[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ελισσάβετ21

Νεοφερμένος

Η Ελισσάβετ21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μήπως μπορείτε να αναρτήσετε τις βάσεις που δίνει ο Κουτρουμπελης για τις Ιατρικές?? στην εφαρμογή για το μηχανογραφικό δίνει μόνο την περσινή βάση :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Μήπως μπορείτε να αναρτήσετε τις βάσεις που δίνει ο Κουτρουμπελης για τις Ιατρικές?? στην εφαρμογή για το μηχανογραφικό δίνει μόνο την περσινή βάση :mad:

Αθηνα:18910
Θεσσαλονικη:18720
Πατρα:18590
Ιωαννινα:18350
Λαρισα:18260
Ηρακλειο:18080
Αλεξανδρουπολη:17980
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Μήπως μπορείτε να αναρτήσετε τις βάσεις που δίνει ο Κουτρουμπελης για τις Ιατρικές?? στην εφαρμογή για το μηχανογραφικό δίνει μόνο την περσινή βάση :mad:

Από Οκτώβρη ΑΠΘ λέμεεε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελισσάβετ21

Νεοφερμένος

Η Ελισσάβετ21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Από Οκτώβρη ΑΠΘ λέμεεε ;)


Μου αρέσει η σιγουριά σου!!!:worship:

Σε κάθε περίπτωση, σου χρωστάω κέρασμα για την συμπαράσταση!!!;)

Δεν είναι όμως μεγάλη η πτώση σε τέτοια περίπτωση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Δε ξέρω για τον κουτρουμπελη, αλλά μια πτώση 120 μόρια δεν την λες και μεγάλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελισσάβετ21

Νεοφερμένος

Η Ελισσάβετ21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δε ξέρω για τον κουτρουμπελη, αλλά μια πτώση 120 μόρια δεν την λες και μεγάλη...


Ίσως...αν λάβουμε υπόψιν την οριακή αύξηση των εισακτέων και τις φετινές επιδόσεις...ίσως!!!
Ευχαριστώ πολύ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
μου λετε προβλεψη για
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΗΜΜΥ ΠΑΤΡΑ
ΗΜΜΥ ΞΑΝΘΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΠΘ
ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Em_19011

Νεοφερμένος

Η Em_19011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εγω απορω πως θα πεσει τοσο το ΗΜΜΥ με τετοια ζητηση ?!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Εγω απορω πως θα πεσει τοσο το ΗΜΜΥ με τετοια ζητηση ?!!
Δε χρειαζεται να απορεις...Η ιατρικη πως θα πεσει δηλαδη? Απλα ειναι πολυ λιγοτεροι οι αριστουχοι...Πως θα γεμισει με 200 ατομα που θελει αν δε πεσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
παντως περσυ στο τριτο πεδιο ειχε πεσει μεσα...με αποκλιση 10 μοριων τωρα περιμενουμε..αλλα εγω πιστευω οτι η ιατρικηαθηνων θα ειναι στο 18970 περιπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Οτι εκτιμησεις βγαζουν γενικα στα site απο εδω και απο εκει παιδια , θα καταλαβετε στο τελος οτι δεν εχουν καμια επαφη με την πραγματικοτητα μολις βγουν οι βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalhs.k

Νεοφερμένος

Ο mixalhs.k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδια. Εγω θα ηθελα να ρωτήσω αν υπαρχουν εκτιμησεις για το Προγραμμα Διαχειρησης Εκκλησιαστικων Κειμηλιων.
Ευχαριστω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektsis R21

Νεοφερμένος

Ο aektsis R21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
παντως περσυ στο τριτο πεδιο ειχε πεσει μεσα...με αποκλιση 10 μοριων τωρα περιμενουμε..αλλα εγω πιστευω οτι η ιατρικηαθηνων θα ειναι στο 18970 περιπου
λες υπάρχει περίπτωση η ιατρική απθ να έχει απόκλιση 120+ μόρια προς τα πάνω ? το edu4u την έχει για φέτος 18720.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Εσείς ρε παιδιά τι πιστεύετε ότι θα γίνει με την κοινωνιολογία αθήνας?το 2012 είχε 15.416 και το 2011 ήταν 727 μόρια παρακάτω...λέτε να κατέβει φέτος??????:hmm:


Επειδη και γω κοινωνιολγια θελω ειδα οτι εκτιμηση υπαρχει στο διαδικτυο και χθες μαλιστα ανεβηκαν και οι αναμενομενες βασεις απο το edu4u συμφωνα με αυτες η κοιν.Παντειου θα εχει γυρω στα 14700+ αν δεν κανω λαθος αλλου λενε οτι θα παει στα 14900
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Γεια σας παιδια. Εγω θα ηθελα να ρωτήσω αν υπαρχουν εκτιμησεις για το Προγραμμα Διαχειρησης Εκκλησιαστικων Κειμηλιων.
Ευχαριστω !
Το 2012 παντως ηταν αρκετα χαμηλα,γυρω στα 7000+ Ποσο να ανεβει η βαση του; Νομιζω πως δεν εχει και ζητηση σαν σχολη. Ποσα μορια εχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalhs.k

Νεοφερμένος

Ο mixalhs.k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
8438
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

mixalhs.k

Νεοφερμένος

Ο mixalhs.k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
4ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
μακαρι γτ θελω πολυ !!! απλα ενταξει ειναι πλ νωρις ακομα και ολες οι εκτιμησεις που κανουνε ειναι της πλακας...ωστοσο την σχολη αυτη την προβλεπουν απο 10.700 μεχρι 11.100 φετος !!!!
Επειδη εισαι και στην κατηγορια των τριτεκνων δεν πιστευω να υπαρχει ανοδος σε εκεινη την κατηγορια . . . μπορει και να υπαρξει πτωση μαλιστα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pinelopi123456

Νεοφερμένος

Η Pinelopi123456 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
μου λετε προβλεψη για
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΗΜΜΥ ΠΑΤΡΑ
ΗΜΜΥ ΞΑΝΘΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΠΘ
ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ

Συμφωνα με το edu4u :
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΠΘ - 18020
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ- 16290
ΗΜΜΥ ΠΑΤΡΑ-16970(αν ειναι αυτο)
ΗΜΜΥ ΞΑΝΘΗ-15770
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑ-16750
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΒΟΛΟΣ-16420
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΠΘ--16950
ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ-6860 (αν εινα αυτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top