[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Καλό απόγευμα :D

Να σε ρωτησω κ'εγω με τη σειρα μου για ορισμενες βασεις, γιατι απ'οτι βλεπω πηρες την εφημεριδουλα και θες να μας χαλασεις τις διακοπες !

1) Πληροφορικης [ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ] ( 339 )
2) Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικης [ ΠΑΤΡΑ ] ( 215 ):whistle::whistle::whistle:

Υ.Γ. Μακάρι το πρώτο μου ποστ να ήτανε σε κανένα τοπικ με απορίες στο ΑΕΠΠ ενώ τώρα είναι σε ένα τόπικ, που μπορεί να μου χαλάσει τις διακοπές... πρόωρα !
Κοιτα σου δινω την επιλογη να τα δεις....ΑΝ ΘΕΣ....Ευθυνες δεν φερω ΑΝ το κανεις!!!!
1) Πληροφορικης [ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ] = 14,500
2) Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικης [ ΠΑΤΡΑ ] = 15,500
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ κάτι;; Φιλολογία θεσ/νικης και ψυχολογίας θεσ/νικης;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Να ρωτήσω και εγώ κάτι;; Φιλολογία θεσ/νικης και ψυχολογίας θεσ/νικης;;
1)Φιλολογία θεσ/νικης = 17,650
2)ψυχολογίας θεσ/νικης = 17,900
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roll

Νεοφερμένος

Ο Roll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλά μόνο τόσο έπεσε ο Πειραιάς ? Πάω να βρω καμιά πέτρα να κάνουμε μπλουμ... Χθές είχαμε το λεωφορείο στη Χίο, σήμερα θα έχουμε εμένα αχαχαχαχα. Ευχαριστώ για τις βάσεις

ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΤΥΧΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΤΣΕΣ ! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
1)Φιλολογία θεσ/νικης = 17,650
2)ψυχολογίας θεσ/νικης = 17,900
Ποπο ούτε το 2010 δεν είχαν την φιλολογία τόσο πολύ....
Ευχαριστώ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Αυτο αναφερεται ΣΕ ΟΟΟΟΛΟΥΣ......Οι βασεις ειναι απλως εκτιμησεις και ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ παραπανω!!!!Να εξηγουμαστε!!!!
Με κουρασατε......!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
αχ αχ αχ.. με βλεπω να περναω οικονομικο παντειου και να ξαναδινω ;(

Aραξε.....βασικα ποσο εχεις γραψει γιατι μου φαινεται εχουμε κανει παρομοιο μηχανογραφικο....:redface:
Τεσπα , εγω 3η φορα δεν ξαναδινω.......αν περασω περ.οικ.αναπτυξης παντειου κατατακτηριες μετα....2 πτυχια και ειδικο επιμελητηριο (εκτος οικονομικου) λογω πτυχιου παντειου.....τεσπα , οπως ειπα αραξε , η real news λεει για 15300 αλλα ολες οι αλλες εφημεριδες και ειδησεις χθες λενε για ιδιες βασεις η κανα 50-80 μορια αυξηση....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΚΑ9191

Νεοφερμένος

Ο ΚΑΚΑ9191 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
θελω να ρωτησω κατι που εχει να κανει καπως με τις βασεις.ξερει καποιος ποσοι ειναι φετος συνολικα οι αριστοι?? π.χ περσυ ηταν 6000κατι το 2010 10500...

6800
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Aραξε.....βασικα ποσο εχεις γραψει γιατι μου φαινεται εχουμε κανει παρομοιο μηχανογραφικο....:redface:
Τεσπα , εγω 3η φορα δεν ξαναδινω.......αν περασω περ.οικ.αναπτυξης παντειου κατατακτηριες μετα....2 πτυχια και ειδικο επιμελητηριο (εκτος οικονομικου) λογω πτυχιου παντειου.....τεσπα , οπως ειπα αραξε , η real news λεει για 15300 αλλα ολες οι αλλες εφημεριδες και ειδησεις χθες λενε για ιδιες βασεις η κανα 50-80 μορια αυξηση....:clapup:

εχω 14333 θελω οικ. επιστημων αθηνας, ελπιζω με τριτεκνια αν το πιασω αλλα δυσκολο..

το οικ. του παντειου να παει 15300; με τπτ 14200 το πολυ ειδα! 15300 λενε αυτο που θελω.

τεσπα δεν ξερω αν θα παω ή θα ξαναδωσω παντως μου την δινει γιατι με τις γνωσεις που ειχα και το διαβασμα που εριξα εχασα πανω απο 2000 μορια για μαλακιες.

Αυτο με κανει να θελω να ξαναδωσω.. και ποιος ξερει μπας και πιασω το οικ. της ασοε του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
εχω 14333 θελω οικ. επιστημων αθηνας, ελπιζω με τριτεκνια αν το πιασω αλλα δυσκολο..

το οικ. του παντειου να παει 15300; με τπτ 14200 το πολυ ειδα! 15300 λενε αυτο που θελω.

τεσπα δεν ξερω αν θα παω ή θα ξαναδωσω παντως μου την δινει γιατι με τις γνωσεις που ειχα και το διαβασμα που εριξα εχασα πανω απο 2000 μορια για μαλακιες.

Αυτο με κανει να θελω να ξαναδωσω.. και ποιος ξερει μπας και πιασω το οικ. της ασοε του χρονου

15300 λεω για το οικ. επιστημων αθηνας που θελω κι εγω....μεχρι κι ολα τα βιβλια εχω απο το ξαδερφο μου.......:/:
Τεσπα , θα δουμε.....εγω ειμαι αισιοδοξος.....ειναι η σχολη που ηθελα και πιο πολυ.Ελπιζω το 15209 να μου φτασει.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irvine12345

Νεοφερμένος

Ο irvine12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
έχω 14250 στο 4ο και 16250 στο 5ο . Εχω πιθανότητες για σμύ η αστυφυλάκων ..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Και για τα δυο μέσα είσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
με 15209 περνας χαλαρα.. ποτε δεν πεφτουν μεσα στις εκτιμησεις εξαλου, Αυξηθηκαν και οι θεσεις οχι μονο οι επιδοσεις των μαθητων. Ελπιζω να γινει κανα θαυμα και να ειμαστε συμφοιτητες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
που μπορω να βρω τους εισακτεους που δεχεται φετος καθε σχολη και ξεχωριστα αυτους με τα κοινωνικα κριτηρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
με 15209 περνας χαλαρα.. ποτε δεν πεφτουν μεσα στις εκτιμησεις εξαλου, Αυξηθηκαν και οι θεσεις οχι μονο οι επιδοσεις των μαθητων. Ελπιζω να γινει κανα θαυμα και να ειμαστε συμφοιτητες :P

15300 λεω για το οικ. επιστημων αθηνας που θελω κι εγω....μεχρι κι ολα τα βιβλια εχω απο το ξαδερφο μου.......:/:
Τεσπα , θα δουμε.....εγω ειμαι αισιοδοξος.....ειναι η σχολη που ηθελα και πιο πολυ.Ελπιζω το 15209 να μου φτασει.:hmm:
και εγω παιδια θελω πολυ αυτη τη σχολη!! 15251 εχω αλλα δεν ξερω με οσα ακουω εχω αμφιβολιες..αλλιως μετα στατιστικη στο πα.πει που οκ και αυτη μου αρεσει εξισου.!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γεωργία α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργία α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Γεια σας! Καλή επιτυχία σε όλους!!! Όποιος θέλει ας μου πει τη γνώμη του: 18997: περνάω νομική αθηνών??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Γεια σας! Καλή επιτυχία σε όλους!!! Όποιος θέλει ας μου πει τη γνώμη του: 18997: περνάω νομική αθηνών??
Περνας. Και μαντεψε ποιον θα χεις συμφοιτητη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
μπααα μην εχετε αμφιβολιες.. απλα πηγαιντε να δειτε ποσο εξω επεφταν οι εκτιμησεις τις προηγουμενες χρονιες.

Οι εκτιμησεις απο ερευνες σε 10 πολεις δεν καθοριζουν τις βασεις, αλλα οι αποδοσεις και οι επιλογες ολης της ελλαδας.

Εγω πιστευω πως πανω απο 15150 δεν θα παει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billck2

Νεοφερμένος

Ο billck2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εχω 15750.... τι πιστευετε για οικ.επιστ. θεσσαλονικη που ειχε 15192?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top