[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Παιδιά για μεταγραφές έχετε ακούσει τίποτα αν θα ισχύσουν και φέτος

Ο υφυπουργός Παιδείας είπε πως θα γίνουν κανονικά και φετος: https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...n-main/deltia-typoy-main/9940-01-08-13-1.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Όσο αφορά τις περσινές βάσεις!

1. Δεν υπήρχε μετατόπιση βαθμολογιών σε όλες τις κλίμακες όπως φέτος
2. Οι μαθητές έκαναν "καλύτερο μηχανογραφικό"
3. Προτιμήθηκαν σε πιο έντονο βαθμό οι κλασσικές σχολές στις κεντρικές πόλεις παρά άλλες που είναι στην επαρχία. Και γενικά παρατηρείται κάθε χρονιά και περισσότερο, αποφυγή των μαθητών των κεντρικών πόλεων να δηλώνουν επαρχιακές πόλεις.

Για να δούμε...Εγω δεν νομιζω να εχουμε τρελες πτωσεις στα Μαθηματικα -Φυσικα επαρχιας!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixLazarKal

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Δευτερα 26 ακουγεται....

Ο λυκειαρχης μου λεει για 23 (χωρις φυσικα να εχει ερθει κατι επισημο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Αν ειναι ετσο σε 19 μερες θα ξερουμΕ!!Αντε να περασει ο καιρος!!!!!!!!Λετε να πεσει το μαθηματικο πατρας 300 μορια?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ο λυκειαρχης μου λεει για 23 (χωρις φυσικα να εχει ερθει κατι επισημο)
Μακαρι,οσο πιο γρηγορα τοσο το καλυτερο..!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Παντως και ο Κουτρουμπελης στο edu4u λεει πως οι φυσικομαθηματικες και χημικες σχολες δεν θα εχουν τοσο μεγαλη πτωση οπως αναμενοταν αρχικα και υπαρχει και καποια πιθανοτητα αντιστροφης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Τι λετε για τις Πολιτικες Επιστημες του Παντειου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Τι λετε για τις Πολιτικες Επιστημες του Παντειου ?
Μηπως εννοεις σκετο πολιτικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Δίνω με το 10%... έχασα πέρυσι το Παιδαγωγικό Θεσ/νικης για 75 μόρια... είχε 17415 κι εγώ 17340...τι λέτε; θα το πιάσω φέτος με το 10%; αυξηθηκαν κι οι θέσεις στο Παιδαγωγικό Θεσ/νικης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Οντως, αντε να βγουνε γιατι βαρεθηκα να περιμενω....
Ελπιζω να μην ξενερωσουμε οταν τις δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Ρε καντε τις διακοπες σας και αφηστε τα αποτελεσματα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ρε καντε τις διακοπες σας και αφηστε τα αποτελεσματα..;)
Tις καναμε φιλε....Οτι λεφτα ειχαμε τα ξοδεψαμε....
Τωρα μονο σπιτι να λιωνουμε απο τη ζεστη εχει.... Ουτως η αλλως μονο 20 μερες εμεινε μεχρι να βγουν οι βασεις....
Ετσι, κουβεντα να γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Αν ειναι ετσο σε 19 μερες θα ξερουμΕ!!Αντε να περασει ο καιρος!!!!!!!!Λετε να πεσει το μαθηματικο πατρας 300 μορια?:confused:

Λίγο δύσκολο. Η επόμενη επιλογή ποια είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Λίγο δύσκολο. Η επόμενη επιλογή ποια είναι;
Γιατι λιγο δυσκολο?? Εγω το βρισκω πολυ πιθανο να πεσει 300 μορια...
Εδω θα πεσουν τα πολυτεχνεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ΦΠΨ Αθηνας τι λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.

linoub

Νεοφερμένος

Η linoub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ειμαι μεσα φυσικο ηρακλειου για 25 μορια και θελω να πεσουν 184 για ιωαννινα...λετε να τη πιασω? Ειμαι καο ειδικη κατηγορια κοινωνικα κρητιρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Παιδια εχω 13746 και ειμαι μεσα φυσικο ηρακλειου για 25 μορια και θελω να πεσουν 184 για ιωαννινα...λετε να τη πιασω? Ειμαι καο ειδικη κατηγορια κοινωνικα κρητιρια...
Ναι ρε στανταρ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top