[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
μακαρι τι ναπω...
τωρα ακουσα το εθνος για αυριο και ελεγε:παρτε αυριο το εθνος να δειτε τις τελευταιες εκτιμησεις κ.λ.π. και τελειωνει .ποσο ανεβαινει ο πηχης σε στρατιωτικες αστυνομικες και παιδαγωγικα...αμαν πια!!ουτε τηλεοραση πια δεν θα ανοιγω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
μακαρι τι ναπω...
τωρα ακουσα το εθνος για αυριο και ελεγε:παρτε αυριο το εθνος να δειτε τις τελευταιες εκτιμησεις κ.λ.π. και τελειωνει .ποσο ανεβαινει ο πηχης σε στρατιωτικες αστυνομικες και παιδαγωγικα...αμαν πια!!ουτε τηλεοραση πια δεν θα ανοιγω...
γρρρ...το παθα κι εγω το μεσημέρι... :worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
κοντεύουμε 400 σελίδες και δεν ξέρουμε ακόμα ποια μέρα θα βγούν οι βάσεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
μακαρι τι ναπω...
τωρα ακουσα το εθνος για αυριο και ελεγε:παρτε αυριο το εθνος να δειτε τις τελευταιες εκτιμησεις κ.λ.π. και τελειωνει .ποσο ανεβαινει ο πηχης σε στρατιωτικες αστυνομικες και παιδαγωγικα...αμαν πια!!ουτε τηλεοραση πια δεν θα ανοιγω...
Δεν αξίζει να παρακολουθείς τα κρατικά κανάλια της ιδιωτικής τηλεόρασης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Να ενημερώσω κάθε ενδιαφερόμενο πως έχει αναρτηθεί η ΠΛΗΡΗΣ κατανομή των εισακτέων στις Στρατιωτικές Σχολές. Περισσότερες πληροφορίες: https://www.geetha.mil.gr/media/pdf-arxeia/2012/simpliromatiki-edyetha2012.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Suicide.X

Νεοφερμένος

Ο Suicide.X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλημερα παιδια!θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει ακουσει καποια προβλεψη αξιοπιστη για τη σχολη ικαρων (τμημα ιπταμενων) εκτος απο εθνος..προσωπικα πιστευω οτι τα περισσοτερα π βγαζουν οι εφημεριδες πλεον ειναι φουσκες.περυσι ειχε 16.187.. τα μορια μου ειναι 15.725..εχω ελπιδες,τι λετε?μπορει να ειναι στρατιωτικη σχολη,ωστοσο εχει πολυ χαμηλη ζητηση γιατι δεν γινεσαι ιπταμενος για επαγκελματικη αποκατασταση..γινεσαι επειδη εισαι ΑΡΡΩΣΤΟΣ οπως εγω!!περυσυ παλι λεγανε οτι θα ανεβει 200 μορια οπως και φετος,και τελικα επεσε 1200..!ο κοσμοσ πατωσε μαθηματικα,φυσικη,εκθεση...τ αγχος μου εχει φτασει στο ζενιθ....εχω μερες να κοιμηθω ηρεμος και μερες να κοιμηθω βραδυ.ΑΣ ΒΓΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Τι πιστεύετε για 16.200 μόρια, με 2η επιλογή το Ιστορικό Αθήνας και 3η το ΦΠΨ Αθήνας; Περνάει σε κάποιο απ' τα δύο και αν ναι, σε ποιο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Τι πιστεύετε για 16.200 μόρια, με 2η επιλογή το Ιστορικό Αθήνας και 3η το ΦΠΨ Αθήνας; Περνάει σε κάποιο απ' τα δύο και αν ναι, σε ποιο;;
Νομίζω στο ΦΠΨ έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες. 4η επιλογή τι έχει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Νομίζω στο ΦΠΨ έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες. 4η επιλογή τι έχει;;
Φυσικοθεραπεία, αλλά στο 3ο πεδίο έχει κι εκεί 16.100 περίπου... Δεν το πιάνει... Αν δεν μπει σε κάποιο από αυτά θα πάει εκεί που πέρασε πέρυσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Φυσικοθεραπεία, αλλά στο 3ο πεδίο έχει κι εκεί 16.100 περίπου... Δεν το πιάνει... Αν δεν μπει σε κάποιο από αυτά θα πάει εκεί που πέρασε πέρυσι...
Μακάρι να πιάσει κάποιο από αυτά... που είχε περάσει πέρυσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Μακάρι να πιάσει κάποιο από αυτά... που είχε περάσει πέρυσι;
Γαλλική. Άντε να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
σιγα μην την χασεισ..τρεξαν νομιζεισ ολοι να γινουν φιλολογοι...αλλα και να τρεξαν τα μορια δεν ειναι στραγαλια για να ανεβουν ετσι απλα και μεσα σε μια χρονια...

Έτσι απλά δε κατέβηκαν όμως πέρυσι;Τα πάντα μπορούν να γίνουν.Ανάλογα πώς γράψαμε και τη ζήτηση,πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
βλεπει κανεις πτωση σε τεχνολογια τροφιμων ΓΠΑ 2130 μορια;; ΓΣ ή ΕΚ κοινωνικων κρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
αποκλειεται mar 7 τεοια πτωση . ειναι απιθανο γ μενα. καλα αποτελεσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Παιδιά,όποιος έχει εκτιμήσεις,είτε του Κουτρουμπέλη (:no:) είτε του Έθνους είτε απ' οπουδήποτε,μπορεί να μου πει πόσο δίνουν το τμήμα Λαϊκής και Παραδοσιακής Μουσικής ΤΕΙ στην Άρτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Παιδιά,όποιος έχει εκτιμήσεις,είτε του Κουτρουμπέλη (:no:) είτε του Έθνους είτε απ' οπουδήποτε,μπορεί να μου πει πόσο δίνουν το τμήμα Λαϊκής και Παραδοσιακής Μουσικής ΤΕΙ στην Άρτα??

συμφωνα με το εθνος 9.800-10.000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
συμφωνα με το εθνος 9.800-10.000.
Α το έχουν για πτώση??
Μακάρι,ενδιαφέρομαι για μια φίλη!!:)Σ' ευχαριστώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
συμφωνα με το εθνος 9.800-10.000.

Πήρες το «Έθνος» σήμερα;
Μπορείς να μου πεις ποιες οι εκτιμήσεις τους για Νομική Αθήνας, Θεσ/νίκης και Κομοτηνής;

Danke.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Πήρες το «Έθνος» σήμερα;
Μπορείς να μου πεις ποιες οι εκτιμήσεις τους για Νομική Αθήνας, Θεσ/νίκης και Κομοτηνής;

Danke.:D

οχι δεν το πηρα..απο μια πιο παλια εκτιμηση του εθνους το ειδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ρε παιδια! τι θα γινει με το παιδαγωγικο τελος παντων? μια χαιρομαι οτι θα πεσει την αλλη με πιανει ψυχοπλακωμα οτι θα ανεβει! Μια σταθερη εκτιμηση δεν υπαρχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top