[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Leak από έναν γνωστό ενός φίλου μου. Θα έχουμε άνοδο στις περισσότερες σχολές του πρώτου πεδίου ενώ τα πολυτεχνεία θα υποστούν κάθοδο.

αυτά τα ακούμε όλο το καλοκαίρι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Στις Ιατρικές τα πράγματα παραμένουν πάνω κάτω σταθερά, με άλλες να ανεβαίνουν και άλλες να πέφτουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Στις Ιατρικές τα πράγματα παραμένουν πάνω κάτω σταθερά, με άλλες να ανεβαίνουν και άλλες να πέφτουν.

Και γαμω τα leaks φιλε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Να γράψω κι εγώ ένα τελευταίο μήνυμα στο τοπικ αυτο που μοιραστηκα με όλους σας τις αγωνίες μου και τα άγχη μου...τη δευτέρα τελειώνει αυτό το μαρτύριο που εξελίχθηκε σε ψυχολογικό πόλεμο νεύρων τις τελευταίες μέρες!Ευχομαι σε όλους το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα! Ευχομαι δίπλα απ το όνομά σας να γράφει τη σχολή και πόλη επιθυμίας σας!Απλά προετοιμαστείτε και για το χειρότερο αποτέλεσμα! :) Προσωπικά έχω προετοιμαστεί για το Ιστορικό Θεσσαλονίκης καθώς οι δύο πρώτες μου επιλογες Νομικη και Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης δε νομίζω ότι θα επιτευχθουν...παρόλα αυτα όμως αισιοδοξία κι όλα θα πάνε πιο τέλεια κι απο τέλεια! Σας ευχαριστώ για τις μοναδικές στιγμές και τα υπέροχα ξενύχτια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joel_maggot

Νεοφερμένος

Η joel_maggot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κι εγώ ναυπηγούς και πολιτικούς θέλω, ελπίζω να πέσουν. Καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Κι εγώ ναυπηγούς και πολιτικούς θέλω, ελπίζω να πέσουν. Καλά αποτελέσματα!
Καλά αποτελέσματα και σε σένα!:)
Πόσα μόρια έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Στην περιφερεια ολες οι ιατρικες θα εχουν πτωση μεχρι 100 μοριων.Πτωση θα εχει και η θεσσαλονικη ,ενω η αθηνα θα παραμεινει στα ιδια επιπεδα.Αν θελετε με πιστευετε,αλλα αυτες ειναι εγκυρες πληροφοριες χωρις καμια προθεση εξαπατησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Κι εγώ ναυπηγούς και πολιτικούς θέλω, ελπίζω να πέσουν. Καλά αποτελέσματα!

γυρω στο 18.100 πιστευω να πανε οι ναυπηγοι!για πολιτικους δεν ξερω :worry:

Εγω στοχευω ΗΛεκτρολογους μηχανικους πατρας αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι δυνατο να πεσουν 303 μορια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
παιδιά επειδή και εγώ πέρυσι είμουν σε αυτή τη φάση του ψαξίματος για τα μόρια..πόσο θα ανέβουν πόσο θα κατέβουν και λοιπά,σας πληροφορώ ότι όλα αυτά είναι αηδίες..ούτε ένας δεν έπεσε μέσα στις προβλέψεις.χαλαρώστε με το όλο θέμα..σύντομα θα της μάθετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εδω καποιοι εχουν μαθει ηδη τις βασεις.Ενας στο edu4u δεν ξερω αν τρολλαρει η οντως λεει αληθεια.Ισχυριζεται οτι αυριο θα τις εχει και θα τις λεει σε εναν εναν.Seems leggit
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Εχω ακουσει πως τις βασεις μπορεις να τις μαθεις και απο αυριο με καποιο τροπο.
Δεν νομιζω ομως να ισχυει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ναι, λέει ότι πέρασε Ιατρική Αλεξανδρούπολης με 18.326 :P
Και θα πει αύριο όλες τις βάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Παιδιά μην ασχολείστε με αυτές τις ανοησίες...Ό,τι και αν λέει ο καθένας,και δίκιο να 'χει που λέει ο λόγος,πάλι θα 'χουμε την αβεβαιότητα...Άμα δεν το δούμε το πρωί της Δευτέρας επίσημα στην οθόνη μας,τίποτα δεν είναι σίγουρο!Γι' αυτό καλύτερα μη δίνουμε σημασία στους "μάγκες" που τα ξέρουν ήδη.....Μπράβο τους,είναι πολύ μπροστά.........:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cb_papi

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πάντως και εμένα κάποιοι γνωστοί έμαθαν σήμερα το απόγευμα σε ποια σχολή μπήκαν. Αλήθεια, την Δευτέρα που θα βγουν επίσημα, τί ακριβώς θα δούμε στο site του υπουργείου; Τις βάσεις των σχολών; Που μπαίνουμε; Τι θα δείχνει ακριβώς;

Θα μπορούμε να δούμε και σε ποια θέση μπήκαμε στην σχολή μας; (π.χ. 4ος; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Τη Δευτερα που θα μπουμε στο site του υπουργειου,αν καποιος που δεν περασε τι ακριβως θα δει στο site?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Βάζοντας τα στοιχεία μας,βγάζει το όνομά μας,την ειδική κατηγορία (αν ανήκουμε) και δίπλα τη σχολή που μπήκαμε και τη θέση (π.χ. ΗΜΜΥ ΕΜΠ 100ος).
Χρύσα νομίζω πως σε όσους δεν πέρασαν πέρσι έλεγε "Δεν βρέθηκαν κριτήρια αναζήτησης" ή κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Κι εγώ ναυπηγούς και πολιτικούς θέλω, ελπίζω να πέσουν. Καλά αποτελέσματα!

ωππ να ενας ! ποσα εχεις ρε?:P εγω 18400!!

Κι εγώ ναυπηγούς και πολιτικούς θέλω, ελπίζω να πέσουν. Καλά αποτελέσματα!

λαθος.χαχαχα ποσα εχεις ? κ γω εκει θελω κ εχω 18400 !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

princess18

Νεοφερμένος

Η princess18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Είναι σίγουρο για τη Δευτέρα τώρα? Μην ξανααναβάλουν κι άλλο. έλεος πια.


Ένυουέηζ, καλά αποτελέσματα σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wizard2011

Νεοφερμένος

Ο wizard2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Είναι σίγουρο για τη Δευτέρα τώρα? Μην ξανααναβάλουν κι άλλο. έλεος πια.

Σίγουρα υπάρχει ανακοίνωση στη σελίδα του Υπουργειου Παιδείας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Στις 10 θα βγουν λέει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top