[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλημερα σας ειμουν υποψηφιος στις πανελληνιες εξετασεις του 2012 και ο βαθμος μου ηταν 10200 μορια.
Ακομη ειμαι πολυτεκνος με 5 τεκνα και ανοικω στην ειδικη κατηγορια, σκεφτομαι για το πολυτεχνειο της Κρητης στα Χανια Ηλεκτρολογων μηχανολογων ΗΥ.

Επισης στο μηχανογραφικο μου δηλωσα αρχικα (σε ολες τις πολοις της Ελλαδος ξεκινοντας απο τα κεντρα):
Ηλεκτρολογων μηχανολογων ΗΥ
Μηχανολογων Μηχανικων
Μηχανικων Παραγωγης και δοιηκησης πολυτεχνειο
Πολιτικος Μηχανικος
Αγρονομων Τοπογραφων
Μεταλειων Μεταλουργων
Ναυπηγων
Ολες τις Πληροφωρικες
και τελος εβαλα ΑΣΠΑΙΤ και καποια αλλα ΤΕΙ.

Λοιπον, θα ηθελα να μου πειται τη γνωμη σας σημφωνα με την εκτιμηση σας αν εχω πιθανοτητες να πιασω το ΗΛΕΚΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΗΥ στα Χανια, να τονισω οτι η βαση του τελευταιου πολυτεκνου περισυ ηταν το 8266 μορια.
Τελικα εχω πιθανοτητα;

Δεν είναι Ηλεκτρολόγων-Μηχανολόγων η σχολή :confused:
Εγώ δε νομίζω ότι έχεις πιθανόητητα.Πέρσυ οι βάσεις ήταν ότι να ναι γιατί ήταν η πρώτη χρονιά των ειδικών κατηγοριών.
Plus φέτος δεν υπάρχει το οικονομικό και τοπικό κριτήριο.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spy_rous1993

Νεοφερμένος

Ο spy_rous1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
φυσικο θεσσαλονικης και εφαρμοσμενη πληροφορικη παμακ τι λενε οι εκτιμησεις?επισης αυτα τα 2 για 10 τοις εκατο για αυτες τις σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^MaRiA7^

Νεοφερμένος

Η ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
μηπως μπορει καποιος να μου πει ποσο δινει το Οικονομικο στο Ρεθυμνο το edu4u?Ευχαριστωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis1994

Νεοφερμένος

Ο vassilis1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
θα ηθελα να μου πειτε γνωμες για το θεμα μου . εχω βγαλει 15949 μορια και θελω να μπω φπψ αθηνων ...απο την γενικη σειρα δεν εχω και πολλες ελπιδες αφου οπως λενε θα αναιβουν στο 1ο πεδιο .....βεβαια θεωρω οτι ειναι λιγο παρακινδυνευμενο να κανουμε εκτιμησεις στο 1 διοτι οι υποψηφιοι μειωθηκαν κατα 2000 και οι εισακτεοι στα πανεπιστημια αυξηθηκαν .για παραδειγμα το φπψ απο 288 φετος θα παρει 300 +12 ατομα ....τελος παντων , απο την ειδικη κατηγορια τριτεκνων
εχω μεγαλες πιθανοτητες τι λετε ??? η βαση απο την γεινικη σειρα περυσι ηταν 16.033 και επισης οι θεσεις στους τριτεκνους ειναι 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickd

Νεοφερμένος

Ο nickd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για τον GrProkia : Aκομα κι αν εμπαινες φιλε δεν θα μπορουσες να παρακολουθησεις, οι σχολες αυτες ειναι υψηλων απαιτησεων. Καλυτερα μια αλλη επιλογη πιο βατη πχ ΤΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

v90

Νεοφερμένος

Η v90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
καλημερα..να ρωτησω κατι. με 18460 μορια μπαινω νομικη κομοτηνης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Δεν είναι Ηλεκτρολόγων-Μηχανολόγων η σχολή :confused:
Εγώ δε νομίζω ότι έχεις πιθανόητητα.Πέρσυ οι βάσεις ήταν ότι να ναι γιατί ήταν η πρώτη χρονιά των ειδικών κατηγοριών.
Plus φέτος δεν υπάρχει το οικονομικό και τοπικό κριτήριο.:/:

Δαλαδη το 2010 δεν υπηρχαν οι ειδικες κατηγοριες?? μονο η γενικη σειρα? εγω θυμαμαι οτι ημουν γυμνασιο και ελεγα με τα παιδια οτι οι πολυτεκνοι ευνοουνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Οι πολύτεκνοι και οι τρίτεκνοι μέχρι το 2010 δικαιούνταν μεταγραφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
μασ βλεπω στ ιδια σχολη τ χρονου!!εγω νομιζω οτι ωσ τριτεκνοσ εισαι μεσα!!τ ΦΠΨ δ θπαρχει περιπτωση να παει πανω απο 16.300 φενικη σειρα κ αφου εχεισ τ προνομια τ τριτεκνου θα ναι δυσκολο να μν μπεισ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ξερει κανεις τους αριστουχους της τεχνολογικης κατ σε απολυτο αριθμο για φετος? κ αν εχετε κε τους περσινους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
καλημερα..να ρωτησω κατι. με 18460 μορια μπαινω νομικη κομοτηνης?
Στάνταρ φίλη μου!!μακάρι να είχα και εγώ τόσα....!!:) πολύ δύσκολα θα ανέβει η σχολή τόσα μόρια, εφ'όσον είναι και επαρχία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γρεναδινη

Νεοφερμένος

Η γρεναδινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
κανεις καμια εκτιμηση για κινηματογραφου? λετε να μεινει στα ιδια?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
μπορει και να πεσει γτ δ εχει ζητηση !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γρεναδινη

Νεοφερμένος

Η γρεναδινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
αχ πες μου τετοια να χαρώ! χιχιχι ^^ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ναι ρε θα πεσει μν φοβασαι αν εχεισ 13000 εχεισ μπει πιστευω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
τη φιλολογια αθηνων πωσ τ κοβετε να κυμαινεται περα απο αυτα π λεει τ edu4u...λετε να ανεβει 450 μορια?περσι ηταν 17261 κ εχω βγαλει 17550!!εχω ελπιδεσ???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Για τεχνολογικη κατ. με αοδε και αεππ
19-20: 422 περυσι και 347 φετος
18-19:1379 περυσι και 1255 φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

γρεναδινη

Νεοφερμένος

Η γρεναδινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ναι ρε θα πεσει μν φοβασαι αν εχεισ 13000 εχεισ μπει πιστευω:)

ου νταξει εχω 14517. αντε μακαρι να ναι ετσι <3 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis1994

Νεοφερμένος

Ο vassilis1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ξερεις τι αγχος εχω καθε μερα ...... βεβαια αυτο που με φοβηζει ειναι ρε παιδι μου, απο περυσι εχουν αυξηθει οι αιτουντες για την τριτεκνια ...και οι θεσεις εχουν μειωθει κατα 9 θα παρουν 18 φετος αλλα και παλι νομιζω ..τρεφω δηλαδη ελπιδες να μπω διοτι ειμαι κοντα στην βαση ποσο πια να αναιβει ελεος ....ετσι και αλλιως εχουν μειωθει οι υποψηφιοι κατα 2000 και εχουν αυξηθει οι εισακτεοι για παραδειγμα απο 288 θα παρουν 300 + 12 ατομα δηλαδη ....περιμενω


για τιν χριστινα ελεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Εγώ εαν πέσει η ιατρική αλεξανδρούπολης 71 μόρια (αν και οι πιθανότητες είναι αρκετά κατά μου...) και μπω παίζει από την χαρά μου να πηδήξω και από το μπαλκόνι και να χάσω την θέση μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top