[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Κι εγώ :/ αντε να βγουν...εγώ ξέρω πόλη κι όχι σχολή...
Εκτός κι αν γίνει καμια ανατροπή της ανατροπής και πεσει η νομικη κομοτηνης 543 μόρια ή ανέβει το Ιστορικο Θεσσαλονίκης 1500 χαχα πράγμα απίθανο! :)

Εγώ ξέρω σχολή κι όχι πόλη.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Οταν το ειχα ακουσει το πρωι στον ΣΚΑΙ περσι,ειχα τρελαθει:DΕιπαν οτι το ΠΤΔΕ Ρεθυμνου επεσε παραπανω απο 1200 μορια(1313).:)

Φαντάζομαι...ειδικά όταν δε το περιμένεις...είναι κάπως!

Εγώ ξέρω σχολή κι όχι πόλη.:worry:
Το ίδιο είναι...εγω θέλω να βγουν για να σταματήσω να κάνω υποθέσεις!Θα τρελαθώ στο τέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Το ίδιο είναι...εγω θέλω να βγουν για να σταματήσω να κάνω υποθέσεις!Θα τρελαθώ στο τέλος!

Χαχαχα. Ψυχασθένειααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick0s93

Νεοφερμένος

Ο nick0s93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Φρεσκες εκτιμησεις.
Οι πολυτεχνικες θα σημειωσουν μικρη πτωση ισως και ανοδο.Η σχολη ημμυ αναμενεται να ειναι στα 19,100.
Οι νομικες ανοδο μεχρι 500 μορια με την αθηνα να φτανει τα 19,000 μορια και τη νομικη θρακης να εκτοξευεται στα 18,500.
Η χαμηλοτερη ιατρικη θα ειναι 18,900 στην αλεξανδρουπολη με την αθηνα να φτανει τα 19500.
Και φυσικα ανοδο στις στρατιωτικες 1000 μορια ,οπως και στις σχολες 5ου πεδιου μεχρι 300 μορια.
αυτα που λες δν βγαινουν ουτε μαθηματικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
εχω βγαλει 18.900 μορια και ειμαι κ ειδικη κατηγορια τριτεκνος... Ποσες πιθανοτητες πιστευετε πως εχω να μπω ΣΣΑΣ Στρατολογικό ??
Λογικά, ναι. Τουλάχιστον με τα δεδομένα 2009-2010.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ακριβώς.
7.30- 8.30 θα βγουν στο νετ. Θα δεις σχολή επιτυχίας, αν ήσουν γενική ή ειδική κατηγορία και σειρά επιτυχίας. Ίδια ώρα τα μαθαίνεις, αν έχεις κονέ στο σχολείο. Αργότερα στις 10 και μετά θα αρχίσουν να διαρρέουν στα ΜΜΕ και στα σχολεία. Κατά τη 1, θα 'χει τελειώσει το πανηγυράκι.

Χμμμμμμμμμ, σιγά μην μου πούν απο το σχολείο :/: Μάλιστα, απο τις 7 σε ετοιμότητα ώστε στις 7:30 να γνωρίζω σε ποια πόλη πέρασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
αντε να βγουν οι βασεις...εγω βαρεθει να ακουω συνεχεια εκτιμησεις,εκτιμησεις,εκτιμησεις....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ελα εδώ στη δικιά μας γέφυρα στην Αρτα...να πέσουμε μαζί χαχαχα

Βασικά εκείνη τη μέρα είναι λίγο περίεργα...απ το πρωί ξεκινούν τα κανάλια και λενε βάσεις απ έξω απ έξω απ τις πληροφορίες που έχουν απ το υπουργείο λογικά ...ας πούμε θυμάμαι που πέρυσι στο σκαι ειχε πει οτι κατακορυφη πτώση για τα Παιαδαγωγικα με το Παιδαγωγικό Ρεθύμνου να πέφτει 1200 μόρια! Ε μετά κατά τις 8 μπαίνεις στο site του υπουργείου που 99,9% θα χει πέσει χαχαχα κι οταν ξεκολλήσει βλέπεις που έχει περάσει
Κωδικος Επώνυμο Ονομα Ον.Πατρός Ον.Μητρός Κωδικός σχολής Σχολή επιτυχίας και νομιζω Σειρα επιτυχίας!
και μετά...ανάλογα με το αποτέλεσμα αντιδράς! χαχα :P:P:P:P

Φαντάζομαι πως κι εδώ θα έχουμε γεφύρια.. Αλλιώς θα βολευτώ με τον Κορινθιακό :P
Καλέ εννοείται πως η τηλεόραση θα είναι ΚΛΕΙΣΤΗΗΗΗΗ! Δεν νομίζω πως θα αντιδράσω κάπως, απο τις Πανελλήνιες και μετά έχω αναισθητοποιηθεί. Περιέργεια και λίγη αγωνία έχω :P C'est la vie.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar7

Νεοφερμένος

Η mar7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
ποιος σ ειπε οτι εινε χαμηλης ζητησης η Τεχνολογια τροφιμων?:P τραγικος θα ταν!!
ειναι αρκετα :P υψηλης....γτ εχει πολυ καλες προοπτικες
μην φοβασαι γεωπονια θα μπεις
Μακαρι!! αν και ειμαι και στην ειδικη κατηγορια των κοινωνικων κριτηριων και δεν ξερω εκει τι θα παιχτει...ειμαι ικανη απο τη γκαντεμια μου να περασω τελευταια και να ριξω ΑΕΙ των 16000 ,2000 μορια κατω! :eek::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infamous

Νεοφερμένος

Η infamous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ρε παιδια η κατανομη των εισακτεων στη ΣΣΑΣ γιατι δεν εχει ανακοινωθει ακομη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Νομιζω στην Ιατρικη ΣΣΑΣ θα παρουν συνολο 60 ατομα.Λετε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να πεσει λιγο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infamous

Νεοφερμένος

Η infamous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Νομιζω στην Ιατρικη ΣΣΑΣ θα παρουν συνολο 60 ατομα.Λετε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να πεσει λιγο;
Το εχεις ακουσει καπου? στα αλλα τμηματα?α και τι εννοεις να πεσει?η βαση ή ο αριθμος εισακτεων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αν θυμαμαι καλα τον αριθμο.Μου το πε ενας φιλος μου που ενδιαφερεται για τη σχολη.Για τα αλλα δεν ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Νομιζω στην Ιατρικη ΣΣΑΣ θα παρουν συνολο 60 ατομα.Λετε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να πεσει λιγο;

περσι πηραν 60 μαζι με τις ειδικες κατηγοριες, φετος θα παρουν λιγοτερους αλλα δεν ξερουμε ποσους:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infamous

Νεοφερμένος

Η infamous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
εε αυτο λεω.ποτε θα μαθουμε επιτελους? σε 2 βδομαδες θα βγουν οι βασεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
εε αυτο λεω.ποτε θα μαθουμε επιτελους? σε 2 βδομαδες θα βγουν οι βασεις..

αφου δε μαθαμε οταν ανακοινωθηκε ο αριθμος των εισακτεων δεν πιστευω οτι θα μαθουμε ποτε:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infamous

Νεοφερμένος

Η infamous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
αφου δε μαθαμε οταν ανακοινωθηκε ο αριθμος των εισακτεων δεν πιστευω οτι θα μαθουμε ποτε:/:
χαχχα..αυτο αρχισα να σκεφτομαι κι εγω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ανοδο λεει για Παιδαγωγικο Αθήνας και Θεσσαλονίκης και πτώση στα της περιφέρειας :mad: shit :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonio2761994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonio2761994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
εγώ έχω 18493 μόρια στο 3ο και έχω δηλώσει πρώτη επιλογή οδοντιατρική θεσσαλονίκης η οποία πέρυσι έιχε βάση 18355. πως τα βλέπετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top