[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
με 15209 περνας χαλαρα.. ποτε δεν πεφτουν μεσα στις εκτιμησεις εξαλου, Αυξηθηκαν και οι θεσεις οχι μονο οι επιδοσεις των μαθητων. Ελπιζω να γινει κανα θαυμα και να ειμαστε συμφοιτητες :P
και εγω παιδια θελω πολυ αυτη τη σχολη!! 15251 εχω αλλα δεν ξερω με οσα ακουω εχω αμφιβολιες..αλλιως μετα στατιστικη στο πα.πει που οκ και αυτη μου αρεσει εξισου.!:worry:

Aντε αν περασουμε εκει κανονιζουμε για κανα καφε :D Στατιστικη δεν δηλωσα καν...εχει πολλα μαθηματικα και με 4.7 μαθ.κατ. νομιζω φαινεται ποσο καλα τα παω με αυτα :whistle:

εχω 15750.... τι πιστευετε για οικ.επιστ. θεσσαλονικη που ειχε 15192?

Τωρα σοβαρα , δεν ειμαι ειδικος , αλλα πιστευεις οτι θα σου πει κανεις οτι δεν περνας οταν εχεις γυρω στα 600 μορια διαφορα;:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Aντε αν περασουμε εκει κανονιζουμε για κανα καφε :D Στατιστικη δεν δηλωσα καν...εχει πολλα μαθηματικα και με 4.7 μαθ.κατ. νομιζω φαινεται ποσο καλα τα παω με αυτα :whistle:


χαχα ναι εννοειτε!!:) Μην νομιζεις και εγω μαθηματικα 8.4 εγραψα κ 15.8 στατιστικη :P δηληδη πιο ειναι το επομενο σου μετα απο οικονομικα αθηνας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
χαχα ναι εννοειτε!!:) Μην νομιζεις και εγω μαθηματικα 8.4 εγραψα κ 15.8 στατιστικη :P δηληδη πιο ειναι το επομενο σου μετα απο οικονομικα αθηνας?

15.7 στατιστικη :P Ναυτιλιακων σπουδων Παπει και μετα οικ.περ. αναπτυξης παντειου :/:
Ε κοιτα το θεμα ειναι και να το βγαλεις το πτυχιο fast...dunno αν θα τα καταφερνα στατιστικη :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
εγω που εγραψα 11.5 μαθ. κατε τι καταλαβα? xD

Λοιπον εσεις μπαινετε! μην ανυσηχειτε. Εγω πρεπει να κανω προσευχες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
και εγω ναυτιλιακα ειχα μετα αλλα εγραψα αγγλικα 9,8 οποτε πανε :P εε ναι δικαιο εχεις ,εχω ακουσει πως ειναι δυσκολο τμημα ! και εγω μετα απο στατιστικη παντειο...ιδια πανεπιστημια εχουμε δηλωσει ,ισως καπου ενωθουν οι δρομοι μας χαχαχα ευχομαι βεβαια στο καποδιστριακο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Υπάρχει κάποιο λινκ με εκτιμήσεις συγκεκριμένων βάσεων για 50 πεδίο για οιικονομικές σχολές Αθήνα; Ενδιαφέρομαι για ένα φίλο μου.. Είναι πολλές οι σελίδες για να τα διαβάσω όλα.. Σας ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
πες σχολη να σου πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
πες σχολη να σου πω..



Είναι για μία φίλη μου βασικά.. Έβγαλε 15600-15800 δεν θυμάμαι ακριβώς. Και θέλω να δω που περνάει.. Αν εξαιρέσουμε τις πολύ υψηλόβαθμες ΟΔΕ - λοχρη - ασοεε κτλ.. ίσως ήθελε να πιάσει ΔΕΟΣ - Ασοεε .. Για αυτή κυρίως θέλω να ρωτήσω πόσες πιθανότητες έχει να την πιάσει.. Αν θυμάμαι καλά για να την πιάσει πρέπει να κατέβει περίπου 200 μόρια σε σχέση με πέρσι; Μετα οκ έβαλε καποδιστριακό και πάντειο κάτι οικονομικής περιφερειακής ανάπτυξης, δημόσιας διοίκησης κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
το δεος της ασοε ειχε 15386 και εχουν εκτιμηση 15620-15820, παντως δε πεζει να αναιβουν τοσο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
το δεος της ασοε ειχε 15386 και εχουν εκτιμηση 15620-15820, παντως δε πεζει να αναιβουν τοσο

Σε ευχαριστώ.. Λογικά περνάει εκεί ε; Μην το λες.. Λόγω των οικονομικών προβλημάτων λίγοι Αθηναίοι θα φύγουν σε σχέση με πέρσι.. Είδα και λίγο τα θέματα του ΑΟΘ οκ ήταν εύκολα αλλά δεν είναι μόνο το αοθ.. είναι και στα άλλα που έβαλαν δύσκολα. Τα επαρχιακά ΤΕΙ οκ σίγουρα θα πέσουν αρκετά πιστεύω κι εγ΄ω (για 5ο πεδίο μιλάμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xavi -6-

Νεοφερμένος

Ο xavi -6- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Φίλε μια χαρη..μπορεις να μου πεις αν η ρεαλ νιουζ δινει εκτιμηση για την Σ.Υ.Δ. ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Φίλε μια χαρη..μπορεις να μου πεις αν η ρεαλ νιουζ δινει εκτιμηση για την Σ.Υ.Δ. ?
Τι ειvαι η Σ.Υ.Δ??
:confused::confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών..στην πολεμική αεροπορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

xavi -6-

Νεοφερμένος

Ο xavi -6- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σχολη Υπαξιωματικων Διοικητικων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Φίλε, μόνο ΣΥΔ γενική σειρά Θεσσαλονίκης λέει και δίνει 18280
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xavi -6-

Νεοφερμένος

Ο xavi -6- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
αυτη η εκτιμηση μηπως ειναι απο την καθημερινη που ειχε δωσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ναι, δεν έχει δώσει άλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.

xavi -6-

Νεοφερμένος

Ο xavi -6- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
να στε καλα ευχαριστω και καλη επιτυχια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top