[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GeorgiaZ

Νεοφερμένος

Η GeorgiaZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γεια, μηπως καποιος εχει τις πιθανες βασεις του ΕΘΝΟΣ, που δημοσιευθηκαν χθες? Με ενδιαφερουν ιδιαιτερα του ΗΜΜΥ Χανιων και του Μαρκετινγκ και Επικοινωνιας της πρωην ΑΣΟΕΕ (Ο.Π.Α)... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ε, και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο; Πόσο ακόμη να ευνοηθείτε;
Μια γνωστή μου, από τον τομέα οικονομίας και διοίκησης, πάντως, τον υψηλότερο βαθμό της στα μαθηματικά τον έγραψε.:P

Btw, κι εμάς ήταν στην Έκθεση και τη Βιολογία Γ.Π. τα πιο δύσκολα των τελευταίων χρόνων, αλλά πάλι καλά γράψαμε.:P
Όσο περνούν τα χρόνια, απ' ό,τι έχω παρατηρήσει, οι μαθητές προετοιμάζονται όλο και πιο σκληρά, για να μπορούν να αντεπεξέρχονται στα συνεχώς δυσκολότερα θέματα. Δεν εξηγείται αλλιώς.

και εγω ειμαι απο οικονομιας και διοικησης κ πιστευω οτι τα θεματα δεν ηταν καθολου δυσκολα ποσο μαλλον στα μαθηματικα αμα εχεις διαβασει... ΓΡΑΦΕΙΣ απο καλα εως αριστα..;)

700 ειναι αυτοι που εδωσαν απο Επαλ Β(αυτοι που δινουν οτι και στα Γελ)..Απο Επαλ Α, ημασταν περιπου 20000...
Τα θεματα στη Νεοελληνικη γλωσσα,οντως ηταν ευκολα..Ομως τα μαθηματικα,ηταν τα πιο δυσκολα των τελευταιων χρονων...:)

μαλλον θα πεσουν στο υγειας και προνοιας γτ στο σχολειο μου γραψανε Χ Α Λ Ι Α !
Και λεγανε οτι η παθολογια ηταν αρκετα δυσκολη... σ'εσας πως γραψανε οικονομιας?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Γεια, μηπως καποιος εχει τις πιθανες βασεις του ΕΘΝΟΣ, που δημοσιευθηκαν χθες? Με ενδιαφερουν ιδιαιτερα του ΗΜΜΥ Χανιων και του Μαρκετινγκ και Επικοινωνιας της πρωην ΑΣΟΕΕ (Ο.Π.Α)... :)

στ ο.π.α εχει 16.100 - 16.300

ΗΜΜΥ εχει 14.900 - 15.100 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
και εγω ειμαι απο οικονομιας και διοικησης κ πιστευω οτι τα θεματα δεν ηταν καθολου δυσκολα ποσο μαλλον στα μαθηματικα αμα εχεις διαβασει... ΓΡΑΦΕΙΣ απο καλα εως αριστα..;)

Μαθηματικα ηταν δυσκολα,σε σχεση με αλλες χρονιες...Και αυτο το επιβεβαιωνουν και τα στατιστικα, που δημοσιευσε το υπουργειο..Και εγω καλα σχετικα εγραψα,αλλά το 4 θεμα με τη παραγουσα,μπερδεψε πολλα ατομα.. ;)

μαλλον θα πεσουν στο υγειας και προνοιας γτ στο σχολειο μου γραψανε Χ Α Λ Ι Α !
Και λεγανε οτι η παθολογια ηταν αρκετα δυσκολη... σ'εσας πως γραψανε οικονομιας?:)

Σε εμας γραψανε χαλια στην Ανατομια-Φυσιολογια..Παθολογια, ετσι και ετσι...
Και της οικονομια τα παιδια,δε τα πηγαν και τοσο καλα στα μαθηματικα και Αοθ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
η βαση του εθνους στο εκπαιδευσης και αγωγης στην προσχολικη ηλικια αθηνας??μπορει καποιος να δει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Μαθηματικα ηταν δυσκολα,σε σχεση με αλλες χρονιες...Και αυτο το επιβεβαιωνουν και τα στατιστικα, που δημοσιευσε το υπουργειο..Και εγω καλα σχετικα εγραψα,αλλά το 4 θεμα με τη παραγουσα,μπερδεψε πολλα ατομα.. ;)

καλα ναι..και σ'εμας τα παιδια δεν γραψανε καλα μαθηματικα..ομως αυτο δεν σημαινει οπωσδηποτε οτι τα θεματα ηταν δυσκολα αλλα μπορει να σημαινει οτι δεν ηταν καλα προετοιμασμενα...;)
ναι οντως και σ εμας... στο τεταρτο θεμα την πατησαν πολυ..και στο 3 το τελευταιο ...με το σημειο Α(Χ,Υ) και τη συνεχεια..αλλα μπορουσαν να βαλουν πραγματικα πολυυυ δυσκολααα αμα το θελανε..

Μαθηματικα ηταν δυσκολα,σε σχεση με αλλες χρονιες...Και αυτο το επιβεβαιωνουν και τα στατιστικα, που δημοσιευσε το υπουργειο..Και εγω καλα σχετικα εγραψα,αλλά το 4 θεμα με τη παραγουσα,μπερδεψε πολλα ατομα.. ;)

Σε εμας γραψανε χαλια στην Ανατομια-Φυσιολογια..Παθολογια, ετσι και ετσι...
Και της οικονομια τα παιδια,δε τα πηγαν και τοσο καλα στα μαθηματικα και Αοθ...


χμ.. μαλιστα...αρα λογικα θα κατεβουν..αλλα εσυ δεν χρειαζεται να ανησυχεις γιατι με τα μορια που ειδα οτι εβγαλες περνας μαιευτικη σιγουρα..και μια φιλη μ ειχε ονειρο τν μαιευτικη αλλα δεν... και θα ξαναδωσει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
καλα ναι..και σ'εμας τα παιδια δεν γραψανε καλα μαθηματικα..ομως αυτο δεν σημαινει οπωσδηποτε οτι τα θεματα ηταν δυσκολα αλλα μπορει να σημαινει οτι δεν ηταν καλα προετοιμασμενα...;)
ναι οντως και σ εμας... στο τεταρτο θεμα την πατησαν πολυ..και στο 3 το τελευταιο ...με το σημειο Α(Χ,Υ) και τη συνεχεια..αλλα μπορουσαν να βαλουν πραγματικα πολυυυ δυσκολααα αμα το θελανε..

Ναι και στο 3 θεμα,το γ υποερωτημα ειχε μεγαλο βαθμο δυσκολιας..Ναι σαφως θα μπορουσαν να βαλουν και πιο δυσκολα θεματα,αλλά συνηθως, βαζουν στο 4 θεμα πρωτη παραγωγο και δευτερη παραγωγο..Για αυτο και με τη παραγουσα, αιφνιδιαστηκαν πολλοι..



χμ.. μαλιστα...αρα λογικα θα κατεβουν..αλλα εσυ δεν χρειαζεται να ανησυχεις γιατι με τα μορια που ειδα οτι εβγαλες περνας μαιευτικη σιγουρα..και μια φιλη μ ειχε ονειρο τν μαιευτικη αλλα δεν... και θα ξαναδωσει:(

Μακαρι,γιατι με εχουν ''τρομοκρατησει''...Στο εθνος λενε οτι ακομα και το πιο υψηλοβαθμο τμημα απο Επαλ,η φυσιοθεραπεια, θα πεσει..Αρα λογικα θα πεσει και η μαιευτικη..Και στο edu,λενε ακομα και για ανοδο 40 με 90 μοριων στο τομεα υγειας..Τωρα τι ισχυει,θα φανει σε ενα μηνα...Παντως εγω, εχω 28 μορια παραπανω απο τη περσυνη βαση....Και αν ανεβει,ποσο πια να ανεβει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ac13

Νεοφερμένος

Ο ac13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ιστορικό αρχαιολογικό Καλαμάτας κανείς;
Έχουμε εκτίμηση για βάση;
Θα πέσει ή θα ανέβει; Πόσοι έχετε δηλώσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ιστορικό αρχαιολογικό Καλαμάτας κανείς;
Έχουμε εκτίμηση για βάση;
Θα πέσει ή θα ανέβει; Πόσοι έχετε δηλώσει;

αν εννοεις ιστοριας αρχαιολογιας και διαχειριση πολιτισμικων αγαθων 12.800-13.000
απο εθνος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
το εθνος εχει εκτιμησεις για την αγγλικη φιλολογια(θεσσαλονικη, αθηνα)? αν εχει μπορειτε να μου τις πειτε :P ?

και εσυ αγγλικη εχεις βαλει πρωτη επιλογη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
στη θεσ/νικη πρωτα? την πιανεις πιστευεις? εγω αν πεσουν οι βασεις της αγγλικης εστω και λιγο -οπως λενε- λογικα πιανω της αθηνας, αλλα ελπιζω λογω πολυτεκνειας να πιασω της θεσ/νικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ac13

Νεοφερμένος

Ο ac13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ναι αυτή τη σχολή εννοώ!
Είναι αξιόπιστη η πηγή ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Κάθομαι και διαβάζω για τις βάσεις σε μια εφημερίδα. Με ποιο σκεπτικό βγάζουν εκτιμήσεις;
Ξέρουν αυτοί πόσα άτομα δήλωσαν κάθε σχολή ξεχωριστά και με πόσο μπήκε ο τελευταίος; Μπορεί ο τελευταίος σε μια σχολή να μπει με 17.000 και αυτοί να τη δίνουν 18.000.

Συμπέρασμα; Ολες οι εκτιμήσεις είναι FAIL!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
στη θεσ/νικη πρωτα? την πιανεις πιστευεις? εγω αν πεσουν οι βασεις της αγγλικης εστω και λιγο -οπως λενε- λογικα πιανω της αθηνας, αλλα ελπιζω λογω πολυτεκνειας να πιασω της θεσ/νικης

ναι θεσσαλονικη!κατα 99 % την πιανω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
ναι θεσσαλονικη!κατα 99 % την πιανω :P

Αν εσύ την πιάνεις κατά 99%, εγώ τι να πω;;;;:P
Αν και όπως το βλέπω θα είμαστε συμφοιτητές!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Αν εσύ την πιάνεις κατά 99%, εγώ τι να πω;;;;:P
Αν και όπως το βλέπω θα είμαστε συμφοιτητές!!!:D

εσυ 20.600+ δεν εχεις :P ?
την πιανεις! don't worry :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
εσυ 20.600+ δεν εχεις :P ?
την πιανεις! don't worry :P

μια χαρα ειστε εσεις.. μονο εγω θα κλαιω στο τελος:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
μια χαρα ειστε εσεις.. μονο εγω θα κλαιω στο τελος:whistle:

Μην απογοητεύεσαι. Μπορεί να την πιάσεις με την ειδική κατηγορία. Ποτε δεν ξέρεις....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top