[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

balzanar

Νεοφερμένος

Ο balzanar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ρεαλιστικες εκτιμησεις για τις υψηλες σχολες του εμπ εχει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Η Λιτσα Πατερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και εσυ μην ζοριζεσαι τοσο.Μαθηματικοφυσικες δεν θα πεσουν πανω απο 50-100 μορια.Δες λιγο κλιμακωση.Το 18-20 ειναι χαμηλοτερο απο περσι αρκετα αλλα το 14-18 παραμενει ιδιο.Πολυτεχνεια θα πεσουν γιατι βρισκονται στην κλιμακα 18-20.

Αυτό που λες λέγεται μετατόπιση βαθμολογιών που σημαίνει πτώση των βάσεων σε όλες τις κλίμακες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Αυτό που λες λέγεται μετατόπιση βαθμολογιών που σημαίνει πτώση των βάσεων σε όλες τις κλίμακες.
Eνταξει φιλε, μην ασχολεισαι....Εδω μεσα ο καθενας οτι θελει λεει και μαλιστα ειναι και απολυτος....
Μεχρι να βγουν οι βασεις εχουμε να ακουσουμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Μην είστε ομως και εσείς απόλυτοι . Οι βάσεις μάλλον θα πέσουν αλλα μην περιμένετε και τρελές πτώσεις γιατι καθε χρονο λένε λένε αλλα τελικα σκατά . 100-300 μόρια πιστεύω θα πέσουν όλες 3-4 πεδίου με εξαίρεση τις πληροφορικές που άντε να πέσουν 40-50 μόρια . Αυτη ειναι η άποψη μου αλλα ίσως κάνω και λάθος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

werip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο werip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Μην είστε ομως και εσείς απόλυτοι . Οι βάσεις μάλλον θα πέσουν αλλα μην περιμένετε και τρελές πτώσεις γιατι καθε χρονο λένε λένε αλλα τελικα σκατά . 100-300 μόρια πιστεύω θα πέσουν όλες 3-4 πεδίου με εξαίρεση τις πληροφορικές που άντε να πέσουν 40-50 μόρια . Αυτη ειναι η άποψη μου αλλα ίσως κάνω και λάθος !

Eγω πιστευω πως μονο οι βασεις του edu4u ειναι σχετικα αξιοπιστες,αν και ενταξει δεν ειναι και θεος ο Κουτρουμπελης.
Αλλα θα συμφωνησω και με σενα.Καλυτερα να κρατα καποιος πιο μικρο καλαθι,γιατι τα πραγματα χρονο με το χρονο γινονται πιο απροσδιοριστα,περα απο στατιστικα στοιχεια και μελετες.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Μην είστε ομως και εσείς απόλυτοι . Οι βάσεις μάλλον θα πέσουν αλλα μην περιμένετε και τρελές πτώσεις γιατι καθε χρονο λένε λένε αλλα τελικα σκατά . 100-300 μόρια πιστεύω θα πέσουν όλες 3-4 πεδίου με εξαίρεση τις πληροφορικές που άντε να πέσουν 40-50 μόρια . Αυτη ειναι η άποψη μου αλλα ίσως κάνω και λάθος !

ναι αλλα σκεψου οτι περσι στο 3ο πεδιο ανεβηκαν λογω της ευκολης βιολογιας(μαθημα αυξημενης βαρυτητας),ενω φετος σχεδον σε ολες τις υψηλο βαθμες σχολες υπαρχει και αυξηση εισακτεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
ρε παιδια τελικα η μεγιστη βαση που μπορει να φτασει η ιατρικη στην αλεξανδρουπολη ποια ειναι;γιατι καποιοι λεγαν χθες οτι με τα χιλια ζορια να πεσει στο 18260
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ντέπυ49158

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κεραμωτή (Καβάλα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
η ιατρικη λαρισας παιζει να πεσει κατω απο 18.300? τι πιστευετε?

ναι εδινα και εγω πανελληνιες φετος..! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Η γιαγια η Μαριγω ειχε έναν γνωστό τον Γιάννη τον μπακάλη , που ειχε κόρη την βιβη την κομμωτήρια , που τα εχει με τον Νίκο απο το άνω κουφονησι , που είχε πρώην την Τούλα την θεία του παιδιού πιο πάνω και έτσι με παρόμοια διαδικασία με το παιδί ένας πως οχι ..το λιγότερο 18,450!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixLazarKal

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Παιδιά καμιά εκτίμηση για βάσεις Βιολογικών; Είμαι με 17010 μόρια στο 3ο και ενδιαφέρομαι κυρίως για βιολογικά ΕΚΠΑ και Κρήτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Παιδιά καμιά εκτίμηση για βάσεις Βιολογικών; Είμαι με 17010 μόρια στο 3ο και ενδιαφέρομαι κυρίως για βιολογικά ΕΚΠΑ και Κρήτης

Εκπα νομίζω οτι και εσυ ξέρεις οτι δεν το πιάνεις . Κρήτη ίσως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixLazarKal

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εκπα νομίζω οτι και εσυ ξέρεις οτι δεν το πιάνεις . Κρήτη ίσως :)

Ναι αυτό το ξέρω,δυστυχώς. Το βιολογικό όμως της Κρήτης ήταν 17064 πέρσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
ρε παιδια μου ειπε ενας γνωστος μου οτι η ιατρικη στη θρακη δεν θα πεσει με τιποτα κατω απο 18250;ειναι αληθεια;

εχω πιασει 18240 και μου ειπε οτι ειναι πολυ δυσκολο να μπω φετος και να ξαναδωσω και μου ειπε ουτε οδοντιατρικη στο απθ

απλως θα ηθελα να μου απαντησει καποιος πιο λογικα και σοβαρα γιατι φοβαμαι και δνε ξερω αν πρεπει απο την επομενη εβδομαδα να ξαναπιασωτα βιβλια της γ λυκειου !:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
ρε παιδια μου ειπε ενας γνωστος μου οτι η ιατρικη στη θρακη δεν θα πεσει με τιποτα κατω απο 18250;ειναι αληθεια;

εχω πιασει 18240 και μου ειπε οτι ειναι πολυ δυσκολο να μπω φετος και να ξαναδωσω και μου ειπε ουτε οδοντιατρικη στο απθ

απλως θα ηθελα να μου απαντησει καποιος πιο λογικα και σοβαρα γιατι φοβαμαι και δνε ξερω αν πρεπει απο την επομενη εβδομαδα να ξαναπιασωτα βιβλια της γ λυκειου !:;

Θα επρεπε να διαβαζεις μιγαδικους τωρα.Δευτερη αποτυχια δεν ειναι αποδεκτη.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Θα επρεπε να διαβαζεις μιγαδικους τωρα.Δευτερη αποτυχια δεν ειναι αποδεκτη.:/:
βασικα ....μαθηματικα εγραψα 18!!!!και τουσ μιγαδικους τους ειχα λυσι ολους και το β3 οσο χαζο και αν σου φαινεται αν θες σου λεω σε ποιο σοχλειο ηουν αν απρεισ τηλεφωνο και αν σου στειλω να δεις το 25/25 στο θεμα β χαχα οσον αφορα τα μαθηματιακ αποτυχια δνε θα το ελαγα ατυχια θα το ελαγα γιατι στη βιολογια ξεχασα να απαντησω ενα ερωτημα δεν το ειδα καν αν μπορει καποιο παιδι να μου πει τι να κανω mr blonde ευχαριστω!

Θα επρεπε να διαβαζεις μιγαδικους τωρα.Δευτερη αποτυχια δεν ειναι αποδεκτη.:/:
και θελω αν ξερω και τις εκτιμησεις στου mr blonde!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Μην είστε ομως και εσείς απόλυτοι . Οι βάσεις μάλλον θα πέσουν αλλα μην περιμένετε και τρελές πτώσεις γιατι καθε χρονο λένε λένε αλλα τελικα σκατά . 100-300 μόρια πιστεύω θα πέσουν όλες 3-4 πεδίου με εξαίρεση τις πληροφορικές που άντε να πέσουν 40-50 μόρια . Αυτη ειναι η άποψη μου αλλα ίσως κάνω και λάθος !

Oσον αφορα 2ο πεδιο και συγκεκριμεναα φυσικομαθηματικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ντέπυ49158

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κεραμωτή (Καβάλα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ναι στην εκθεση τα εχασα...και βασικα δεν ηξερα γιατι....δεν πειμενα 20 περιμενα 1,6-17,2 και ηρθε πολυ παρακατω!!!!! και ειδα την αναλυτικηα βαθμολογηση και επαθαπλακα....αστο..και ενα αλλο παιδι που δεν ηξερε το ονοματου(σοβαρα δεν ειχε παρει πανω ποτε απο 13)και εγραφε σαν παιδι πρωτης γυμανσιου πηρε 17,3

ακριβως στην ιδια κατασταση βρισκομαι και εγω!!! μην αγχωνεσαι.. πιστευω αλεξανδρουπολη θα μπεις..!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.

Δεσπότη

Νεοφερμένος

Η Δεσπότη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας!Έδωσα πανελλαδικές για δεύτερη φορά φέτος και κατάφερα να συγκεντρώσω 19.049 μόρια στο 3ο πεδίο.Η πρώτη μου επιλογη στο μηχανγραφικό ειναι το ιατρικο σσασ.επειδή ειμαι στη ειδικη κατηγορια α (πολυτεκνων),εχω καμια ελπιδα να περασω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top