[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
αχ πειτε και σε μενα αν μπορειτε!ιατρικα εργαστηρια λαρισας και νοσηλευτικη λαρισας;;ευχαριστω!

ειδε κανεις τις εκτιμησεις απτο εθνος σημερα; Αν ναι ας μου πει ποσο δινει το οικονομικων επιστημων αθηνας και του παντειου!

οικον. επιστ. αθηνας : 14.900 - 15.100

ενα βρηκα σε παντειο :P ειναι το οικον. κ περιφερ. αναπτυξης : 14.000 - 14.200
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ωρεα αυτα που ηθελα βρηκες! χιιιιλια ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
αχ πειτε και σε μενα αν μπορειτε!ιατρικα εργαστηρια λαρισας και νοσηλευτικη λαρισας;;ευχαριστω!
ιατρικα λαρισας : 11.900 - 12.100
νοσηλευτικη : 11.450 - 11.650

ωρεα αυτα που ηθελα βρηκες! χιιιιλια ευχαριστω!!


τιιποταα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Για Παιδαγωγικο και Αγγλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης τι λένε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Για Παιδαγωγικο και Αγγλική Φιλολογία Θεσσαλονίκης τι λένε;

παιδαγωγικο : 17.800 - 18.000

αγγλικη : 20.200 - 20.400 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ καμία πρόβλεψη? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Νικολέττα, μπορείς να μου πεις τι δίνει για Αγγλική φιλολογία, Ιστορικό και ΦΠΨ Αθηνών; Σε ευχαριστώ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
για παιδαγωγικο ειδικης αγωγης βολου και λογοθεραπεια πάτρας πόσο δίνει το εθνος? πηγα να το πάρω και εχει εξαντληθει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
παιδιά δεν ξέρω αν το έχει αναφέρει κ άλλος ...σήμερα η εφημερίδα έθνος έβγαλε εκτιμήσεις. για όποια σχολή θέλετε πείτε μου :)

Μηπως μπορεις να μου πεις τις εκτιμησεις για:
Κοινωνιολογια Παντειου
Κοινωνικη Πολιτικη Παντειου
Κοινωνικη Διοικηση Κομμοτηνης
Κοινωνιολογια Κρητης

Ευχαριστω πολυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Νικολέττα, μπορείς να μου πεις τι δίνει για Αγγλική φιλολογία, Ιστορικό και ΦΠΨ Αθηνών; Σε ευχαριστώ!!! :)

αγγλικη : 19.750 - 19.950
ιστορικο : 16.400 - 16.600
φπψ : 16.000 - 16.200 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΚΠΑ ειμαι 30 μορια πανω παιδια παιζει να τ πιασω ?????

Φιλε μου ειναι μικρη η διαφορα.....ειναι πολυ δυσκολο να προβλεψεις .....οι περισσοτερες προβλεψεις που 'χω δει ειναι 15090,15100 και 15150...τωρα συμφωνα με το εθνος εχεις αρκετες πιθανοτητες....Καλη μας επιτυχια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΚΠΑ ειμαι 30 μορια πανω παιδια παιζει να τ πιασω ?????

Φιλε μου ειναι μικρη η διαφορα.....ειναι πολυ δυσκολο να προβλεψεις .....οι περισσοτερες προβλεψεις που 'χω δει ειναι 15090,15100 και 15150...τωρα συμφωνα με το εθνος εχεις αρκετες πιθανοτητες....Καλη μας επιτυχια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
για παιδαγωγικο ειδικης αγωγης βολου και λογοθεραπεια πάτρας πόσο δίνει το εθνος? πηγα να το πάρω και εχει εξαντληθει !

μην αγχωνεσαι .. λοιπον ,

παιδαγ. βολου : 16.250 - 16.450

λογοθ.πατρας : 14.600 - 14.800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
μην αγχωνεσαι .. λοιπον ,

παιδαγ. βολου : 16.250 - 16.450

λογοθ.πατρας : 14.600 - 14.800

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Μηπως μπορεις να μου πεις τις εκτιμησεις για:
Κοινωνιολογια Παντειου
Κοινωνικη Πολιτικη Παντειου
Κοινωνικη Διοικηση Κομμοτηνης
Κοινωνιολογια Κρητης

Ευχαριστω πολυ!:)



κοινωνιολογια παντειος : 14.750 - 14.950
κοινωνικη πολιτ. : 13.500 - 13.700
κοινων.διοκ.κομοτηνη : 12.450 - 12.650
κοινωνιολογια κρητη : 12.270 - 12.470:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
κοινωνιολογια παντειος : 14.750 - 14.950
κοινωνικη πολιτ. : 13.500 - 13.700
κοινων.διοκ.κομοτηνη : 12.450 - 12.650
κοινωνιολογια κρητη : 12.270 - 12.470:)

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
το εθνος ποτε τις δημοσιευσε τις αναμενομενες;;πιστευω εγκυρη εφημεριδα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
το εθνος ποτε τις δημοσιευσε τις αναμενομενες;;πιστευω εγκυρη εφημεριδα ειναι

η εφημεριδα ειναι σημερινη . εχω ακουσει οτι ειναι αρκετα εγκυρες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
το εθνος εχει εκτιμησεις για την αγγλικη φιλολογια(θεσσαλονικη, αθηνα)? αν εχει μπορειτε να μου τις πειτε :P ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top