[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Τι καλά να ήμουν και εγώ ειδική κατηγορία άνετα θα έμπαινα νομική....

για καποιο λογο στο ιντερνετ αλλα και irl φετος ενα ασυνηθηστα μεγαλο ποσοστο ειναι σε ειδικες κατηγοριες, τα περισσοτερα ποστ που βλεπεις στο νετ λενε ειδικες κατηγοριες ειμαι..Το επιβεβαιωσε και ο κουτρουμπελης αυτο ,ειναι λογικο λοιπον να μην εχουν πολυ μεγαλη διαφορα οι βασεις ειδικων κατηγοριων απο τις γενικης(εμας των θνητων) σειρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
για καποιο λογο στο ιντερνετ αλλα και irl φετος ενα ασυνηθηστα μεγαλο ποσοστο ειναι σε ειδικες κατηγοριες, τα περισσοτερα ποστ που βλεπεις στο νετ λενε ειδικες κατηγοριες ειμαι..Το επιβεβαιωσε και ο κουτρουμπελης αυτο ,ειναι λογικο λοιπον να μην εχουν πολυ μεγαλη διαφορα οι βασεις ειδικων κατηγοριων απο τις γενικης(εμας των θνητων) σειρας

Μην το λες.
Όλα παίζουν. Εγώ πιστεύω ότι οι βάσεις των ειδικών κατηγοριών δεν πρόκειται να ανέβουν παρά ελάχιστα.:)

Btw, irl, είδα το χαρτί από το σχολείο μου, και συνολικά σε όλες τις ειδικές κατηγορίες, από τους 125 μαθητές, οι 20 -το πολύ- εντασσόμαστε. Αν σκεφτείς ότι μερικοί πιάνουν και τις σχολές τους χωρίς την ειδική κατηγορία, τότε, καταλήγεις, νομίζω, στο συμπέρασμά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Μην το λες.
Όλα παίζουν. Εγώ πιστεύω ότι οι βάσεις των ειδικών κατηγοριών δεν πρόκειται να ανέβουν παρά ελάχιστα.:)

Btw, irl, είδα το χαρτί από το σχολείο μου, και συνολικά σε όλες τις ειδικές κατηγορίες, από τους 125 μαθητές, οι 20 -το πολύ- εντασσόμαστε. Αν σκεφτείς ότι μερικοί πιάνουν και τις σχολές τους χωρίς την ειδική κατηγορία, τότε, καταλήγεις νομίζω στο συμπέρασμά μου.
Και εγώ πιστεύω πως δεν θα μεταβληθούν οι βάσεις της ειδικής κατηγορίας...Αλλά εφ' όσον δεν ανήκω σ αυτές δεν με νοιάζει ιδιαίτερα πως θα κινηθούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roni4

Νεοφερμένος

Ο roni4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!Μπορει καποιος που εχει την εφημεριδα Θεμα να μου τις εκτιμησεις για ΑΕΙ Επιστημης Υπολογιστων Κρητης??Ευχαριστω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παιδια σάς εκλιπαρω,υπαρχει καποιος που ξερει ή ακουσε για εκτιμησεις βασεων για Επαλ; Αυτο το πραγμα να μην αναφερονται τα επαλ πουθενα,σαν να μην υπαρχουν,ειναι απαραδεκτο..Σκεφτειτε οτι εσεις εχετε αγχος,παρολο που εχετε υποψιν μια εκτιμηση..Φανταστειτε εμας απο επαλ, που ειμαστε εντελως στο σκοταδι...Ειχα κανει ενα τοπικ για τις βασεις των επαλ και μού το μετεφεραν εδω..Οποιος γνωριζει κατι για το Τομεα Υγειας,ας με ενημερωσει..Ευχαριστω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Μια εφημερίδα χθες είχε νέες εκτιμήσεις. Έχουμε κανένα λινκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Μια εφημερίδα χθες είχε νέες εκτιμήσεις. Έχουμε κανένα λινκ? Για την ανακοίνωση ισχύει το τελευταίο δεκαήμερο του μήνα;
ασε τις εκτιμησεις κανουν λαθη και μπορει να χαρεις ή να απογοητευτεις αδικα...υπομονη λιγες βδομαδες ακομη:)...εγω παντως ελπιζω να μην αργησουν οσο περισυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ασε τις εκτιμησεις κανουν λαθη και μπορει να χαρεις ή να απογοητευτεις αδικα...υπομονη λιγες βδομαδες ακομη:)...εγω παντως ελπιζω να μην αργησουν οσο περισυ

Δεν ρωτάω ακριβώς για μένα .. οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να απογοητευτώ τόσ οπολύ :P


κάποιο λινκ μπρορείτε να μου δώσετε εκτός από φημες που είδα? Δεν μπορώ να τα βρω στις τόσες σελίδες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δεν ρωτάω ακριβώς για μένα .. οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να απογοητευτώ τόσ οπολύ :P


κάποιο λινκ μπρορείτε να μου δώσετε εκτός από φημες που είδα? Δεν μπορώ να τα βρω στις τόσες σελίδες :(

Καλύτερα κάνε υπομονή μέχρι τις επίσημες βάσεις.Αν καίγεσαι τράβα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
SORRY....Μπορεί να είναι λίγο άσχετο αλλά θα πέσουν τα μόρια στο 5ο πεδίο????Και αν ναι πόσο περίπου????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
SORRY....Μπορεί να είναι λίγο άσχετο αλλά θα πέσουν τα μόρια στο 5ο πεδίο????Και αν ναι πόσο περίπου????

Θα ανεβουν κανα 50αρι-100αρι στο πολυ ακραιο , μορια στα υψηλοβαθμα ΑΕΙ ενω στα χαμηλοβαθμα ΑΕΙ και ΤΕΙ θα πεσουν αρκετα μορια......αναλογως και τη ζητηση , δεν γνωριζει κανεις περιπου ποσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ξέρω μαθήτρια που έβγαλε 19,300 και δήλωσε φιλολογία και ξέρω και άλλους μαθητές που όλη τη χρονία λέγανε "η φιλολογία είναι το ονειρό μου, νομική με τίποτα δεν μ αρέσει καθόλου απορώ πως πάνε κάποιοι εκεί" και βγάλαν 18,600-18,900 και δήλωσαν νομική , νόμισαν πως κατόρθωσαν κάτι ενω τελευταίοι,τελευταίοι θα μπούνε Αθήνα-Θεσσαλονίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
ξέρω μαθήτρια που έβγαλε 19,300 και δήλωσε φιλολογία και ξέρω και άλλους μαθητές που όλη τη χρονία λέγανε "η φιλολογία είναι το ονειρό μου, νομική με τίποτα δεν μ αρέσει καθόλου απορώ πως πάνε κάποιοι εκεί" και βγάλαν 18,600-18,900 και δήλωσαν νομική , νόμισαν πως κατόρθωσαν κάτι ενω τελευταίοι,τελευταίοι θα μπούνε Αθήνα-Θεσσαλονίκη
Σημασια εχει να μπεις.Μπορει να μπεις τελευταιος και να βγεις πρωτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχαχα!!
Καλά όλα τ' άλλα,αλλά μην ξανακούσω Κουτρουμπέλης εδώ μέσα :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zio7

Νεοφερμένος

Ο zio7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από natasoula...

Χαχαχα!!
Καλά όλα τ' άλλα,αλλά μην ξανακούσω Κουτρουμπέλης εδώ μέσα :mad: :mad:

Γιατί???????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Γιατί???????????????????
Δεν παίζει να υπήρξαν πιο ελεεινές εκτιμήσεις φέτος:mad:
Έκοψε τη χολή σ' ένα σωρό κόσμο...Κι είναι κι έγκυρος υποτίθεται:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
To κακο με τον Κουτρουμπελη ειναι οτι αν δεν πεσει μεσα στις εκτιμησεις του θα τον βριζουν ολοι και αν πεσει παλι θα τον βριζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos-G7

Νεοφερμένος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
χερεται παιδια...αν ξερει καποιος τι παιζει με το 5ο πεδιο...θελω στατιστικη και ασφαλιστικη πειραια ειμαι 503 μορια πανω απο περσι 14745 περσινη βαση 14242 τι λετε περναω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
χερεται παιδια...αν ξερει καποιος τι παιζει με το 5ο πεδιο...θελω στατιστικη και ασφαλιστικη πειραια ειμαι 503 μορια πανω απο περσι 14745 περσινη βαση 14242 τι λετε περναω?

μεσα εισαι πιστευω!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giwrgos-G7

Νεοφερμένος

Ο γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μαραθώνας (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
σε λαυτρευωωω !! ευχαριστω πολυ καλη επιτυχια σε ολους !!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top