[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
παιδιά δεν ξέρω αν το έχει αναφέρει κ άλλος ...σήμερα η εφημερίδα έθνος έβγαλε εκτιμήσεις. για όποια σχολή θέλετε πείτε μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
παιδιά δεν ξέρω αν το έχει αναφέρει κ άλλος ...σήμερα η εφημερίδα έθνος έβγαλε εκτιμήσεις. για όποια σχολή θέλετε πείτε μου :)

1. Νομική Αθήνας.
2. »» Θεσ/νίκης
3. »» Κομοτηνής.

:)

Έχει προβλέψεις και στις ειδικές κατηγορίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
παιδιά δεν ξέρω αν το έχει αναφέρει κ άλλος ...σήμερα η εφημερίδα έθνος έβγαλε εκτιμήσεις. για όποια σχολή θέλετε πείτε μου :)
μεταφραση-διερμηνεια.. ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
παιδιά δεν ξέρω αν το έχει αναφέρει κ άλλος ...σήμερα η εφημερίδα έθνος έβγαλε εκτιμήσεις. για όποια σχολή θέλετε πείτε μου :)

Νικολλέτα αμα μπορεις πες μου ποσο εχει η σχολη ΗΜΤΥ της πατρας (Ηλεκτρολογοι Μηχανολογοι και τεχνολογιας Η/Υ στο 4ο πεδιο ειναι)!:-) πες μ οτι δεν την δινει πανω απο 17300 να σε κανω εικονισμα :-) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
1. Νομική Αθήνας.
2. »» Θεσ/νίκης
3. »» Κομοτηνής.

:)

Έχει προβλέψεις και στις ειδικές κατηγορίες;

λοιπόν. αναφέρει τάσεις των βάσεων
Νομική Αθήνας : 18.720-18.920
Θεσ/νίκης :18.550-18.750
Κομοτηνής:17.900-18.100

για ειδικές δεν βλέπω κατι. το μόνο που βλέπω ειναι πως βρίσκονται σε ευνοική θέση λόγω της αυξήσεως στις θέσεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Για ειδικές δε λέει καθόλου νούμερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
μεταφραση-διερμηνεια.. ευχαριστω :)

αν εννοεις την ''ξενων γλωσσ.μεταφρ&διερμηνειας ειδικευση μεταφρ.και διερμ.( κερκυρα) ειναι 18.850-19050

συγνωμη αν εννοεις καποια αλλη κ δεν το καταλαβα. αν ειναι πες μου να σου πω .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
αν εννοεις την ''ξενων γλωσσ.μεταφρ&διερμηνειας ειδικευση μεταφρ.και διερμ.( κερκυρα) ειναι 18.850-19050

συγνωμη αν εννοεις καποια αλλη κ δεν το καταλαβα. αν ειναι πες μου να σου πω .:)
οχι αυτη ειναι! ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Νικολλέτα αμα μπορεις πες μου ποσο εχει η σχολη ΗΜΤΥ της πατρας (Ηλεκτρολογοι Μηχανολογοι και τεχνολογιας Η/Υ στο 4ο πεδιο ειναι)!:-) πες μ οτι δεν την δινει πανω απο 17300 να σε κανω εικονισμα :-) :)

ω ναι ! νομιζω μπορεις να με κανεις εικονισμα...χαχαχα:P 17.050- 17.250
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
ω ναι ! νομιζω μπορεις να με κανεις εικονισμα...χαχαχα:P 17.050- 17.250

Αληθεια;;;Ποο τελεια :-) Στειλε μ φωτο για να σε βαλω στο δωματιο μ :-) και παλι σε ευχαριστω πολυ!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
λοιπόν. αναφέρει τάσεις των βάσεων
Νομική Αθήνας : 18.720-18.920
Θεσ/νίκης :18.550-18.750
Κομοτηνής:17.900-18.100

για ειδικές δεν βλέπω κατι. το μόνο που βλέπω ειναι πως βρίσκονται σε ευνοική θέση λόγω της αυξήσεως στις θέσεις .

Σε ευχαριστώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Για ειδικές δε λέει καθόλου νούμερα???

οχι ρε συ, δεν βλεπω να λεει κατι ... αναφερει τασεις βασεων και θεσεις ... σε ο.τι αφορα στις ειδικες εχει μονο των αριθμο των θεσεων ... :/: ετσι βλεπω ... δεν βλεπω ξεχωριστες εκτιμησεις να κανει

Αληθεια;;;Ποο τελεια :-) Στειλε μ φωτο για να σε βαλω στο δωματιο μ :-) και παλι σε ευχαριστω πολυ!!!!!!:clapup:


χαχαχα εχεις φβ...???? αποθεωσε με στον τοιχο μου ( χωρις να το ξερω ) χαχαχ .. πλακα κανω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
οχι ρε συ, δεν βλεπω να λεει κατι ... αναφερει τασεις βασεων και θεσεις ... σε ο.τι αφορα στις ειδικες εχει μονο των αριθμο των θεσεων ... :/: ετσι βλεπω ... δεν βλεπω ξεχωριστες εκτιμησεις να κανει
Πωω ρε γαμώτο...:/:Μήπως σου είναι εύκολο να μου πεις πόσες θέσεις έχει για πολύτεκνους σε ΗΜΜΥ ΕΜΠ,Μηχανολόγους ΕΜΠ και Ναυπηγούς ΕΜΠ?Σε ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Περνας. Και μαντεψε ποιον θα χεις συμφοιτητη;)
αχ τι καλά!! έχω γράψει κι άλλες φορές αλλά συνήθως δεν μου απαντάνε :P άντε βρε τα λέμε στα έδρανα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiDaCtoRaKoS

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΚΠΑ ειμαι 30 μορια πανω παιδια παιζει να τ πιασω ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Πωω ρε γαμώτο...:/:Μήπως σου είναι εύκολο να μου πεις πόσες θέσεις έχει για πολύτεκνους σε ΗΜΜΥ ΕΜΠ,Μηχανολόγους ΕΜΠ και Ναυπηγούς ΕΜΠ?Σε ευχαριστώ!:)


ΗΜΜΥ ΕΜΠ : 47

ΜΗΧΑΝΟΛ.ΕΜΠ : 22

ΝΑΥΠ. ΕΜΠ : 10

ΤΙΠΟΤΑ, ΝΑ ' ΣΑΙ ΚΑΛΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Για φιλολογία Πάτρας τι αναφέρουν οι εκτιμήσεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ειδε κανεις τις εκτιμησεις απτο εθνος σημερα; Αν ναι ας μου πει ποσο δινει το οικονομικων επιστημων αθηνας και του παντειου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top