[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εγω εχω σταματησει πλεον να βλεπω εκτιμησεις. Ο καθενας ο,τι θελει λεει. Και ειναι λογικο καποιες απο ολες αυτες τις εκτιμησεις που εχουν ειπωθει να ειναι σωστες. Απλως τωρα νομιζω χανουμε τον χρονο μας ετσι. Στο κατω κατω εμεις ο,τι ηταν να κανουμε το καναμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Εσύ θα μας πεθάνεις :P
Πάντως εγώ νομίζω ο chris..κάτι ίσως τελικά να πέσει μέσα..
μπορεις να μου βρεις τις εκτιμησεις του chris? ευχαριστω..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Εκτιμήσεις Chris1993 :

3o πεδίο :

Ιατρική Αθηνών : 18.950
Ιατρική Πάτρας : 18.550
Ιατρική Αλεξανδρούπολης : 18.100
Οδοντιατρική Αθηνών : 18.150
Φαρμακευτική Αθηνών : 17.900
Φαρμακευτική Πάτρας : 17.700
Κτηνιατρική Θεσσαλονίκης : 17.650

4o πεδίο :

ΗΜΜΥ ΕΜΠ : 18.530
ΗΜΜΥ ΑΠΘ : 17.950
Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ : 18.350
Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ : 17.800
Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ : 17.750
Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ 17.100


Here it is! Δυσκολεύτηκα λίγο να το βρω, σορρυ :P
Πάντως επειδή από τη πρώτη στιγμή έχω δει πόσο αγχωμένος είσαι.. θέλω να σου πω οτι πλεον ολα ειναι θεμα τυχης..! Πηγες πααρα πολυ καλα, και με τις ατυχιες που σου ετυχαν (που δεν ειδες το Γ3 νομιζω στη βιολογια κατ), πρεπει να εισαι πολυ ευχαριστημενος και περηφανος!! Τωρα θελει απλα τυχη. Για μενα παντως εισαι Ιατρικη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosang7

Νεοφερμένος

Ο manosang7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά:) Εύχομαι να έχετε όλοι καλά αποτελέσματα και να περάσετε εκεί που θέλετε :) Θα ήθελα να ρωτήσω την άποψη σας για δύο σχολές που θέλω..Η πρώτη είναι η σχολή Πρόγραμμα διαχείρισης Εκκλησσιαστικών κειμηλιών Αθήνας και η δεύτερη το Τει διοικησης συστημάτων εφοδιασμού στη Θήβα..Είμαι κοντά στα 8200 πιστεύτε οτι υπάρχει ελπίδα για ένα απο τα δύο ?

Σας ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Here it is! Δυσκολεύτηκα λίγο να το βρω, σορρυ :P
Πάντως επειδή από τη πρώτη στιγμή έχω δει πόσο αγχωμένος είσαι.. θέλω να σου πω οτι πλεον ολα ειναι θεμα τυχης..! Πηγες πααρα πολυ καλα, και με τις ατυχιες που σου ετυχαν (που δεν ειδες το Γ3 νομιζω στη βιολογια κατ), πρεπει να εισαι πολυ ευχαριστημενος και περηφανος!! Τωρα θελει απλα τυχη. Για μενα παντως εισαι Ιατρικη! :)
ειχα δει στο σχολειο μου την αναλυτικη βαθμολογηση στα μαθηματικα κατ που περιμνα παρπαανω παιδια οι τυποι ειναι για το διαολο στο θεμα β μου εβαλαν 25/25 στους μιγαδικους στο θεμα δ 20/25 που το περιμενα !!!! και στο θεμα 1 22/25 επαθα σοκ και στο γ που ηταν το πιο ευκολο 19/25 οι μαθηματικοι στο γραφειο γελαγαν παιδια το θεμα γ το ειχαι ολοσωστο και αντι να μου εκοβαν πχ αποτο θεμα β αν ηθελαν που εκοψαν απο ο γ που δεν υπηρχε λαθος !!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ειχα δει στο σχολειο μου την αναλυτικη βαθμολογηση στα μαθηματικα κατ που περιμνα παρπαανω παιδια οι τυποι ειναι για το διαολο στο θεμα β μου εβαλαν 25/25 στους μιγαδικους στο θεμα δ 20/25 που το περιμενα !!!! και στο θεμα 1 22/25 επαθα σοκ και στο γ που ηταν το πιο ευκολο 19/25 οι μαθηματικοι στο γραφειο γελαγαν παιδια το θεμα γ το ειχαι ολοσωστο και αντι να μου εκοβαν πχ αποτο θεμα β αν ηθελαν που εκοψαν απο ο γ που δεν υπηρχε λαθος !!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

μη τα σκέφτεσαι τωρα αυτα ρε παιδι μουυυυυυυ! οτι εγινε εγινε! και μενα θεωρω πως παιχτηκε αδικια στη φυσικη (85 - 94) ενω αξιζα για πανω απο 90, αλλα δεν μπορουμε να κανουμε κατι τωρα.. μονο να συγχιστουμε! αξιζει; ε δεν αξιζει! τελος τωρα ρε!! απλα περιμενουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naio

Νεοφερμένος

Ο naio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά μήπως γνωρίζεται που εκτιμούν την βάση στους χημικούς μηχανικούς ΑΠΘ και Πάτρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shanks7

Νεοφερμένος

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Παιδιά μήπως γνωρίζεται που εκτιμούν την βάση στους χημικούς μηχανικούς ΑΠΘ και Πάτρα?
16500-17000 για ΑΠΘ και 16000-16500 για Πατρα απο ο,τι εχω δει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naio

Νεοφερμένος

Ο naio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Αλήθεια, δε θέλω να σας πρίζω (και δε νομίζω να το έχω κάνει έντονα μέχρι τώρα :( )
αλλά που ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ εσείς(τι είναι πιο πιθανό) με τα δικά σας κριτήρια ότι θα βρεθώ με 18537 στο 3ο;
Εχω βάλει Ιατρική Αθηνας, Πάτρας, Θεσσ/κης, Λάρισας, Γιάννενα, Κρήτη, Αλεξ/πολης..
και μετά Φαρμακευτική Αθήνας, και Μετσόβιο.

45 πατρα-55 λαρισα
θελω να ρωτησω και εγω κατι παρομοιο.εχω 17844 στο 3ο και 16713 στο 4ο και η σειρα ειναι
οδοντ(αθηνα,θεσ)
πολ μηχ(αθ,θεσ,πατρα,βολο,ξανθη)
φαρμ(αθ θεσ πατρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Δεν είπα ποτέ ότι έχω ελπίδες για Αθήνα. Και άντε μίλα καλύτερα.
Αυτή τη σειρά ήθελα, αυτή έβαλα. Δε σας ζήτησα να βοηθήσετε σε αυτό. Και κακό είναι το μάτι σου :)
Ελπίζω, αν τελικά περάσω Ιατρική, να μην συναντήσω πολλά τέτοια κομπλεξικά άτομα.

Απλως οταν θα εισαι ιατρικη λαρισας και θα κλαις ελα μιλα για κομπλεξικα ατομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TrueBlue

Νεοφερμένος

Η TrueBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Απλως οταν θα εισαι ιατρικη λαρισας και θα κλαις ελα μιλα για κομπλεξικα ατομα.

Γιατι τι κακο εχει η ιατρικη λαρισας; Απο περιεργεια κ μονο ρωταω. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Γιατι τι κακο εχει η ιατρικη λαρισας; Απο περιεργεια κ μονο ρωταω. :hmm:
δεν πιανω ιατρικη λαρισασ με τιποτα αν και την εχω τριτη επιλογη αλλα εχω ακοθσει πολυ καλα λογια για το πανεπιστημιακο νοσκομειο φαντασομενω σ περιοχη πολυ μακρια απο εκει νησι και πολλοι απο εδω κυριως για ουρολογικα πανε λαρισα παρολο που υπαρχουν και πανεπιστημιακα πιο κοντα !!!:D:D:D:D

μη τα σκέφτεσαι τωρα αυτα ρε παιδι μουυυυυυυ! οτι εγινε εγινε! και μενα θεωρω πως παιχτηκε αδικια στη φυσικη (85 - 94) ενω αξιζα για πανω απο 90, αλλα δεν μπορουμε να κανουμε κατι τωρα.. μονο να συγχιστουμε! αξιζει; ε δεν αξιζει! τελος τωρα ρε!! απλα περιμενουμε!

ποσα μορια εβγαλες και τι δηλωσες;αν επιτρεπεται....

μη τα σκέφτεσαι τωρα αυτα ρε παιδι μουυυυυυυ! οτι εγινε εγινε! και μενα θεωρω πως παιχτηκε αδικια στη φυσικη (85 - 94) ενω αξιζα για πανω απο 90, αλλα δεν μπορουμε να κανουμε κατι τωρα.. μονο να συγχιστουμε! αξιζει; ε δεν αξιζει! τελος τωρα ρε!! απλα περιμενουμε!

ποσα μορια εβγαλες και τι δηλωσες;αν επιτρεπεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
45 πατρα-55 λαρισα
θελω να ρωτησω και εγω κατι παρομοιο.εχω 17844 στο 3ο και 16713 στο 4ο και η σειρα ειναι
οδοντ(αθηνα,θεσ)
πολ μηχ(αθ,θεσ,πατρα,βολο,ξανθη)
φαρμ(αθ θεσ πατρα)

Ελαχιστότατες πιθανότητες για Οδοντιατρικής Θεσσαλονίκης.
Απο εκεί και πέρα Πολιτικούς Μηχανικούς Πάτρας.

δεν πιανω ιατρικη λαρισασ με τιποτα αν και την εχω τριτη επιλογη αλλα εχω ακοθσει πολυ καλα λογια για το πανεπιστημιακο νοσκομειο φαντασομενω σ περιοχη πολυ μακρια απο εκει νησι και πολλοι απο εδω κυριως για ουρολογικα πανε λαρισα παρολο που υπαρχουν και πανεπιστημιακα πιο κοντα !!!:D:D:D:D



ποσα μορια εβγαλες και τι δηλωσες;αν επιτρεπεται....



ποσα μορια εβγαλες και τι δηλωσες;αν επιτρεπεται....

Είσαι μέσα στην Ιατρική Ηρακλείου η Αλεξανδρούπολης (ανάλογα με τη σειρά που τα έχεις βάλει.
Αλλά μπορείς να ελπίζεις και για Λάρισα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Παιδιά το Έθνος το ΔΕΟΣ του ΟΠΑ το εκτιμά γύρω στα 15600-15800; γιατί; δεν θα πέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Απλως οταν θα εισαι ιατρικη λαρισας και θα κλαις ελα μιλα για κομπλεξικα ατομα.

Χαχαχαχαχαχαχαχ οκ!!! Πιστευε εσυ οτι εισαι σε ανωτερο πανεπιστημιο απο της λαρισας, των ιωαννινων κλπ..
Αιντε αιντε.. και μετα σε κάτι τετοιους εμπιστευομαστε το παιδι μας..

ποσα μορια εβγαλες και τι δηλωσες;αν επιτρεπεται....


.

18537 ειπα και παραπανω, ιατρικες αθηνα πατρα θεσσ/κη λαρισα γιαννενα κρητη αλεξ/πολη :)
και περιμενουμε! (και μια χαρα ειναι ολα τα πανεπιστημια, ιατρικη στην ελλαδα ειναι, το ιδιο αναγνωριζονται, το ιδιο το επιπεδο, ολα, μην ακους @@κιες)

45 πατρα-55 λαρισα
θελω να ρωτησω και εγω κατι παρομοιο.εχω 17844 στο 3ο και 16713 στο 4ο και η σειρα ειναι
οδοντ(αθηνα,θεσ)
πολ μηχ(αθ,θεσ,πατρα,βολο,ξανθη)
φαρμ(αθ θεσ πατρα)

25 οδοντ - 75 πολιτικους πατρα! Αντε μακαρι στην ιδια πολη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Είσαι μέσα στην Ιατρική Ηρακλείου η Αλεξανδρούπολης (ανάλογα με τη σειρά που τα έχεις βάλει.
Αλλά μπορείς να ελπίζεις και για Λάρισα.[/QUOTE]

δηλαδη ποσες πιθανοτητες μου δινει για θρακη ή οδοντιατρικη απθ;και επισης στο ποσο υπολογιζεις την λαρισα;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχαχαχ οκ!!! Πιστευε εσυ οτι εισαι σε ανωτερο πανεπιστημιο απο της λαρισας, των ιωαννινων κλπ..
Αιντε αιντε.. και μετα σε κάτι τετοιους εμπιστευομαστε το παιδι μας..
Πετας τη μια μαλακια μετα την αλλη και θες να μπεις και σε πανεπιστημιο.Να μου πεις πολλοι και πολλες σαν και εσενα μπαινουν.Αλλα ναι πιστευω οτι ειμαι σε καλυτερο τμημα ιατρικης απο της λαρισας οπως πιστευω οτι της κρητης ειναι καλυτερο τμημα ιατρικης απο της λαρισας.
Τωρα δεν με πολυνοιαζει τι θα κανεις.

ΥΓ . Δεν θα γινω παιδιατρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Ακουστε τον Mr Blonde εχει εγκυρες πηγες για τις βασεις... Περσυ ηξερε τις βασεις των Ιατρικων 1 βδομαδα πριν ανακοινωθουν επισημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
μη τα σκέφτεσαι τωρα αυτα ρε παιδι μουυυυυυυ! οτι εγινε εγινε! και μενα θεωρω πως παιχτηκε αδικια στη φυσικη (85 - 94) ενω αξιζα για πανω απο 90, αλλα δεν μπορουμε να κανουμε κατι τωρα.. μονο να συγχιστουμε! αξιζει; ε δεν αξιζει! τελος τωρα ρε!! απλα περιμενουμε!

και μένα δεν μου μέτρησαν ένα αστεράκι στην ιστορία που έπιανε 1,2/20 :mad: :mad: :( :(
κι ένιωσα τόση ανακούφιση όταν 5 λεπτά πριν τη λήξη του χρόνου πρόλαβα κι έγραψα κάτι που είχα ξεχάσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top