[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
οταν δει καποιος βασεις ας μου πει για μεταφραση και διερμηνεια... ευχαριστω!:)
αυτη στο ιονιο που λεει;; 18470 η αναμενομενη βαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
ρε παιδια πως γινεται πανω απο 18.000 το παιδαγωγικο στα γιαννενα και κατω απο 18000 στην αθηνα και θεσσαλονικη;;;
Σοβαρά;;;:eek::eek::eek: μήπως μπερδεύτηκες και έλεγε θεσσαλονίκη ή αθήνα ή όχι γιάννεννα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ari αν μπορεις πες μου εκτιμηση για ιατρικη αλεξανδρουπολης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Mην κανετε λες και βγηκαν οι κανονικες βασεις.Απλες εκτιμησεις ειναι και θα δουμε πολλες ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Are you fucking serious????????????????:whatever:
Έχω 543 μόρια πάνω από την περσινή βάση και της δίνουν άνοδο σχεδόν 450 μόρια....είμαι οριακά μέσα....yes i am serious γιατί μου φαίνεται πολύ υψηλή βάση το 17650 που της δίνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΑΣΗ απο edu4u ας μου πει..

Ενημέρωσέ μας για τις "αναμενόμενες βάσεις" των εξής σχολών, αφού προτίθεσαι:

1. Νομική Αθήνας
2. Νομική Θεσ/νίκης
3. Νομική Κομοτηνής


ΦΧαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Σοβαρά;;;:eek::eek::eek: μήπως μπερδεύτηκες και έλεγε θεσσαλονίκη ή αθήνα ή όχι γιάννεννα;;
οχι το βλεπω και το ξαναβλεπω 18510 παιδαγωγικο γιαννενα.:(:(:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

Mr.Brainiac

Νεοφερμένος

Ο Mr.Brainiac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Επισης για ιστοριας και αρχαιολογιας αθηνας,για πολιτικων μηχανικων εμπ και για δοκιμων ναυτικων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
οχι το βλεπω και το ξαναβλεπω 18510 παιδαγωγικο γιαννενα.:(:(:hmm::hmm::hmm:

Μάλλον πρόκειται για τυπογραφικό λάθος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αγγλική Θεσσαλλονίκης
Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης
ΙΣτορικό Θεσσαλονίκης

Οποιος ξέρει ας μου πει γιατί δε μου ανοίγει τη σελίδα!
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
νομικη θεσσαλονικης 18750
νομικη αθηνας 18850
νομικη κομοτηνης 18290
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ 18850
ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 18750
ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 18290
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Μήπως μπορείς να γράψεις την εκτιμηση για το τμημα οικονομικων επιστημων του ο.π.α.,το τμημα οργανωσης και διοικησης επιχειρήσεων του ο.π.α και το τμημα χρηματοοικονομικα και τραπεζικης διοικησης του πανεπιστημιου πειραια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Έχω 543 μόρια πάνω από την περσινή βάση και της δίνουν άνοδο σχεδόν 450 μόρια....είμαι οριακά μέσα....yes i am serious γιατί μου φαίνεται πολύ υψηλή βάση το 17650 που της δίνουν
Συγγνωμη τοτε ,νομιζα οτι ησουν 543 μορια πανω απο την εκτιμηση.Αλλα και παλι περνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
νομικη θεσσαλονικης 18750
νομικη αθηνας 18850
νομικη κομοτηνης 18290

Ευχαριστώ!
Πολύ φουσκωμένες φαίνονται... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Αγγλική Θεσσαλλονίκης
Παιδαγωγικό Θεσσαλονίκης
ΙΣτορικό Θεσσαλονίκης

Οποιος ξέρει ας μου πει γιατί δε μου ανοίγει τη σελίδα!
Ευχαριστώ!
παιδαγωγικο θεσ/κης 17800
αγγλικη θεσ/κης 20030
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΑΣΗ απο edu4u ας μου πει..

μηχανολογοι εμπ φιλε (δε μου βγαινουν εμενα) σε ευχαριστω απο τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Narcissa

Νεοφερμένος

Η Narcissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ari αν μπορεις πες μου εκτιμηση για ιατρικη αλεξανδρουπολης!

Συμφωνα με το edu4u περναω Αλεξ/πολη .Η βαση εκτιμαται στο 18460.Χανω για 6 μορια τα Γιαννενα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top