[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
χαχα χαλαρώστε ρε, εμείς που ξέρουμε 99%που θα μπει η αδερφη μου ειμαστε χαραρά :P
Εκτός και αν πέσουν καμία 400 μόρια τα παιδαγωγικά πράγμα δύσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Αλήθεια; Να αρχίσουμε απο τώρα να υλοποιούμε τις τελευταίες μας επιθυμίες;:P


Όχι βρε. Για την Νομική Αθηνών λέω.

χαχαχα ναι καλα...τοτε τα υπολοιπα ποσο θα ανεβουν 800?δεν το πολυπιστευω μεχρι να το δω!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχα ναι καλα...τοτε τα υπολοιπα ποσο θα ανεβουν 800?δεν το πολυπιστευω μεχρι να το δω!!!!:P:P:P
Κάτι τέτοια λένε στο διαδίκτυο και μας τρομοκρατούν:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Η Φιλολογία Κομοτηνής λέτε να έχει μεγάλη άνοδο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Κάτι τέτοια λένε στο διαδίκτυο και μας τρομοκρατούν:mad::P

καλα στο διαδικτυο αγελικη μου και εμεισ να βγουμε να πουμε οτι η νομικη θα παει 19800 θα μασ πιστεψουν και θα υπαρχει πανικοσ!!!:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Η Φιλολογία Κομοτηνής λέτε να έχει μεγάλη άνοδο;

50-100 μορια θεωρω...τι στο καλο δεν πιστευω να παει παραπανω!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriss

Νεοφερμένος

Ο asteriss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
χαχα χαλαρώστε ρε, εμείς που ξέρουμε 99%που θα μπει η αδερφη μου ειμαστε χαραρά :P
Εκτός και αν πέσουν καμία 400 μόρια τα παιδαγωγικά πράγμα δύσκολο

Κοιτα αν μιλαμε για περιφερεια (οχι Αθηνα-Θεσσ. δηλαδη) καθολου δυσκολο, αλλωστε σε κατι τετοιο ελπιζουμε πολλοι με τοσες εκτιμησεις για πτωση φετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
σε μια σχολη που μειωθηκαν οι θεσεις 20-25%, ποσο λετε να αυξηθει η βαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
σε μια σχολη που μειωθηκαν οι θεσεις 20-25%, ποσο λετε να αυξηθει η βαση?
Αν ειναι 1ο πεδιο τουλαχιστον 500 μορια.Στα αλλα θα μεινει ψιλοσταθερη με ανοδο 200 μοριων απο το 3ο και 5ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Αν ειναι 1ο πεδιο τουλαχιστον 500 μορια.Στα αλλα θα μεινει ψιλοσταθερη με ανοδο 200 μοριων απο το 3ο και 5ο.

5ο πεδιο ειναι , τει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαι 66 μόρια απο την περσινή βάση της Στατιστικής ΟΠΑ... όσο περνά όμως η ώρα, τόσο σκέφτομαι πως επειδή είναι σχολή της Αθήνας θα ανέβει :( και ας είναι στο 2ο πεδίο :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ρε παιδιά είμαι 66 μόρια απο την περσινή βάση της Στατιστικής ΟΠΑ... όσο περνά όμως η ώρα, τόσο σκέφτομαι πως επειδή είναι σχολή της Αθήνας θα ανέβει :( και ας είναι στο 2ο πεδίο :( :(
ψυχραιμία...:redface::redface: ξέρω πως νιώθεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Παιδια εχω 18,900 μορια κ ειμαι τριτεκνος... Ποσες πιθανοτητες πιστευετε πως εχω για ΣΣΑΣ Στρατολογικο ή ΣΣΑΣ Οικονομικο ?? ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Παιδια εχω 18,900 μορια κ ειμαι τριτεκνος... Ποσες πιθανοτητες πιστευετε πως εχω για ΣΣΑΣ Στρατολογικο ή ΣΣΑΣ Οικονομικο ?? ευχαριστω..
Μην αγχωνεσαι.....Καμια εκτιμηση δεν ειναι καλυτερη απο την αληθεια που θα αποκαλυφθει σε λιγες μονο ωριτσες!;)
Ας χαλαρωσουμε ολοι!Αλλωστε τοσο καιρο καναμε υπομονη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetawaves

Νεοφερμένος

Ο Thetawaves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Παιδια εχω 18,900 μορια κ ειμαι τριτεκνος... Ποσες πιθανοτητες πιστευετε πως εχω για ΣΣΑΣ Στρατολογικο ή ΣΣΑΣ Οικονομικο ?? ευχαριστω..

Με τόσα μόρια όπου και να περάσεις Θεός είσαι...
Για το Στρατολογικό πιο πιθανό σε κόβω ;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Με τόσα μόρια όπου και να περάσεις Θεός είσαι...
Για το Στρατολογικό πιο πιθανό σε κόβω ;).

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου.. απλως 2η επιλογη εχω ΣΥΔ που την πιανω σχεδον σιγουρα απλως επειδη απο κει βγαινεις Υπαξιωματικος προτιμω ΣΣΑΣ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetawaves

Νεοφερμένος

Ο Thetawaves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
σε ευχαριστω πολυ φιλε μου.. απλως 2η επιλογη εχω ΣΥΔ που την πιανω σχεδον σιγουρα απλως επειδη απο κει βγαινεις Υπαξιωματικος προτιμω ΣΣΑΣ... :)

Αααα, μια χαρά είσαι ΣΥΔ. 2 χρονάκια και μετά δουλειά. Στα 20 σου θα βγάζεις λεφτά. Θα βγαίνεις έξω και θα κερνάς τη γκόμενα, με δικά σου λεφτά και όχι του μπαμπά. Εκεί είναι η μαγκιά. Μπράβο, μπράβο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaekmaiden

Νεοφερμένος

Ο johnaekmaiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Αααα, μια χαρά είσαι ΣΥΔ. 2 χρονάκια και μετά δουλειά. Στα 20 σου θα βγάζεις λεφτά. Θα βγαίνεις έξω και θα κερνάς τη γκόμενα, με δικά σου λεφτά και όχι του μπαμπά. Εκεί είναι η μαγκιά. Μπράβο, μπράβο...

ναι αυτο ισχυει απλως πολλοι μ λενε : καλα εβγαλες 19,000 μορια κ 8α πας να γινεις Υπαξιωματικος???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetawaves

Νεοφερμένος

Ο Thetawaves αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ναι αυτο ισχυει απλως πολλοι μ λενε : καλα εβγαλες 19,000 μορια κ 8α πας να γινεις Υπαξιωματικος???

Σιγά, υπαξιωματικός μόνο στο όνομα. Είναι θέμα prestige. Αν ήταν άσχημη σχολή, θα είχε λιγότερα μόρια από των Ευελπίδων που βγαίνεις και αξιωματικός αν δεν κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εκτιμησεισ απο τη σημερινη εφημεριδα καθημερινη https://www.edu4u.gr/Comments.aspx?qId=18055
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top