[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
καλησπερα να ρωτησω λιγο γιατι κοντευω να σκασω... για την αγγλικη φιλολογια ποσο περιπου πιστευετε θα ειναι οι βασεις για τους πολυτεκνους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ρε παιδια εχω δει παρα πολλες εκτιμησεις για τις βασεις στις σχολες του 1 πεδιου και δεν ξερω τι να πρωτοπιστεψω ! Συγκεκριμενα ενδιαφερομαι για ιστορικο αρχαιολογικο αθηνας και φπψ αθηνας . Εχω βγαλει 16.750 μορια ... Πιστευω οτι σε μια απο αυτες τις δυο σχολες θα περασω ... Εσεις που πιστευετε οτι θα κυνηθουν οι βασεις σε αυτες τις δυο σχολες ...??? .... Ευχαριστω εκ των προτερων ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
καλησπερα να ρωτησω λιγο γιατι κοντευω να σκασω... για την αγγλικη φιλολογια ποσο περιπου πιστευετε θα ειναι οι βασεις για τους πολυτεκνους??

ποσο εβγαλες μαζι με τα αγγλικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
ποσο εβγαλες μαζι με τα αγγλικα?

19924 μαζι με τα αγγλικα. ειμαι 3 μορια κατω απο την περσυνη βαση της Αθηνας (γενικη σειρα), αλλα πρωτη επιλογη εχω βαλει την Θεσ/νικη που την θελω περισσοτερο. αλλα φοβαμαι μηπως αναιβουνε γιατι η θεωρητικη τα πηγε σχετικα καλα. ετσι ελπιζω μηπως την πιασω επειδη ειμαι πολυτεκνος.. αλλα και οι πολυτεκνοι φετος λογικα αυξηθηκαν, αφου καταργηθηκε το οριο ηλικιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
19924 μαζι με τα αγγλικα. ειμαι 3 μορια κατω απο την περσυνη βαση της Αθηνας (γενικη σειρα), αλλα πρωτη επιλογη εχω βαλει την Θεσ/νικη που την θελω περισσοτερο. αλλα φοβαμαι μηπως αναιβουνε γιατι η θεωρητικη τα πηγε σχετικα καλα. ετσι ελπιζω μηπως την πιασω επειδη ειμαι πολυτεκνος..


αφου οπως δειχνουν τα πραγματα η αγγλικη θα πεσει κιολας επειδη οι επιδοσεις στο ειδικο μαθημα ηταν απογοητευτικες! πιστευω οτι με ειδικη κατηγορια πιανεις και του ΑΠΘ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasiliskiolas

Νεοφερμένος

Ο vasiliskiolas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
δίχως να θέλω να γίνομαι ενοχλητικός, μήπως ξέρει κανείς πόσο δίνει το edu4u το πολιτικό της νομικής (πολιτικής επιστήμης & δημόσιας διοίκησης)????

Νομιζω 16200 !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
αφου οπως δειχνουν τα πραγματα η αγγλικη θα πεσει κιολας επειδη οι επιδοσεις στο ειδικο μαθημα ηταν απογοητευτικες! πιστευω οτι με ειδικη κατηγορια πιανεις και του ΑΠΘ!

μακαρι..! αντε να ερθει ο Αυγουστος δεν την παλευω αλλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Για ΦΠΨ Αθήνας που ενδιαφέρομαι κι εγώ, δεν πιστεύω να περάσει τα 16300 μόρια. Όσον αφορά το ιστορικό, δεν παίζει να πάει πάνω από 16700. Άρα τα πιάνεις και τα δύο. Τώρα εξαρτάται πού θα μπεις με τη σειρά που το έχεις βάλει στο μηχανογραφικό σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

John2103

Νεοφερμένος

Ο John2103 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ουφ!!!! ευχαριστώ πολύ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εχω γινει πλεον βαρετη αλλα θελω τ γνωμη σασ!!!
με 17550 περναω φιλολογια αθηνων?περσι ηταν 17261!!!2 επιλογη εχω φπψ π μ αρεσει εξισου βεβαια...πειτε μ τ πιστευτε!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis1994

Νεοφερμένος

Ο vassilis1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εχω γινει πλεον βαρετη αλλα θελω τ γνωμη σασ!!!
με 17550 περναω φιλολογια αθηνων?περσι ηταν 17261!!!2 επιλογη εχω φπψ π μ αρεσει εξισου βεβαια...πειτε μ τ πιστευτε!!! :)

φιλολογια ? που μενεις αθηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karageorge

Νεοφερμένος

Ο andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια βασεις για κοινωνικα κριτηρια πως θα πανε γνωριζετε??ή απο που μπορω να μαθω! δε μιλαω για τριτεκνια ή πολυτεκνια!! απλα για κοινωνικα κριτηρια... υπαρχει περιπτωση να πεσουν τοσο πολυ οσο 600 μορια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kellykost

Νεοφερμένος

Η Κέλλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αφησα ΗΜΜΥ Πατρας για το τμημα πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων στην ΑΘηνα...εκανα μεγαλη μαλακια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
οχι κμ σχεση μ αθηνα απλα θελω πολυ να παω αθηνα γτ εχει πολυ καλη φιλοσοφικη!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
τί είναι αυτό το 10% ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αντιο φιλολογια ...καλα μ αυτεσ τ εκτιμησεισ δν μπαινω μ κμ παναγια ομωσ!!κριμα γτ ειμαι και 289 μορια πανω απο φιλολογια αθηνασ...
δν πειραζει ομωσ καλα να μαστε...φπψ ετοιμασου σ ερχομαι!!!:):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
αντιο φιλολογια ...καλα μ αυτεσ τ εκτιμησεισ δν μπαινω μ κμ παναγια ομωσ!!κριμα γτ ειμαι και 289 μορια πανω απο φιλολογια αθηνασ...
δν πειραζει ομωσ καλα να μαστε...φπψ ετοιμασου σ ερχομαι!!!:):clapup:
Μία φίλη μου είναι φπψ και είναι πολυ ευχαριστημένη....!! Ήθελε ψυχολογία βέβαια....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

refresh

Νεοφερμένος

Η refresh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
έχει ακόυσει ή διαβάσει κανείς πόσο θα πάει η βάση στο ειδικής αγωγής του βόλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Αφησα ΗΜΜΥ Πατρας για το τμημα πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων στην ΑΘηνα...εκανα μεγαλη μαλακια?

Και εγω το ιδιο εκανα αλλα δηλωσα πρωτα ΗΜΜΥ πατρας...ποσα μορια εβγαλες φιλε μ ;;παντως μην απογοητευεσαι...υπαρχουν πολλα παραδειγματα π βγαζουν απο ΗΜΜΥ ανεργους και απο πληροφ κ τελ εργαζομενους στα 26-27...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karageorge

Νεοφερμένος

Ο andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ρε παιδια ξερει κανεις πως θα κινηθουν οι βασεις των κοινωνικων κριτηριων??Που μπορω να μαθω?? Για παραδειγμα περσι υπηρχαν παιδια που μπηκαν με πολυ λιγοτερα μορια σε καποια σχολη λογω κοινωνικων κριτηριων??? οπως γινεται με τους πολυτεκνους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top