[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Γιατί μάλλον θα πάρει την άγουσα. Εσχάτως, αυτή την αίσθηση έχω.

Και τις ψυχολογιες ακομα κ κρητης ψηλα τις εχει...... μου εκανε την καρδια περιβολι ....... της κρητης που θελω, 492 μορια απο περσυ την ανεβασε..........αθηνα -θεσσαλ οκ ..αλλα κ της κρητης ρε γαμωτο ????????? :(
αφου ειναι περιφερειακο τμημα ....... και στις ιατρικες το ιδιο που ελεγαν για πτωση ........ μας αγχωσε για τα καλα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Και τις ψυχολογιες ακομα κ κρητης ψηλα τις εχει...... μου εκανε την καρδια περιβολι ....... της κρητης που θελω, 492 μορια απο περσυ την ανεβασε..........αθηνα -θεσσαλ οκ ..αλλα κ της κρητης ρε γαμωτο ????????? :(
αφου ειναι περιφερειακο τμημα ....... και στις ιατρικες το ιδιο που ελεγαν για πτωση ........ μας αγχωσε για τα καλα.....
Ψυχραιμία.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLETTA

Νεοφερμένος

Η NIKOLETTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

panos1994a

Νεοφερμένος

Ο panos1994a αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ξέρει κανείς για τις Πολιτικές Επιστήμες στην Αθήνα πόσο τις δίνουν;
Επίσης είπαν τίποτα για τις ειδικές κατηγορίες;
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos13

Νεοφερμένος

Ο Jimakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Συνηθως πεφτουν μεσα η οχι τελικα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roni4

Νεοφερμένος

Ο roni4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Για τους τρίτεκνους οι βάσεις κατεβαίνουν σε όλες τις σχολές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί στην αρχιτεκτονική του Βόλου δίνει αύξηση;;;;:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KwstasPeir

Νεοφερμένος

Ο KwstasPeir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ρε παιδιά. Πέρυσυ η μηχανολογία στο ΤΕΙ Πειραιά είχε 11900 σχεδόν. Οι εκτιμίσεις της real news λεει 12200. Είναι δυνατόν να γίνει τέτοια αύξηση;;; Ειδικά φέτος; Και μάλιστα έλεγαν οτι τα ΤΕΙ θα πέσουν τουλάχιστον 200 μόρια.. :S

Για τους τρίτεκνους οι βάσεις κατεβαίνουν σε όλες τις σχολές?

Οι βάσεις τριτέκνων σαφώς και είναι χαμηλότερες. Εφόσον είναι για τους τρίτεκνους υποψήφιους που δεν κατάφεραν να περάσουν απο γενική σειρά δηλαδή δεν είχαν παραπάνω μόρια απο τη βάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

κυριάκος1204

Νεοφερμένος

Ο κυριάκος1204 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Δηλαδή σύμφωνα με τις προβλέψεις μένω εκτός ιατρικής απθ για 30 μόρια... 18971. Αλλά ευτυχώς είμαι και τρίτεκνος. Με την ειδική κατηγορία λέτε να την πιάσω ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KwstasPeir

Νεοφερμένος

Ο KwstasPeir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δηλαδή σύμφωνα με τις προβλέψεις μένω εκτός ιατρικής απθ για 30 μόρια... 18971. Αλλά ευτυχώς είμαι και τρίτεκνος. Με την ειδική κατηγορία λέτε να την πιάσω ?

Εξαρτάται απο το πόσοι τρίτεκνοι θα δηλώσουν και με τί βαθμολογίες. Αλλά εσυ περνάς!! dont worry! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Για ελληνική φιλολογία κομοτηνής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

chrisofegal

Νεοφερμένος

Ο chrisofegal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αν ειναι ευκολο μπορειτε να μου πειτε την αναμενομενη βαση για βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων ιωαννινων?Ειναι η πρωτη μου επιλογη,αλλα εχω 15968 στο 3ο πεδιο...Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xaxaaria

Νεοφερμένος

Η xaxaaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΑΣΗ απο edu4u ας μου πει..

εγω θελω να μ πεις
1)ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2)ΗΜΜΥ 8ΕΣ/ΝΙΚΗ
3)ΗΜΜΥ ΧΑΝΙΑ

ευχαριστω πλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ρε παιδιά γιατί στην αρχιτεκτονική του Βόλου δίνει αύξηση;;;;:knife:

Κανένας για αρχιτεκτονική;!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
εγω θελω να μ πεις
1)ΗΜΜΥ ΕΜΠ
2)ΗΜΜΥ 8ΕΣ/ΝΙΚΗ
3)ΗΜΜΥ ΧΑΝΙΑ

ευχαριστω πλ!

1)18790
2)18120
3)15120

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisofegal

Νεοφερμένος

Ο chrisofegal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μηπως γνωριζεις τη βαση για βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων ιωαννινων?Δεν μπορω να το βρω πουθενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
τη νομικη θεσνιικης ποσο τη δινει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Μηπως γνωριζεις τη βαση για βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων ιωαννινων?Δεν μπορω να το βρω πουθενα!!

16250:)

τη νομικη θεσνιικης ποσο τη δινει?

18750 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top