[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγώ εαν πέσει η ιατρική αλεξανδρούπολης 71 μόρια (αν και οι πιθανότητες είναι αρκετά κατά μου...) και μπω παίζει από την χαρά μου να πηδήξω και από το μπαλκόνι και να χάσω την θέση μου!
Δευτερη επιλογη εχεις ή θα ξαναδωσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
δεύτερη επιλογή δεν έχω ρε! Ίσως να ξαναδώσω ίσως να πάω και αγγλία (σε καλό πανεπιστήμιο όμως αφού το ψάξω λίγο το θέμα).. Εκτός εαν είμαι τυχερός και μπω! Εσύ πιστεύεις ότι μπορεί να πέσει τόσο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
δεύτερη επιλογή δεν έχω ρε! Ίσως να ξαναδώσω ίσως να πάω και αγγλία (σε καλό πανεπιστήμιο όμως αφού το ψάξω λίγο το θέμα).. Εκτός εαν είμαι τυχερός και μπω! Εσύ πιστεύεις ότι μπορεί να πέσει τόσο???

Ποτέ δεν ξέρεις! Εγω σίγουρα πετυχαίνω στην σχολή μου, αλλα το θέμα είναι οτι δεν ξέρω σε ποια πόλη.. Έτσι αποφάσισα να μην ασχοληθώ πάλι με αυτό το ζήτημα, και ο,τι είναι να γινει, ας γίνει!!! Σου εύχομαι να περάσεις εκει που θέλεις:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Μακάρι τι να πώ! Και γω πλέον δεν πολυασχολούμε γιατί είναι χειρότερα! Πάντως εμένα οι εκτιμήσεις επειδή άλλα λένε κάποιοι και άλλα λένε άλλοι δεν με αγγίζουν! Άλλοι λένε ότι οι ιατρικές θα ανέβουν άλλα λένε ότι θα πέσουν... Δεν ξέρεις. Ας πούμε πολλές εκτιμήσεις λένε την ιατρική αλεξανδρούπολης γύρω στα 18300. Άλλοι λένε 50 μόρια πτώση! Πέρσυ έλεγαν 250-300 και κατέρρευσε στα 600! Αν δεν δεις το όνομα σου εκεί δεν κάνεις τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μακάρι τι να πώ! Και γω πλέον δεν πολυασχολούμε γιατί είναι χειρότερα! Πάντως εμένα οι εκτιμήσεις επειδή άλλα λένε κάποιοι και άλλα λένε άλλοι δεν με αγγίζουν! Άλλοι λένε ότι οι ιατρικές θα ανέβουν άλλα λένε ότι θα πέσουν... Δεν ξέρεις. Ας πούμε πολλές εκτιμήσεις λένε την ιατρική αλεξανδρούπολης γύρω στα 18300. Άλλοι λένε 50 μόρια πτώση! Πέρσυ έλεγαν 250-300 και κατέρρευσε στα 600! Αν δεν δεις το όνομα σου εκεί δεν κάνεις τίποτα!

Θα συμφωνήσω απόλυτα!;) Κι εγω αρχικά πτώση άκουγα για τις Ιατρικές, ειδικά στην Αλεξανδρούπολη! Θα το ξέρουμε αυτό τέλη Αυγούστου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αν εχεις κολλημα με την ιατρικη τοτε σου προτεινω να το κυνηγησεις ειτε ξαναδινοντας ειτε φευγοντας για εξω αν υπαρχει η οικονομικη δυνατοτητα.Πολυτεχνεια και τετοια με τιποτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Ακριβώς!!! Καλή επιτυχία και καλό καλοκαίρι μέχρι τότε....

Αν εχεις κολλημα με την ιατρικη τοτε σου προτεινω να το κυνηγησεις ειτε ξαναδινοντας ειτε φευγοντας για εξω αν υπαρχει η οικονομικη δυνατοτητα.Πολυτεχνεια και τετοια με τιποτα;

Φίλε έχω τεράστιο κόλλημα από μικρό παιδάκι! Τίποτα άλλο δεν με συγκινεί!!! Επειδή οικονομική δυνατότητα υπάρχει σχετικά και αν χάσω την ιατρική θα την χάσω για λίγο λέω να φύγω απευθείας έξω! Ίσως μου βγει και σε καλό... Δεν πιστεύω ότι θα αξίζει να ξαναδώσω για τόσο λίγο επειδή στάθηκα λίγο άτυχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Παιδιά μία φίλη μου έχει 18570 στο τρίτο πεδίο και θέλει ιατρική γιάνεννα ή λάρισα και ανήκει σε ειδική κατηγορία τριτέκνων....πέρυσι την έχασε για 89 μόρια στην αλεξανδρούπολη και ξαναέδωσε:redface:. Έχει ελπίδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
λογικά έχει ελπίδες για γιάννενα σίγουρα! Για λάρισα δεν ξέρω αλλά και πάλι πρέπει να την πιάνει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Παιδιά μία φίλη μου έχει 18570 στο τρίτο πεδίο και θέλει ιατρική γιάνεννα ή λάρισα και ανήκει σε ειδική κατηγορία τριτέκνων....πέρυσι την έχασε για 89 μόρια στην αλεξανδρούπολη και ξαναέδωσε:redface:. Έχει ελπίδες;

Νομίζω πως ναι! Χωρις να ξέρω και πολλά όσον αφορά την συγκεκριμένη σχολή, αλλα πιστεύω πως θα πιάσει κάποια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
λογικά έχει ελπίδες για γιάννενα σίγουρα! Για λάρισα δεν ξέρω αλλά και πάλι πρέπει να την πιάνει!!

Νομίζω πως ναι! Χωρις να ξέρω και πολλά όσον αφορά την συγκεκριμένη σχολή, αλλα πιστεύω πως θα πιάσει κάποια!
Μακάρι γιατί προσπάθησε πολύ σκληρά και πέρυσι είχε περάσει φαρμακευτική. Φέτος μόνη της διάβασε χωρίς φροντιστήρια και έγραψε τόσα μόρια...:) Πιστεύω θα πέσουν οι ιατρικές....Και πέρυσι τους έδιναν ελάχιστη πτώση και έπεσαν όλες πάρα πολύ...:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μακάρι γιατί προσπάθησε πολύ σκληρά και πέρυσι είχε περάσει φαρμακευτική. Φέτος μόνη της διάβασε χωρίς φροντιστήρια και έγραψε τόσα μόρια...:) Πιστεύω θα πέσουν οι ιατρικές....Και πέρυσι τους έδιναν ελάχιστη πτώση και έπεσαν όλες πάρα πολύ...:confused::confused:

Συγχαρητηρια και στις δυο σας, και σε εσενα και στην φιλη σου! και εγω αν ξαναεδινα, μονο αγνωστο και εκθεση θα εκανα ιδιαιτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Ρε παιδιά για τις στρατιωτικές σχολές,στις οποίες δεν έγινε τρελή μείωση(όπως αστυνομία) γιατί δεν ακούγεται τίποτα?Ούτε το edu4u νομίζω έχει πιθανές βάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ρε παιδιά για τις στρατιωτικές σχολές,στις οποίες δεν έγινε τρελή μείωση(όπως αστυνομία) γιατί δεν ακούγεται τίποτα?Ούτε το edu4u νομίζω έχει πιθανές βάσεις...
Εκεί παίζουν ρόλο και άλλα πράγματα πχ τα αθλήματα και αυτά......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
καταρχασ να σε ρωτησω πως καθοριζουν καθε χρονο ποιοι απο τ τριτεκνουσ θα μπουν??εσυ εισαι πολυ κοντα και στο κατω κατω δεν νομιζω οτι θα ανεβουν οσο λενε πια...σιγα μν ανεβουν στ 1 πεδιο 300 + μορια καθε σχολη θα μασ τρελανουν?σιαγα τ αριστουχουσ πια φετοσ π ξεχυλησαν!!οπωσ ειπεσ φετοσ θελουν πιο πολλουσ εισακτεουσ κ σ συνδυασμο μ τ μειωμενο αριθμο τ θεωρητικησ φετοσ σημαινει οτι δν θα υπαρξει μεγαλυτερη αυξηση απο 300 μορια σ καθε σχολη!!
κ ειδικα εσυ π εισαι τοσο κοντα στ βαση τ φπψ σ συνδυασμο μ τ προνομιο τ τριτεκνιασ θεωρω οτι θα ηταν λογικο να μπεισ!!!ειναι απο τ καλυτερεσ σχολεσ αλλα σ περιπτωση π δν μπεισ π τ θεωρω λιγο απιθανο εχεισ δηλωσει φπψ ιωαννινων?παρομοια ειναι με τ αθηνασ και καλυτερη απο τ κτ αλλεσ φιλολογιεσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Μακάρι γιατί προσπάθησε πολύ σκληρά και πέρυσι είχε περάσει φαρμακευτική. Φέτος μόνη της διάβασε χωρίς φροντιστήρια και έγραψε τόσα μόρια...:) Πιστεύω θα πέσουν οι ιατρικές....Και πέρυσι τους έδιναν ελάχιστη πτώση και έπεσαν όλες πάρα πολύ...:confused::confused:

Καταρχάς συγχαρητήρια στην φίλη σου! Όσο για την πτώση μακάρι να βγεις αληθινή διότι και γω όπως θα είδες από άλλα μυνήματα απέχω μόλις 71 μόρια από αλεξανδρούπολη.... Και λέω μακάρι να πέσουν έστω κι λίγο τουλάχιστον οι επαρχιακές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ωραια! καμία εκτίμηση για πατρα πανεπ. διοικησης ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tsimtsikestisi

Νεοφερμένος

Ο tsimtsikestisi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Παιδιά έχετε καμία εκτίμηση για την Αστυφυλάκων???Επίσης για το τμήμα Στατιστικής και Ασφαλιστίκης Πειραιά(ΠΑ.ΠΕΙ.)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
ωραια! καμία εκτίμηση για πατρα πανεπ. διοικησης ?

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ = πέρσι έπαιρνε 2 άτομα και η βάση στα κοινωνικά κριτήρια ήταν 13643.
Φέτος παίρνει 4 άτομα οπότε σίγουρα θα πέσει. Επιπλέον η σχολή αυτή είναι στο 4ο πεδίο, όπου οι περισσότεροι έγραψαν μαθηματικά και φυσική χάλια, οπότε υπολόγισε περίπου 12.600 με 13.000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John2103

Νεοφερμένος

Ο John2103 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δίχως να θέλω να γίνομαι ενοχλητικός, μήπως ξέρει κανείς πόσο δίνει το edu4u το πολιτικό της νομικής (πολιτικής επιστήμης & δημόσιας διοίκησης)????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top