[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Μπααααα......Το πολυ πολυ θα εισαι ΕΣΥ η βαση για την σχολη!!!!!:hehe::hehe:



Υ-Π-Ε-Ρ-Ο-Χ-Α !!! ουφ ! ανακούφιση ! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
για Ναυπηγων ΕΜΠ τι λεεεεει?:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nedi

Νεοφερμένος

Η nedi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ δηλαδή με 16947 δεν έχω ελπίδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Οχ σόρρυ δεν το έγραψα ξεκάθαρα. Δύο εννοώ μηχανολόγων μηχανικών Βόλου και πολιτικών μηχανικών Βόλου. :)
1)Mηχανολόγων Mηχανικών Βόλου = 16,800
2)Πολιτικών Μηχανικών Βόλου = 16,650
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
1)Mηχανολόγων Mηχανικών Βόλου = 16,800
2)Πολιτικών Μηχανικών Βόλου = 16,650
Ιατρικες ποσο τις δινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ δηλαδή με 16947 δεν έχω ελπίδες?
Πλακα μου κανεις.....Δεν ειναι ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ σιγουρο....Ολα αυτα ειναι εκτιμησεις!!!Και σε καμια περιπτωση προφητειες...Οποτε μην απογοητευεσαι!!!!!:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Εσείς έχετε τις εκτιμήσεις τουλάχιστον :( Για εμάς τα παιδιά του ΕΠΑΛ τίποτα, στο πηγάδι κατουρήσαμε...
Και έχω και το άλλο, όταν έκανα το μηχανογραφικό το έστειλα κατευθείαν το βούρλο και μετά δεν μπορούσα να το αλλάξω...
Μακάρι να ανέβει πολύ η βλακεία που έβαλα πρώτο να μη με πιάσει, αν και δεν το κόβω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
για Ναυπηγων ΕΜΠ τι λεεεεει?:D:D:D

Ιατρικες ποσο τις δινει?
Εχουμε και λέμε:
1)Ναυπηγων Μηχανολόγων Μηχανικψν ΕΜΠ = 18,350
2)Ιατρικη Αθηνα = 19,200
3)Ιατρικη Λαρισσας = 18,650
4)Ιατρικη Θεσσαλονικης = 19,000
5)Ιατρικη Αλεξανδρουπολης = 18,400
6)Ιατρικη Ιωαννινων = 18,600
7)Ιατρικη Πατρας = 18,850
8)Ιατρικη Κρητης = 18,550
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ααα! Εγώ ξέρω ήδη τη βάση της Νομικής Αθήνας με τα κοινωνικά κριτήρια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Ααα! Εγώ ξέρω ήδη τη βάση της Νομικής Αθήνας με τα κοινωνικά κριτήρια.:D
Να μαντεψω....εσυ θα εισαι!!!!!:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Εχουμε και λέμε:
1)Ναυπηγων Μηχανολόγων Μηχανικψν ΕΜΠ = 18,350
2)Ιατρικη Αθηνα = 19,200
3)Ιατρικη Λαρισσας = 18,650
4)Ιατρικη Θεσσαλονικης = 19,000
5)Ιατρικη Αλεξανδρουπολης = 18,400
6)Ιατρικη Ιωαννινων = 18,600
7)Ιατρικη Πατρας = 18,850
8)Ιατρικη Κρητης = 18,550

Σ'ευχαριστουμε πολυ για τον κοπο σου!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ειμαστε 2 παιδια.ο ενας με 18400(εγω) ο αλλος με 18380.θελουμε για ναυπηγων.
να ανησυχουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
ειμαστε 2 παιδια.ο ενας με 18400(εγω) ο αλλος με 18380.θελουμε για ναυπηγων.
να ανησυχουμε?
Μπαααααααααααα.......!!!!:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Μπαααααααααααα.......!!!!:hehe::hehe::hehe:
ζητωωωωωωωω:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
αν και νταξει δν πεταω κιολας! δν παυει να ειναι εκτιμησεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Οσο ολες οι εκτιμησεις βγαζουν οικ. επιστημων αθηνας κατω απο 15200 , κοιμαμαι πιο ησυχος :D

PS: Mολις ξυπνησα xD
Εdit:Ναυτιλιακες σπουδες πειραια αυξηση;Οταν ολοι μιλανε για μειωσεις στα τμηματα με ειδικο μαθημα;Well,that's new...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Να γιατί είναι εντελώς άσχετο το θέμα με το παρον, γιατί ακούω τον από πάνω να λέει οτι τα θέματα ήταν πολύ πιο δύσκολα από τα περσινα:wall::wall: Και ας πούμε οτι ήταν, που δεν ισχύει σε καμία απολύτως περίπτωση, είδατε κιόλας τα στατιστικά των βαθμολογιών και ρίξατε τις βάσεις? Μην τρελαθουμε πωωωωωωωωωωω

Ήρεμα ομορφάντρα,είσαι σε κρίσιμη ηλικία θα μας πάθεις και τίποτα:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top