όσο και την δεύτερη....Ωστόσο στείλε να μας πεις σε ποια μπήκες από περιέργια...

Να 'σαι καλά! Θα μπω να γράψω. Εκτός αν έχω περάσει 4η κι έχω λιποθυμήσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

crusader

Νεοφερμένος

Ο crusader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Και η σελίδα ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων είναι κάτω,ακόμα ένα στοιχείο: https://results.minedu.gov.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
παιδια εχω 17.424 μορια και ειμαι ειδικη κατηγορια τριτεκνος πιστευετε οτι εχω καθολου πιθανοτητες για φιθλολογια απθ η παιδαγωγικο απθ?καλα αποτελεσματα σε ολους

παιδια εχω 17.424 μορια και ειμαι ειδικη κατηγορια τριτεκνος πιστευετε οτι εχω καθολου πιθανοτητες για φιθλολογια απθ η παιδαγωγικο απθ?καλα αποτελεσματα σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανος56

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 840 μηνύματα.
εγώ είμαι φιλολογία Αθήνας πάντως μέχρι στιγμής δεν έχει κάποιο ενδιαφέρον....αλλά εξαρτάται α΄πο τα ενδιαφέροντα του καθενός....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Κανει για οδοντιατρικη Θεσν/νικης ρε παιδια??Δεν ακουσατε τιποτα?? Εχω 18222 και καιγομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Λετε με 17652 να περναει καποιος κτηνιατρικη απθ? Γιατι ειμαστε σε αναμενα καρβουνα :hmm: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Σταυρακη φιλε μου που αλλου στοχευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Σταυρο που αλλου εχεις δηλωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

Χαράλαμπος Χ.

Νεοφερμένος

Ο Χαράλαμπος Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
πληροφοριακα 18809 ειχε της θρακης περσι με το 10%

Δυστυχώς άκυρη η πληροφόρησή σου.
Κι αυτό γιατί 10% πέρσι κατέθεσαν μαθητές που είχαν δώσει το '10 και το '11.
Το '10 είχαν γράψει εξαιρετικά (εν σχέσει με το '12), ενώ το '11 επίσης πολύ καλύτερα (από το '12).

Το παλικάρι δε συναγωνίζεται αυτούς, αλλά άλλους που έγραψαν το '12 και το '11.

Γι'αυτό, λοιπόν, η βάση του 10% δεν μπορεί να προβλεφθεί αξιόπιστα με κριτήριο την περσινή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Εννοω αλλου κτηνιατρικη οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Για Ψυχολογία πόσο το κόβεις να πάει? (και Θεσσαλονίκη και Ρέθυμνο...) Έχω μια φίλη που θέλει Ψυχολογία...

Τώρα τι να πω κι εγώ; στην ίδια θέση με τη φίλη σου είμαι. Θέλω να πιστεύω ότι τουλάχιστον κάποια από αυτές στην Αθήνα θα φτάσουν γύρω στο 17.800... Κάπου εκεί κι η Θεσ/νίκη, άντε 100 μόρια κάτω και το Ρέθυμνο σαφώς πολύ πιο χαμηλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArnakiAsproPaxi

Νεοφερμένος

Ο ArnakiAsproPaxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Τώρα τι να πω κι εγώ; στην ίδια θέση με τη φίλη σου είμαι. Θέλω να πιστεύω ότι τουλάχιστον κάποια από αυτές στην Αθήνα θα φτάσουν γύρω στο 17.800... Κάπου εκεί κι η Θεσ/νίκη, άντε 100 μόρια κάτω και το Ρέθυμνο σαφώς πολύ πιο χαμηλά

Δηλαδή με λίγο πάνω από 17400 υπάρχει περίπτωση? Καλά πάντα για εκτιμήσεις λέμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδια με 18451 και τριτεκνια λετε να τη πιασω τη νομικη θεσσαλονικης;;με εχει φαει η αγωνιαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Δηλαδή με λίγο πάνω από 17400 υπάρχει περίπτωση? Καλά πάντα για εκτιμήσεις λέμε.....

Πιστεύω για Ρέθυμνο πως ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zoo-doc

Νεοφερμένος

Ο Zoo-doc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εννοω αλλου κτηνιατρικη οχι?

Δηλωσα και στην Καρδιτσα,αλλα ως 3η επιλογη,γεγονος που την αποκλυει, αφου ως 2η εβαλα το Βιολογικο απθ με 17653(!!!) Παντως την κτηνιατρικη Θεσσαλονικης την υπολογιζουν μεταξυ 17500-17600...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Την βιολογια την πιανεις 100000000000000%. Τωρα για κτηνιατρικη εδω θα ξερεις σε λιγες ωρες..υπομονη. Η Ευα που παει??Ιατρικη χτυπητο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArnakiAsproPaxi

Νεοφερμένος

Ο ArnakiAsproPaxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πιστεύω για Ρέθυμνο πως ναι...


Σε ευχαριστώ πολύ για τις εκτιμήσεις.......! Καλή επιτυχία και σε σένα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irish13

Νεοφερμένος

Ο irish13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
με 18040 ναυπηγους εμπ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top