[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
thank you.. αλλα ποιος την παλευει μεχρι να βγουν οι βασεις!?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
στη θεσ/νικη πρωτα? την πιανεις πιστευεις? εγω αν πεσουν οι βασεις της αγγλικης εστω και λιγο -οπως λενε- λογικα πιανω της αθηνας, αλλα ελπιζω λογω πολυτεκνειας να πιασω της θεσ/νικης

Μην αγχώνεστε ρε παιδιά όλα καλά θα πάνε!!!!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

ac13

Νεοφερμένος

Ο ac13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
έχεις εκτιμήσεις καθόλου των βάσεων της συγκεκριμένης σχολής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
μακαρι....περναει γρηγορα ο καιρος;)
Ναι θα το δεις....!! πάντως μου φαίνεσαι από τα ποστ απο τους πιο αγχωμένους του φόρουμ!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Ναι θα το δεις....!! πάντως μου φαίνεσαι από τα ποστ απο τους πιο αγχωμένους του φόρουμ!!!!:redface:
σε σχεση οπως ημουνα ολη την χρονια μια χαρα ειμαι τωρα...
παντως δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα αλλο παρα να περιμενουμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sum

Νεοφερμένος

Η sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ποσα μορια εβγαλες και θες την συγκεκριμενη σχολη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NYCLove

Νεοφερμένος

Η NYCLove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας,
Έδωσα φετος πανελλαδικές και με τα μορια που συγκετρωσα περναω ανετα φαρμακευτικη πατρων και ειμαι 76 μορια κατω απο φαρμακ.θεσ/νικης. Θεωρουνται πολλα τα 76 μορια και αν ειναι πιθανο ή οχι να πεσουν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Στο 3ο πεδιο νομιζω μικρη πτωση ή σταθεροτητα θα υπαρξει.

Τωρα για φαρμακευτικη θεσσαλονικη,οντας σε αστικο κεντρο,ειλικρινα δεν ξερω.Νομιζω το πιο πιθανο ειναι να μεινει στασιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ac13

Νεοφερμένος

Ο ac13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
13.195 έβγαλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George perk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο George perk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
το τμημα Κτηνιατρικη καρδιτσας ποσο λενε οι εκτιμησεις παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Οποιος ενδιαφερετε για το τμημα μηχανολογων μηχανικων θεσσαλιας,να μου στειλει προωσπικο μηνυμα.Θα χαρω να απαντησω σε αποριες περι την φυση και την λειτουργια του τμηματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
https://www.livestream.com/ed4utv/vi...9049&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb

Τωρα το δα...ναυτ.σπουδες Πειραια -620 μορια lol?!?!:wacko: Tα αλλα πανω κατω αυτα που εχουν ειπωθει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω ρε παιδια εχω τρελαθει με αυτεσ τισ βασεισ!!!μολισ βρηκα καποιεσ εκτιμησεισ που βγηκαν προσφατα και τι να σασ πω μου φαινονατι καπωσ πιο λογικεσ απο αυτα τα παραλογα που λενε και ειναι στο https://www.tovima.gr/files/1/2012/07/02/BIG τελικες εκτιμησεις με βαθμο προσβασης.pdf ...κοιταξτε τεσ και π[ειτε μου την γνωμη σασ!!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
εγω ρε παιδια εχω τρελαθει με αυτεσ τισ βασεισ!!!μολισ βρηκα καποιεσ εκτιμησεισ που βγηκαν προσφατα και τι να σασ πω μου φαινονατι καπωσ πιο λογικεσ απο αυτα τα παραλογα που λενε και ειναι στο https://www.tovima.gr/files/1/2012/07/02/BIG τελικες εκτιμησεις με βαθμο προσβασης.pdf ...κοιταξτε τεσ και π[ειτε μου την γνωμη σασ!!!:hmm:
Καλες μου φαινονται!!!Εγω και παλι περνάω με βαση αυτες...:clapup::clapup::clapup::clapup:!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Καλες μου φαινονται!!!Εγω και παλι περνάω με βαση αυτες...:clapup::clapup::clapup::clapup:!!!!
και εγω περναω αλλα ειναι και πιο λογικεσ αν το δεισ και ειδικα 1 και 5 πεδιο!!!ο κτσικασ ειχε πει στη νετ 1 πεδιο ανοδο 50-200 μορια και παιδαγωγικα 70 μορια πτωση ...στα αλλα πεδια ειχε πει για πτωση 250-300 μορια στα μεγαλα αστικα κεντρα και μεγαλυτερη στην περιφερεια...!!!!!!!:hmm:ολοι τουσ λενε απο κατι διαφορετικο...δεν το βουλωνουν λεω εγω καλυτερα για να μην μασ αγχωνουν κιολασ???μια ιδεα λεω!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
και εγω περναω αλλα ειναι και πιο λογικεσ αν το δεισ και ειδικα 1 και 5 πεδιο!!!ο κτσικασ ειχε πει στη νετ 1 πεδιο ανοδο 50-200 μορια και παιδαγωγικα 70 μορια πτωση ...στα αλλα πεδια ειχε πει για πτωση 250-300 μορια στα μεγαλα αστικα κεντρα και μεγαλυτερη στην περιφερεια...!!!!!!!:hmm:ολοι τουσ λενε απο κατι διαφορετικο...δεν το βουλωνουν λεω εγω καλυτερα για να μην μασ αγχωνουν κιολασ???μια ιδεα λεω!!:)
Πες τα Χρυσόστομη!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τη Χριστίνα!!;):mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ε μα ειδικα σε αυτο το 1 πεδιο μεχρι να βγουν οι ερμεσ οι βασεισ θα εχει παει νομικη τα παιδαγωγικα και η ψυχολογια στο θεο!!!κανουμε ακομα μηχανογραφικα και δεν το ξερω?γιατι καθε μερα ανεβαινουν και απο 50 μοριακια η καθε σχολη!!!!:mad:πφφφφ ασ μην ακουμε τπτ πια...οπου ειναι γραφτο μασ θα παμε!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top