[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Απλά έχω παρατηρήσει ότι όσο περνάει ο καιρός οι αναλυτές ανεβάζουν την βάση της Νομικής Αθήνας, κάτι που με ανησυχεί. Επομένως, θα πρέπει να περιμένουμε την μέρα της ανακοίνωσης.
γενικά τα πράγματα είναι λίγο ρευστά φέτος!ΘΑ δείξει!Μην ανησυχείς...είμαι σίγουρος ότι όλα θα πάνε καλά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά του ischool! Είμαι καινούργιο μέλος. Αναμένοντας την ανακοίνωση των βάσεων, είμαι αρκετά αγχωμένος. Στις Πανελλήνιες Εξετάσεις πήγα αρκετά καλά, συγκεντρώνοντας 18904 μόρια στο πρώτο επιστημονικό πεδίο. Η πρώτη επιλογή μου στο μηχανογραφικό ήταν η Νομική Σχολή Αθηνών. Διαβάζοντας τις εκτιμήσεις που βγαίνουν αντιλαμβάνομαι ότι τα πράγματα είναι ρευστά, λόγω της <<στροφής>> των αριστούχων της Θεωρητικής κατεύθυνσης προς τα νομικά τμήματα. Εσείς τι πιστεύετε και τι γνωρίζετε επί του θέματος; Πάντως σας εύχομαι καλή φοιτητική ζωή και καλή σταδιοδρομία σ' αυτό που επιλέξατε!!! :)

Λογικά είσαι μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Λογικά όσοι έχετε πάνω από 18700- για γενική σειρά λέω- θα μπείτε νομική αθηνών.... Σίγουρος δεν μπορεί να είναι κανένας για αυτό μην δίνετε ιδιαίτερη βάση στις εκτιμήσεις που δίνονται από κάποια σάιτ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Νομική Αθήνας 2012= 18980 και πάνω

θα με θυμηθείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
λες να πάει πάνω από 19000??? :hmm:
όχι

λες να πάει πάνω από 19000??? :hmm:
πόσα μορια έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
δεν πάει σε σένα αλλά στον veni ξέχασα να κάνω παράθεση :redface:
α οκ , κανένα πρόβλημα, αλλά καλά κάνει ο veni και επισημαίνει κάποια πράγματα κάποιες φορές λόγω εμπειρίας το κάνει:)

συγχαρητήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
συγχαρητήρια

ευχαριστώ :) όταν δω και το όνομα στην εφημερίδα όλα θα είναι μια χαρά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ που είμαι 30 ακριβώς μόρια πάνω από την περυσινή βάση της ειδικής κατηγορίας, και οι βάσεις θα ανέβουν;:cry_x:
Μωρέ εγώ είμαι 3000 μόρια πάνω από την περσινή βάση ειδικής κατηγορίας...Αλλά τα πράγματα φέτος δε θα είναι όπως πέρσι...:/::worry:
:P:P Ε εντάξει, όσο απίθανο το δικό μου τόσο απίθανο το δικό σου.

Εγώ πάω ΗΜΜΥ Ξάνθη αλλά αν γίνει το θαύμα πάω Ναυπηγός.

Εσύ?
Εγώ ΗΜΜΥ Ξάνθης πιάνω άνετα,από γενική σειρά,αλλά πρώτα έχω βάλει ΗΜΜΥ ΕΜΠ,Ναυπηγούς και Μηχανολόγους ΕΜΠ...Και στις 3 αυτές ελπίζω μόνο λόγω πολυτεκνίας...:worry::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
οι μεγάλες εκπλήξεις θα γίνουν σε αυτούς που ήταν ειδική κατηγορία πέρσι και κρατώντας τα μορια τους , και όντας ειδική κατηγορία διεκδικούν φέτος θέσεις. Έκει θα γίνει πανηγύρι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Red Devil

Νεοφερμένος

Ο Red Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Νομική Αθήνας 2012= 18980 και πάνω

θα με θυμηθείτε...
Πιστεύεις ότι θα πάει τόσο ψηλά η βάση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αφου φετοσ πιο πολλοι ειναι οι ειδικεσ κατηγοριεσ παρα τησ γενικησ δειρασ...εμεισ τησ γενικησ σειρασ ειμαστε πλεον ειδοσ προσ εξαφανιση!!!παντωσ ολα τα σαιτ πλεον και η εφημεριδεσ λενε τα ιδια για 1 πεδιο 50- 200 ανοδο και 500-1000 πτωση παιδαγωγικα...μονο ο κουτρουμπελησ εχει αλλη αποψη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
αφου φετοσ πιο πολλοι ειναι οι ειδικεσ κατηγοριεσ παρα τησ γενικησ δειρασ...εμεισ τησ γενικησ σειρασ ειμαστε πλεον ειδοσ προσ εξαφανιση!!!παντωσ ολα τα σαιτ πλεον και η εφημεριδεσ λενε τα ιδια για 1 πεδιο 50- 200 ανοδο και 500-1000 πτωση παιδαγωγικα...μονο ο κουτρουμπελησ εχει αλλη αποψη....
Χριστίνα το δες κι αλλου αυτο για τα παιδαγωγικά;Λες να γίνει κανα θαύμα; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Χριστίνα το δες κι αλλου αυτο για τα παιδαγωγικά;Λες να γίνει κανα θαύμα; :Ρ

περιμενε θα παραθεσω οσα σαιτ το γραφουν και εφημεριδεσ !!:P

https://www.neolaia.gr/2012/08/03/ba...gia-2-pedia/κοινά-τμήματα-1ου-και-2ου-πεδίου/

https://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=154277&catid=3

https://www.agelioforos.gr/default.asp?pid=7&ct=1&artid=147965

https://www.ereisma.edu.gr/index.php...15&id=762:-q-q-&option=com_content&Itemid=123 και σε αυτο λεει σταθεροτητα στο 1 πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
αφου φετοσ πιο πολλοι ειναι οι ειδικεσ κατηγοριεσ παρα τησ γενικησ δειρασ...εμεισ τησ γενικησ σειρασ ειμαστε πλεον ειδοσ προσ εξαφανιση!!!παντωσ ολα τα σαιτ πλεον και η εφημεριδεσ λενε τα ιδια για 1 πεδιο 50- 200 ανοδο και 500-1000 πτωση παιδαγωγικα...μονο ο κουτρουμπελησ εχει αλλη αποψη....
και η real news είπε η νομικη θα πατησει τα 19000 μορια και άλλες εφημερίδες και σαιτ δίνουν ψηλότερες βάσεις , και ο κουτρουμπέλης και ο στρατηγάκης κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Χριστίνα το δες κι αλλου αυτο για τα παιδαγωγικά;Λες να γίνει κανα θαύμα; :Ρ

παντωσ εχε ελπιδεσ πολλεσ διοτι δεν εχουν πλεον ζητηση..να φανταστεισ οτι στο σχολειο μου απο τ 45 ατομα τησ θεωρητικησ μονο μια κοπελα δηλωσε παιδαγωγικο και αυτη βολου ολοι οι αλλοι νομικεσ σχεδον...ακομα και η φιλολογια δεν εχει ζητηση...αν λοιπον δηλωνει παιδαγωγικο φετοσ 1 στουσ 40 εχεισ πολλεσ πολλεσ ελπιδεσ..αλλιωσ μην σκασ και το ιστορικο καλη σχολη ειναι...εχεισ και πιο πολλεσ πιθανοτητεσ να βρεισ δουλεια... μα ενα ιδιαιτερο θα το κανεισ ενω στο παιδαγωγικο θα περιμενεισ πολυ πολυ καιρο να διοριστεισ...αν και τωρα κανουν ιδιαιτερα και παιδια του δημοτικου..:Pοτι ειναι καλυτερο θα ερθει πιστευω!!!για ολουσ μασ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
καλά το να πατήσει τα 19000 μπορεί να είναι για αυτούς και το 18800. πάντως με 2000 λιγότερους υποψήφιους στην θεωρητική και αριστούχους λιγότερους από το 2010, η νομική αθηνών για εμένα θα κυμανθεί κάπου στο 18700-800...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
παντωσ εχε ελπιδεσ πολλεσ διοτι δεν εχουν πλεον ζητηση..να φανταστεισ οτι στο σχολειο μου απο τ 45 ατομα τησ θεωρητικησ μονο μια κοπελα δηλωσε παιδαγωγικο και αυτη βολου ολοι οι αλλοι νομικεσ σχεδον...ακομα και η φιλολογια δεν εχει ζητηση...αν λοιπον δηλωνει παιδαγωγικο φετοσ 1 στουσ 40 εχεισ πολλεσ πολλεσ ελπιδεσ..αλλιωσ μην σκασ και το ιστορικο καλη σχολη ειναι...εχεισ και πιο πολλεσ πιθανοτητεσ να βρεισ δουλεια... μα ενα ιδιαιτερο θα το κανεισ ενω στο παιδαγωγικο θα περιμενεισ πολυ πολυ καιρο να διοριστεισ...αν και τωρα κανουν ιδιαιτερα και παιδια του δημοτικου..:Pοτι ειναι καλυτερο θα ερθει πιστευω!!!για ολουσ μασ...


Μακαρι!Μακάρι! Ξέρουμε πότε θα βγει καμια επίσημη ανακοίνωση;

καλά το να πατήσει τα 19000 μπορεί να είναι για αυτούς και το 18800. πάντως με 2000 λιγότερους υποψήφιους στην θεωρητική και αριστούχους λιγότερους από το 2010, η νομική αθηνών για εμένα θα κυμανθεί κάπου στο 18700-800...
συμφωνώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Μακαρι!Μακάρι! Ξέρουμε πότε θα βγει καμια επίσημη ανακοίνωση;

παντωσ εχε ελπιδεσ πολλεσ διοτι δεν εχουν πλεον ζητηση..να φανταστεισ οτι στο σχολειο μου απο τ 45 ατομα τησ θεωρητικησ μονο μια κοπελα δηλωσε παιδαγωγικο και αυτη βολου ολοι οι αλλοι νομικεσ σχεδον...ακομα και η φιλολογια δεν εχει ζητηση...αν λοιπον δηλωνει παιδαγωγικο φετοσ 1 στουσ 40 εχεισ πολλεσ πολλεσ ελπιδεσ..αλλιωσ μην σκασ και το ιστορικο καλη σχολη ειναι...εχεισ και πιο πολλεσ πιθανοτητεσ να βρεισ δουλεια... μα ενα ιδιαιτερο θα το κανεισ ενω στο παιδαγωγικο θα περιμενεισ πολυ πολυ καιρο να διοριστεισ...αν και τωρα κανουν ιδιαιτερα και παιδια του δημοτικου..:Pοτι ειναι καλυτερο θα ερθει πιστευω!!!για ολουσ μασ...
Καλά δήλωσαν νομικές αλλά όλοι θα μπουν; Πάντως συμφώνω ότι έπεσε η ζήτηση των παιδαγωγικών. Πιστεύω πως τα παιδιά που θα περάσουν τώρα παιδαγωγικό έχουν καλές πιθανότητες να διοριστούν σχετικά σύντομα καθώς όλο και λιγότερα άτομα θα επιλέγουν παιδαγωγικό τα χρόνια που έρχονται. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top