[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Γενικη σειρα οχι...Ξερεις ποσες θεσεις για πολυτεκνους δινει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Γεια σας!Έδωσα πανελλαδικές για δεύτερη φορά φέτος και κατάφερα να συγκεντρώσω 19.049 μόρια στο 3ο πεδίο.Η πρώτη μου επιλογη στο μηχανγραφικό ειναι το ιατρικο σσασ.επειδή ειμαι στη ειδικη κατηγορια α (πολυτεκνων),εχω καμια ελπιδα να περασω;
ενας γνωστος μου περασε το 2004 σσας ιατρικο και τωρα χτυπα το κεφαλι του μας ειχε πει οτι δεν ηταν σκληρα αλλα μας ειπε οτι στην αρχη ηταν ουαου την πρωτη χρονια και μετα καταλαβε οτι εκανε χαζομαρα μας ειχε πει η ιατρικη ειναι φοβερη ο στρατος χαλια !!!!!!!! να ξερεισ οτι καποια μερα αν εχεισ παιδια οικογενεια θα τραβας τα μαλλια σου !!! μπραβο που ξαναεδωσες!!!!!! θελει σοβαροτητα και τολμη !!! και πιο πολλα μπραβο :clapup::clapup::clapup: για τα μορια σου για μενα βαλε ιατρικη σκετο !!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΟΡΙΑ!!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Γεια σας!Έδωσα πανελλαδικές για δεύτερη φορά φέτος και κατάφερα να συγκεντρώσω 19.049 μόρια στο 3ο πεδίο.Η πρώτη μου επιλογη στο μηχανγραφικό ειναι το ιατρικο σσασ.επειδή ειμαι στη ειδικη κατηγορια α (πολυτεκνων),εχω καμια ελπιδα να περασω;
Σιγουρα εχεις ελπιδες αλλα με την μειωση των θεσεων δεν ξερω πως θα κυμανθουν οι βασεις.Ελπιζω να περασεις στην σχολη,ειναι πολυ ωραια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος-krl

Νεοφερμένος

Ο Νίκος-krl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μπορείτε να μου πείτε τις αναμενόμενες βάσεις για Βαλκανικές-Σλαβικές-Ανατολικές σπουδές Θεσσαλονίκης & ΦΠΨ Γιάννενα??? Έχω 14850 και είμαι τρίτεκνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolicious

Νεοφερμένος

Ο manolicious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά ξέφρενο Αυγούστο να έχουμε .εγω εχω 18, 385 στο 3 πεδίο και τριτεκνος Να ετοιμασω βαλίτσες για ιατρική και εαν ναι για ποιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά ξέφρενο Αυγούστο να έχουμε .εγω εχω 18, 385 στο 3 πεδίο και τριτεκνος Να ετοιμασω βαλίτσες για ιατρική και εαν ναι για ποιά;

Σιγουρα περνας! Με ποια σειρα τις εβαλες ομως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolicious

Νεοφερμένος

Ο manolicious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αθηνα Πάτρα Λάρισα Κρήτη αλεξανδρουπολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Αθηνα Πάτρα Λάρισα Κρήτη αλεξανδρουπολη

Λαρισα σε βλεπω γιατι αυξηθηκαν κατα 20 οι θεσεις (απο 60->80) κ βλεπω να χει μεγαλυτερη μεταβολη σε μορια απ ολες τις αλλες (μαζι με της Αλεξπολης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Και εγω Λαρισα πιστευω την πιανεις ανετα!:-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Λοιπον,τοσο καιρο ελεγα δεν βλεπω εκτιμησεις,αλλα τωρα εχω αρχισει να αγχωνομαι λιγο. Πιστευετε η φιλολογια απθ θα ειναι πανω απο 17,4-17,5;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσπότη

Νεοφερμένος

Η Δεσπότη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γενικη σειρα ειναι εξαιρετικα δυσκολο να περασω...Δινουν 12 θεσεις στη γενικη σειρα και 5 θεσεις για τους πολυτεκνους.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
παιδια ενας φιλος μου επιασε 18230 και θελει πρωτη επιλογη οδοντιατρικη αθηνα και μετα θεσσαλονικη μετα εβαλε ιατρικες πιστευετε οτι θα πιασει καποια οδοντιατρικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
παιδια ενας φιλος μου επιασε 18230 και θελει πρωτη επιλογη οδοντιατρικη αθηνα και μετα θεσσαλονικη μετα εβαλε ιατρικες πιστευετε οτι θα πιασει καποια οδοντιατρικη;

εχεις καποια ειδικη κατηγορια?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εχεις καποια ειδικη κατηγορια?:P
εγω δεν εχω αυτος δεν εχει...

παιδια αν καποιος συγκρνει τα στατιστικα του 2011 με το 2013 δεν βγαζει καποια ακρη;μονο η βιολογια κατευθυνσης και γνεικης ειναι 2/100 η καθεμαια παρπαανω φετος απο το 11 αλλα ολτα τα αλλα μαζι ειναι 29,5/100 χαμηλοτερα φετος;;επισης παρατηρησα οτι η βιολογια κατευθυνσης περσυ ηταν 12/100 καλυτερη απο το 11 αλλα ολα τα αλλα 12 χαμηλοτερα ομςσ αυτη η ισοπαλια εδωσε αυξηση 200 μορια ε ολες τις ιατρικες αρα...;;;;γενικα ρε παδια δεν θελω να λεμε οι η ιατρικη θρακη θα παει 17900 αλλα ουτε και να λεμε οτι θα παει 18270,_18300 γενικα αν καποις το μελετα καλυτερα ασ πει ομςσ μη κορηδευουμε τα παιδια εγω τον μονο πουθεωρω πιο σωστο ειναι τον κουτρουμπελη γιατι περσυ επεσε μεσα!!! και κανει καποια μελετη !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ντέπυ49158

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κεραμωτή (Καβάλα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
με 18358 μπαινω ιατρικη? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Ρωτησε με σε ενα μηνα να σου πω σιγουρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
παιδια ενας φιλος μου επιασε 18230 και θελει πρωτη επιλογη οδοντιατρικη αθηνα και μετα θεσσαλονικη μετα εβαλε ιατρικες πιστευετε οτι θα πιασει καποια οδοντιατρικη;


ρε pap αλήθεια με έχεις κάνει κομμάτια, έχω πιο πολύ άγχος για σένα παρά για μένα να πούμε!
έτσι και δω τελευταία Ιατρική πάνω απο 18240 θα στεναχωρηθώ πάρα πολύ να το ξέρεις

με 18358 μπαινω ιατρικη? :confused:

Ντέπυ τίποτα δεν είναι σίγουρο όπως κατάλαβες αλλά εγώ πιστεύω πως ναι! Ειδικά αν είσαι και κάποια ειδική κατηγορία!
Αλεξανδρούπολη πιστεύω ναι! 'Αντε και συναδέλφισσες.. (αν δεν ανέβουν :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος-krl

Νεοφερμένος

Ο Νίκος-krl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μπορείτε να μου πείτε τις αναμενόμενες βάσεις για Βαλκανικές-Σλαβικές-Ανατολικές σπουδές Θεσσαλονίκης & ΦΠΨ Γιάννενα??? Έχω 14850 και είμαι τρίτεκνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν αναμενόμενες βάσεις ή ολίγον βάσεις. Υπάρχουν οι βάσεις και θα βγούν σε λιγότερο από μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top