[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Η κοινωνιολογία στο πάντειο λέτε να πέσει? φέτος είχε περίπου 15.400 και πρόπερσι που τα θέματα στη θεωρητική ήταν λιγο δύσκολο ήταν 700 μόρια παρακάτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εγω εχω 18240 και θελω ιατρικη και οδοντιατρικη και δεν ειμαι ειδικη κατηγορια..μακαρι...

παντως δεν ηερω αν τους βοηθα ο βαθμος προσβασης μαι φιλη μου απο θτικη που δεν θελει ιατρικες εχει βγαλει στο 4 17500 και εχει βαθμο προσβασης 18,2

καποιος στο edu4u ειπε οτι περσυ ειχε δωσει την ιατρικη θρακη 18000 τελικα ποσο την ειχε δωσει?

Οχι 18470 την ειχε δωσει!!Φετος εδωσα δευτερη φορα και ετσι και περσι παρακολουθουσα απο κοντα τα πραγματα!Εσυ περνας σιγουρα!!!Με ποια σειρα τις εβαλες???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φώκια

Νεοφερμένος

Ο φώκια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εκτιμησεις λεει
τι εδω ειναι η προσωποποιηση του αγχους του αποφοιτου λυκειου;

μη μασατε ρε χαρειτε το καλοκαιρακι σας μην καιγεστε εδω μεσα ειναι πολυ κριμα βγειτε εξω δεν θα ξαναεχετε τετοιο καλοκαιρι ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Οχι 18470 την ειχε δωσει!!Φετος εδωσα δευτερη φορα και ετσι και περσι παρακολουθουσα απο κοντα τα πραγματα!Εσυ περνας σιγουρα!!!Με ποια σειρα τις εβαλες???:)
πρωτα ιατρικες περιφερειακες αθηνα θεσσαλονικη δεν τισ ηθελα apriori και μετα οδοντιατρικες...και μετα φαρμακευτικες..(που τισ πιανω σιγουρα) ειχα βασικα δυο ατυχιες στα βαρυτητας που αν στις πω θα γελας..ενω μαθηματικα και φυσικη εσκισα...σχετικα μαθηατικα ειχα λυσει και το β3 ειδα αναλυτικη βαθμολογηση στο σχολειο μου αλλα με εφαγε η εκεθση εμ πεταξαν πολυ κατω και οι δυο ατυχιεσ ειδκα βιολογια...εε τωρα αναμενω...η οδοντιατρικη μου αρεσει εξισου εμ την ιατρικη πχ..μου αρεσει πολυ μια ειδικοττηα ιατρικης και μετα οδοντιατρικη απο αλλεσ ιατρικες ειδικοτητες...:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
εγω εχω 18240 και θελω ιατρικη και οδοντιατρικη και δεν ειμαι ειδικη κατηγορια..μακαρι...

παντως δεν ηερω αν τους βοηθα ο βαθμος προσβασης μαι φιλη μου απο θτικη που δεν θελει ιατρικες εχει βγαλει στο 4 17500 και εχει βαθμο προσβασης 18,2

καποιος στο edu4u ειπε οτι περσυ ειχε δωσει την ιατρικη θρακη 18000 τελικα ποσο την ειχε δωσει?

ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥ.Πραγματικά πιο άκυρο τύπο που εκμεταλλεύεται το άγχος χιλιάδων παιδιών βγάζοντας βάσεις, που πραγματικά είναι random , δεν έχω δει.Μακρυά και μην ακούτε τι λέει.Ο τύπος είναι ένα κινητό ψέμα.

εκτιμησεις λεει
τι εδω ειναι η προσωποποιηση του αγχους του αποφοιτου λυκειου;

μη μασατε ρε χαρειτε το καλοκαιρακι σας μην καιγεστε εδω μεσα ειναι πολυ κριμα βγειτε εξω δεν θα ξαναεχετε τετοιο καλοκαιρι ποτε

Σωστός.

Οχι 18470 την ειχε δωσει!!Φετος εδωσα δευτερη φορα και ετσι και περσι παρακολουθουσα απο κοντα τα πραγματα!Εσυ περνας σιγουρα!!!Με ποια σειρα τις εβαλες???:)

Και εγώ έδωσα πέρσυ και οι εκτιμήσεις του ήταν πιο άκυρες και από το κλείσιμο της ΕΡΤ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥ.Πραγματικά πιο άκυρο τύπο που εκμεταλλεύεται το άγχος χιλιάδων παιδιών βγάζοντας βάσεις, που πραγματικά είναι random , δεν έχω δει.Μακρυά και μην ακούτε τι λέει.Ο τύπος είναι ένα κινητό ψέμα.

ξαναρωτάω μπας και γνωρίζεις: γιατί είναι διάσημος ο κουτρούμπελης και το edu4u;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
ξαναρωτάω μπας και γνωρίζεις: γιατί είναι διάσημος ο κουτρούμπελης και το edu4u;

Βυσματίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
ξαναρωτάω μπας και γνωρίζεις: γιατί είναι διάσημος ο κουτρούμπελης και το edu4u;

διάσημος; ενα site εχει ρε έλεος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis s

Νεοφερμένος

Ο panagiotis s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου στειλει ενα λινκ με τις εκτιμησεις του κουτρουμπελη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Δεν ρωτησες εμενα αλλα πεταγομαι

Δεν παιζει να αναιβει τοσο με τιποτα
Και γω μηχοναλογια Πατρα θελω
:boxing::P
"Κάποιε Φίλε " μου και γω Πάτρα θα περάσω μάλλον. Φυσικό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.

panagiotis s

Νεοφερμένος

Ο panagiotis s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
To post μου στις 25/6 :
Εκτιμήσεις Chris1993 :

1ο πεδίο : Οι βάσεις πέφτουν στα επίπεδα του 2011 και ακόμα χαμηλότερα. (εξαιρούνται τα τμήματα των οποίων οι θέσεις έχουν περικοπεί αρκετά.)
2ο,4ο πεδίο : Η πτώση θα ξεκινάει από 300+ στο ΗΜΜΥ και θα φτάνει στα 1.000+ μόρια.
3ο πεδίο : Ιατρική Αθηνών κάτω από 19.000 μόρια με την τελευταία Ιατρική να είναι λίγο πάνω από τα 18.000 μόρια.
(η πτώση θα ξεκινάει από 200-300 μόρια)
5ο πεδίο : Η πτώση θα είναι επίσης μεγάλη (αντίστοιχη με του 2,4ου πεδίου, ίσως και μεγαλύτερη λόγω μείωσης των υποψηφίων στο ΑΟΘ, αύξηση των θέσεων στα ΑΕΙ του 5ου πεδίου και ταυτόχρονα πολύ χαμηλές επιδόσεις σε σύγκριση με τα παλαιότερα έτη σε Μαθηματικά Γ.Π και ΑΟΘ)

Επίσης για τους λάτρες του ΗΜΜΥ :

Το ΗΜΜΥ ΕΜΠ θα πέσει τουλάχιστον 300+ μόρια όπως και οι υπόλοιπες υψηλόβαθμες πολυτεχνικές σχολές του ΕΜΠ.
Το ΗΜΜΥ ΑΠΘ δύσκολα θα συγκρατηθεί πάνω απο 18.000 όπως και το τμήμα Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ πέφτει σίγουρα κάτω από τα 18.000!

Οι βάσεις καταρρέουν και θα το δείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εγω παντωσ ειδα τισ περσυνες του πιθανες βασεις και ηταν κοντα με 10 μορια διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
εγω παντωσ ειδα τισ περσυνες του πιθανες βασεις και ηταν κοντα με 10 μορια διαφορα
Που τις είδες; :worry:
Στέλνεις λίγο το link
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εεεε μου το εχουν στιελει ψαξε πιο πισω ειχε την ιατρικη αθηνα περσυ 19180 την απθ 19010 την θρακη 18460 συγκρινετα με τις βασεις του 12 και πεσ μου αν εοσε μεσα ολοι οι αλλοι ελεγαν πτωση και αυτος οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αν μπορει καποιος να μου πει τις εκτιμησεις για τουριστικες επιχειρησεις ΤΕΙ Πειραια,Θεσσαλονικης και Ηρακλειου..Ενδιαφερεται μια φιλη μου..Ευχαριστω εκ των προτερων..!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

an_ancient_muse

Νεοφερμένος

Η an_ancient_muse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Έχω ελπίδες για ΦΠΨ Αθήνας με 16.140 μόρια περίπου? ανήκω και στην ειδική κατηγορία των τριτέκνων..Πέρυσι είχε βάση 16.661.Επίσης,μειώθηκαν κατα 70 οι εισακτέοι.
Δύσκολο ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Έχω ελπίδες για ΦΠΨ Αθήνας με 16.140 μόρια περίπου? ανήκω και στην ειδική κατηγορία των τριτέκνων..Πέρυσι είχε βάση 16.661.Επίσης,μειώθηκαν κατα 70 οι εισακτέοι.
Δύσκολο ε; :P

Πράγματι δύσκολο ως ανέφικτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top