[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Shiv

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Καλυτερα ετσι παρα να βαρανε 1000 κατω αγνοώντας αριθμο εισακτεων

Μα ούτε και σε αυτό λαμβάνει λίγο πολύ τους αριθμούς των εισακτέων
(Μηχανολόγων μηχανικών στον βόλο με +27 εισακτέους γενική σειρά και τα θέματα των μαθηματικών που είναι το κύριο βαρύτητας μου το ρίχνει μονο 181 μόρια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0ApEknDvIfY_5dDNTWlU5SWVNQTU1WEZaU1Fza19IS3c#gid=0

οι περσινες προβλεψεις του emathitis,εντελως εξω απο τις κανονικες.μη βασιζεστε σε αυτες.ο κουτρουμπελης(edu4u)επεσε περσυ αρκετα κοντα,φετος ακομα δεν εβγαλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crusader

Νεοφερμένος

Ο crusader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
[...]μη βασιζεστε σε αυτες.ο κουτρουμπελης(edu4u)επεσε περσυ αρκετα κοντα,φετος ακομα δεν εβγαλε

Συμφωνώ,είναι γνωστή η εμπειρία του στις επιτυχημένες εκτιμήσεις και τα προηγούμενα έτη.Όμως είπε ότι χρειάζεται λίγες ημέρες ακόμα.Τώρα αν τις βγάλει μετά την ολοκλήρωση της υποβολής των μηχανογραφικών ή πριν,ο ίδιος γνωρίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
τισ βρισκετε πολυ κατω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
εμενα μια χαρα μου φαινονται

Και μενα λογικες μου φαινονται, τουλαχιστον για 3ο-4ο πεδιο που το εχω ψαξει. Μοιαζουν και με καποιες εκτιμησεις που ειχε βγαλει μια εφημεριδα η real η η καθημερινη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
εγώ για το 1ο πεδίο μόνο μπορώ να μιλήσω κι είναι πολύ πάνω, νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
τισ βρισκετε πολυ κατω;

Του ΒΗΜΑτος ειναι αρκετα πιο κατω απο αυτες και το edu4u που θα τις βγαλει τωρα λεει οτι θα ειναι πιο κατω απο αυτες που εκανε το ΒΗΜΑ :confused::confused::confused:

Εχω αρχισει να αναρωτιέμαι, εκτιμησεις κανουν ή απλως προσπαθουν να μας εμψυχωσουν? (σε συγκεκριμενες σχολες ειναι τελιως off οι εκτιμησεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Παιδιά εγώ θέλω να περάσω Νηπιαγωγών στη Φλώρινα και είμαι 450 μόρια πιο πάνω απο την περσινή βάση. Λέτε να ανέβει περισσότερο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Παιδιά εγώ θέλω να περάσω Νηπιαγωγών στη Φλώρινα και είμαι 450 μόρια πιο πάνω απο την περσινή βάση. Λέτε να ανέβει περισσότερο;;
Δεν εχω παρακολουθησει καθολου τις εκτιμησεις των βασεων (καθως ο καθενας ο,τι θελει γραφει μου φαινεται), πιστευω ομως πως τα παιδαγωγικα νηπιαγωγων μαζι με τα παιδαγωγικα δημοτικης εκπαιδευσης θα παραμεινουν στα ιδια επιπεδα η και θα μειωθουν(βλεποντας παντα τις προτιμησεις των παιδιων σε σχολες). Βεβαια δεν ειμαι ειδικος σε τετοια θεματα και στο λεω με επιφυλαξη! Αλλα σου ευχομαι να πιασεις την βαση της σχολης που επιθυμεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ δε βρίσκω πάντως το λόγο για τέτοια πτώση στους Ημμυ,κυρίως της επαρχίας,εφ' όσον μειώνονται τόσο οι εισακτέοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου πει ποιο τμημα οικονομικων επιστημων ειναι λιγοτερο θεωρητικο? (αθηνα/πειραια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosss95

Νεοφερμένος

Ο manosss95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ψυχολογια ΕΚΠΑ κ Παντειου ποσο λετε ν πανε??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
ψυχολογια ΕΚΠΑ κ Παντειου ποσο λετε ν πανε??????

πιστεύω (κι ελπίζω) 17.900 τουλάχιστον!
αν επιτρέπεται πόσα έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosss95

Νεοφερμένος

Ο manosss95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
πιστεύω (κι ελπίζω) 17.900 τουλάχιστον!
αν επιτρέπεται πόσα έχεις;
17490 και αν και τριτεκνος ουτε με σφαιρες...!!!!μονο ρεθυμνο ν περασω αλλα δεν θελω ρεθυμνο...αθηνα θελω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Στο 3ο και 4ο μια χαρα μου φαινονται οι εκτιμησεις απο τον ε-μαθητη η οπως αλλιως λεγεται...Με εξαιρεσεις μερικων σχολων βεβαια οπως ημμυ στη Ξανθη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
17490 και αν και τριτεκνος ουτε με σφαιρες...!!!!μονο ρεθυμνο ν περασω αλλα δεν θελω ρεθυμνο...αθηνα θελω!!!!

καλά μην το αποκλείεις κιόλας... νομίζω το 11' η ψυχολογία είχε 17.600 στα γενικής σειράς... Ε στους τρίτεκνους δεν θα είχε κάνα 17.500;;
Δύσκολο ναι μεν, αλλά ποτέ μην λες ποτέ
(είμαι κι αισιόδοξος άνθρωπος :Ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.

E σιγα τις εκτιμησεις....Οπου αυξηθηκαν οι εισακτεοι ειπε οτι θα μειωθουν και οι βασεις.....Δε χρειαζοταν να κανει πινακες για να το καταλαβουμε αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top