[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
:clapup:


Φιλε μου ειναι μικρη η διαφορα.....ειναι πολυ δυσκολο να προβλεψεις .....οι περισσοτερες προβλεψεις που 'χω δει ειναι 15090,15100 και 15150...τωρα συμφωνα με το εθνος εχεις αρκετες πιθανοτητες....Καλη μας επιτυχια ;)
μια χαρα και με αυτες τισ εκτιμησεις μεσα ειμαστε!!! :) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
το εθνος εχει εκτιμησεις για την αγγλικη φιλολογια(θεσσαλονικη, αθηνα)? αν εχει μπορειτε να μου τις πειτε :P ?


αγγλικη θεσ/νικης : 20.200- 20.400

αγγλικη αθηνας : 19.750 - 19.950
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

korin*

Νεοφερμένος

Η korin* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μήπως μπορείτε να μου πείτε τι δίνει το έθνος για τις ιατρικές??? έχω ψάξει παντού και δεν την βρίσκω..με ενδιαφέρει κυρίως σε Γιάννενα, Αλεξανδρούπολη και Ηράκλειο..πείτε σας παρακαλώ ρε παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
μήπως μπορείτε να μου πείτε τι δίνει το έθνος για τις ιατρικές??? έχω ψάξει παντού και δεν την βρίσκω..με ενδιαφέρει κυρίως σε Γιάννενα, Αλεξανδρούπολη και Ηράκλειο..πείτε σας παρακαλώ ρε παιδιά...

ιατρικη γιαννενα : 18.350 - 18.550

αλεξ. : 18.150 - 18.350

ηρακλειο : 18.270 - 18.470
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korin*

Νεοφερμένος

Η korin* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ιατρικη γιαννενα : 18.350 - 18.550

αλεξ. : 18.150 - 18.350

ηρακλειο : 18.270 - 18.470
ευχαριστώ πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Kαλησπέρα σε όλους και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.
Θα ήθελα να μου πείτε για την Ιστορία - Αρχαιολογία και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών στην Καλαμάτα, πόσα μόρια δίνει τη βάση το ΕΘΝΟΣ γιατί δεν το βρήκα.... Είχε εξαντληθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Και εγώ αν γίνεται να μάθω την εκτίμηση για το τμήμα Οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων του ΟΠΑ :D
Παιδιά εδώ είχε εξαντληθεί από τις 10 που πήγα να το πάρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Και εγώ αν γίνεται να μάθω την εκτίμηση για το τμήμα Οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων του ΟΠΑ :D
Παιδιά εδώ είχε εξαντληθεί από τις 10 που πήγα να το πάρω!

ποσα μορια εχεις?

το εθνος ποτε τις δημοσιευσε τις αναμενομενες;;πιστευω εγκυρη εφημεριδα ειναι

οι χειροτερες μακραν προβλεψεις... στο λεω την πατησα με τους μα...κες του εθνους περσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

korin*

Νεοφερμένος

Η korin* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
γιατι περσυ δεν ειχαν πεσει μεσα?? γιατι ειναι οι μονες εκτιμησεις που με εχουν οριακα στην σχολη που θελω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
καμια εκτιμηση για την γαλλικη φιλολογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nedi

Νεοφερμένος

Η nedi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μα δεν είναι λογικό να πέφτουν όλες οι σχολές του πολυτεχνείου από 200 μόρια τουλάχιστον και οι πολιτικοί μηχανικοί πάτρας να πέφτουν τουλάχιστον 60 μόρια, δηλαδή όλοι οι ειδικοί που λένε να πάτε ηλεκτρολόγους ή μηχανολόγους γιατί εκεί έχει δουλεία ( κατά την γνώμη μου έχει δημιουργηθεί μια μόδα χωρίς να γνωρίζει κανείς την σκληρή πραγματικότητα ) και μην πλησιάζεται τους πολιτικούς δεν τους ακούει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosmp

Νεοφερμένος

Ο christosmp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ιατρικη γιαννενα : 18.350 - 18.550

αλεξ. : 18.150 - 18.350

ηρακλειο : 18.270 - 18.470

Μήπως είναι εύκολο να μας πείτε γενικά τις βάσεις των Ιατρικών; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ποσα μορια εχεις?
17557
Με του Κουτρουμπέλη είμαι μέσα, αλλά ποτέ δεν ξέρεις :worry: Είναι και Αθήνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Kαλησπέρα σε όλους και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.
Θα ήθελα να μου πείτε για την Ιστορία - Αρχαιολογία και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών στην Καλαμάτα, πόσα μόρια δίνει τη βάση το ΕΘΝΟΣ γιατί δεν το βρήκα.... Είχε εξαντληθεί.


12.800 - 13.000 :)

Και εγώ αν γίνεται να μάθω την εκτίμηση για το τμήμα Οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων του ΟΠΑ :D
Παιδιά εδώ είχε εξαντληθεί από τις 10 που πήγα να το πάρω!


17.050 - 17.250 :)

καμια εκτιμηση για την γαλλικη φιλολογια?


12.500 - 12.800 :)

Μήπως είναι εύκολο να μας πείτε γενικά τις βάσεις των Ιατρικών; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

ιατρικη αθηνας : 19.070 - 19.270
θεσ/νικης : 18.870 - 19.070
πατρας : 18.600 - 18.800
γιαννενα : 18.350 - 18.550
αλεξανδ. : 18.150 - 18.350
ηρακλειο : 18.270 - 18.470
λαρισα : 18 .480 - 18.680

τιποτα, να εισαι καλα , καλη μας επιτυχια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ξερεις κανεις καμια ιστοσελιδα που να λεει τις σημερινες εκτιμησεις του εθνους και αν οχι μπορει να μ πει καποιος τις αναμενομενες βασεις για ιστορικο αρχαιολογικο αθηνας και φπψ αθηνας ??:/: Ευχαριστω εκ των προτερων !!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ ! ;)
Το σάιτ του έθνους παιδεία δεν τις αναρτά, μόνο αν αγοράσεις την εφημερίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ξερεις κανεις καμια ιστοσελιδα που να λεει τις σημερινες εκτιμησεις του εθνους και αν οχι μπορει να μ πει καποιος τις αναμενομενες βασεις για ιστορικο αρχαιολογικο αθηνας και φπψ αθηνας ??:/: Ευχαριστω εκ των προτερων !!!!!!

νομιζω τα εχω γραψει πιο πριν σε αλλα παιδια π ρωτησαν . ριξε μια ματια σε 2-3 προηγουμενες σελιδες. οκ ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Νικολέττα. Είμαι μέσαααααα!!!!!!! σύμφωνα και με αυτές τις βάσεις....https://www.e-steki.gr/images/smilies/clapup.gif
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top