[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

linoub

Νεοφερμένος

Η linoub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
παιδια και για φυσικο οτι ξερετε πειτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
linoub ποσα μορια εχεις?Στοχευεις φυσικο και αν ναι σε ποια πολη? Και κατι ακομα αυτη η φωτογραφια εδω διπλα σε αντιπροσωπευει στην πραγματικοτητα?(γλυκια φατσουλα :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.

elouroides

Νεοφερμένος

Η elouroides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
για φιλολογια αθηνας τι βαση εχετε ακουσει ?
εγω εχω ακουσει 100-200 μορια κατω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

linoub

Νεοφερμένος

Η linoub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
linoub ποσα μορια εχεις?Στοχευεις φυσικο και αν ναι σε ποια πολη? Και κατι ακομα αυτη η φωτογραφια εδω διπλα σε αντιπροσωπευει στην πραγματικοτητα?(γλυκια φατσουλα :D)

ρε ειμαι 600 μορια κατω απο φυσικο πατρας γενικη σειρα και 300 ειδικη κατηγορια ..ολα τα εχω δηλωσει με τη σειρα αλλα ευελπιστω πατρα γιατι ειναι η αδερφη μου (ναι εγω ειμαι χαχ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Και να βγουν αύριο, μη χαίρεστε οτι θα τα μάθετε κατευθείαν. Πέρσι μισή ώρα έκανα να μπω, γιατί είχε πέσει το σύστημα απο τις πολλές επισκέψεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Linoub στο ευχομαι πραγματικα.Παιδια κανα νεο για οδοντιατρικη Θεσ,νικης?Λεμε τωρα αν πηρε κατι το αυτι σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Για νομικη θεσσαλονικης εμαθε κανεις τιποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Πήρα τηλ στο υπουργείο. Αύριο 100% και μετά το μεσημέρι θα βγει ανακοίνωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x4r7s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παιδιά όσοι είναι για 4ο πεδίο μην ανησυχείτε. Θα τρίβουν όλοι τα μάτια τους. Οι πτώσεις θα είναι τεράστιες ακόμα και στο ΕΜΠ!
Καλή επιτυχία σε όλους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

basil1994

Νεοφερμένος

Ο basil1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ιατρικη με 10% και 18453 λετε να περασω???????????????? εγω νομιζω οτι αποκλεειται αλλααα τι να κανω ελπιζωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ιατρικη με 10% και 18453 λετε να περασω???????????????? εγω νομιζω οτι αποκλεειται αλλααα τι να κανω ελπιζωωωωωωωωωωωω

ναι ρε χαλαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
με 17340 Παιδαγωγικο Θεσ/νικης μπαίνω; περσινη βάση 90% 17415 :/
η αλήθεια ειναι ότι ψιλοήμουν σίγουρος οτι θα μπω αλλά πλέον δε ξέρω...εσεις τι λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εχετε ακουσει τιποτα για ιατρικη αλεξανδρουπολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
με 17340 Παιδαγωγικο Θεσ/νικης μπαίνω; περσινη βάση 90% 17415 :/
η αλήθεια ειναι ότι ψιλοήμουν σίγουρος οτι θα μπω αλλά πλέον δε ξέρω...εσεις τι λετε;

Θα περάσεις, μην ανησυχείς.:) Μόνο Θεσσαλονίκη θέλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Με 18302 ιατρικη ιωαννινων?????????? Πως ειναι αυτο δυνατον?
το περιεργο που το βλεπεις ;;τα στατιστικα ειναι χειροτερα απο το 2011 εκτος βιολογιας καευθυνσης η οποια ομως εχει αυξηση 3% σε σχεση με το 11 αλλα η χημεια 15% πτωση σε σχεση με το 11 πραγμα που υπερκαλυπτει την βιολογια καθως μια μοναδα στα εκατο στη βιολογια ειναι 260 μορια ενω στη χημεια 203 μορια επισης οι αριστουχοι σε σχεση με το 11 ειναι 600 ατομα λιγοτερα τρεις σχολες δηλαδη και οτι και να πουμε τα φετινα ηταν :worry::(παλουκια βλεπε μαθηματικα!
Καλα αποτελεσματα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Παιδιά όσοι είναι για 4ο πεδίο μην ανησυχείτε. Θα τρίβουν όλοι τα μάτια τους. Οι πτώσεις θα είναι τεράστιες ακόμα και στο ΕΜΠ!
Καλή επιτυχία σε όλους μας!

Μεγαλύτερη πτώση από αυτήν του 2011 λίγο δύσκολο!!! Εκείνο δεν ήταν πτώση, ήταν ελεύθερη πτώση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Θα περάσεις, μην ανησυχείς.:) Μόνο Θεσσαλονίκη θέλεις?

Το ελπίζω!! Ναι μόνο Θεσ/νικη!!
Ξέρεις αυτές οι τελευταιες ώρες πριν τα αποτελέσματα ειναι αυτές που αμφιβάλλεις για τα πάντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
με 17340 Παιδαγωγικο Θεσ/νικης μπαίνω; περσινη βάση 90% 17415 :/
η αλήθεια ειναι ότι ψιλοήμουν σίγουρος οτι θα μπω αλλά πλέον δε ξέρω...εσεις τι λετε;

Φέτος παίρνει 21 άτομα με το 10%
Πέρσι έπαιρνε 20 άτομα με το 10%

Πέρσι η βάση ήταν 17629
Κι εσύ έχεις 17340, δηλαδή είσαι 289 μόρια κάτω :/:
Πιστεύω 70% περνάς, 30% δε περνάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top