[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
παιδιά,θα ξυπνήσετε από νωρίς για να δείτε την ανακοίνωση των βάσεων στη νετ ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
παιδιά,θα ξυπνήσετε από νωρίς για να δείτε την ανακοίνωση των βάσεων στη νετ ?:P
Αναγκαστικά θα ξυπνήσω πρωί-παίρνω μία αντιβίωση για το μάτι- αλλα σιγά μην κάτσω να δώ τις βάσεις στη νετ :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Θα ανακοινώσει η ΝΕΤ τις βάσεις νωρίτερα απ' ό,τι το Υπουργείο;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Στις 10 θα βγουν λέει
Λογικά θα βγουν και λίγο νωρίτερα... Πέρυσι κάποιοι άρχισαν να τα βλέπουν από τις παρά 20...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Θα ανακοινώσει η ΝΕΤ τις βάσεις νωρίτερα απ' ό,τι το Υπουργείο;:eek:
Σιγά μην δεν υπάρχουν διαρροές στα "ενημερωτικά" πρωινάδικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Σιγά μην δεν υπάρχουν διαρροές στα "ενημερωτικά" πρωινάδικα.

πότε να προλάβουν να διαρρεύσουν :P ? η εκπομπή στη νετ ξεκινάει στις 7 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Σιγά μην δεν υπάρχουν διαρροές στα "ενημερωτικά" πρωινάδικα.

E, τότε θα σηκωθώ από τις 8 με το καφεδάκι μου και θα βάλω να δω την κυρία ΝΕΤ.:)
Κατά τις 9.30 θα κολλήσω στην οθόνη του πισι, για να προλάβω να μπω, πριν πέσει η ιστοσελίδα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
πότε να προλάβουν να διαρρεύσουν :P ? η εκπομπή στη νετ ξεκινάει στις 7 :P
Ως πρωινάδικα εννοώ αυτά που αρχίζουν στις 7 μωρέ:P

E, τότε θα σηκωθώ από τις 8 με το καφεδάκι μου και θα βάλω να δω την κυρία ΝΕΤ.:)
Κατά τις 9.30 θα κολλήσω στην οθόνη του πισι, για να προλάβω να μπω, πριν πέσει η ιστοσελίδα.:P
Δεν νομίζω να πούν για τις ειδικές κατηγορίες, πέρυσι μόνο για γενική σειρά έλεγαν το πρωί.

Εγώ το ξεκαθάρισα σήμερα, κανένας δεν θα δεί τηλεόραση το πρωί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Δεν νομίζω να πούν για τις ειδικές κατηγορίες, πέρυσι μόνο για γενική σειρά έλεγαν το πρωί.

Εγώ το ξεκαθάρισα σήμερα, κανένας δεν θα δεί τηλεόραση το πρωί!

Λες;:hmm:

Θα δούμε...
Να σας ενημερώσω ότι, επίσημα, ο μήνας έχει 26.:P:P
Σε μια ημέρα, λοιπόν, θα έχει λυθεί το μυστήριο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Αυτό σκέφτομαι κι εγώ,ότι λογικά στην τηλεόραση θα λένε μόνο για γενική σειρά και θα μου σπάσουν χειρότερα τα νεύρα!:( Δεν ξέρω,ανάλογα με την διάθεση εκείνη την ώρα θα κάνουμε ό,τι μας έρθει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Λες;:hmm:

Θα δούμε...
Να σας ενημερώσω ότι, επίσημα, ο μήνας έχει 26.:P:P
Σε μια ημέρα, λοιπόν, θα έχει λυθεί το μυστήριο.:D
Έλα έχουμε 26; Τι μαθαίνει κανείς.:P Good luck to everybody!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Παιδια δεν χρειαζεται αγχος.Ηρεμια και ολα θα ερθουν.
Καλη μας σταδιοδρομια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παιδια δεν χρειαζεται αγχος.Ηρεμια και ολα θα ερθουν.
Καλη μας σταδιοδρομια.:D

Καλή μας τύχη πρώτα, να δούμε πού περάσαμε, και μετά η σταδιοδρομία.:P
Ένα-ένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joel_maggot

Νεοφερμένος

Η joel_maggot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ωππ να ενας ! ποσα εχεις ρε?:P εγω 18400!!



λαθος.χαχαχα ποσα εχεις ? κ γω εκει θελω κ εχω 18400 !!!

Έλα ρε μέσα είσαι τότε! Εγώ 18040 (μοιάζουν :P) αλλά ανήκω σε τρίτεκνη οικογένεια οπότε ελπίζω να περάσω... Αλλιώς μεταλλειολόγους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Καλή μας τύχη πρώτα, να δούμε πού περάσαμε, και μετά η σταδιοδρομία.:P
Ένα-ένα.
Πλεον δεν χρειαζεται τυχη.Αρκει να εκμεταλλευτεις την ευκαιρια που σου δινει η σχολη που περασες.
Μερικες φορες,οι ευκαιριες παρουσιαζονται εκει που δεν τις περιμενεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
πότε να προλάβουν να διαρρεύσουν :P ? η εκπομπή στη νετ ξεκινάει στις 7 :P

Πέρσυ λυριτζής οικονόμου είχαν μερικές από τις βάσεις στις 6.20...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Σιγα μη ξυπνησω και 9 η 10.....κατα τις 3-4 που θα ξυπνησω , θα ενημερωθω...το πολυ πολυ να βαλουν τα στοιχεια μου οι δικοι μου για να δουν που περασα , γιατι φυσικα και θα αρχισουν τα τηλεφωνα απο τα σογια νωρις νωρις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Πέρσυ λυριτζής οικονόμου είχαν μερικές από τις βάσεις στις 6.20...

Θες να πεις ότι τις ανακοίνωσαν στον αέρα εκείνη την ώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Θες να πεις ότι τις ανακοίνωσαν στον αέρα εκείνη την ώρα;

Aπλά λένε τί έχουν κάνει κάποια τμήματα...(πτώση-άνοδο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Θες να πεις ότι τις ανακοίνωσαν στον αέρα εκείνη την ώρα;

Nαι είχαν κάποιες δημοφιλεις 10-15 σχολές και τη βάση τους...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top