[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια εχω στεναχωρηθει παρα πολυ επειδη το edu4u ειπε για αυξηση 40-80 μορια σε ολες τις ιατρικες!καλα ειναι δυνατον?εξαιτιας μονο της βιολογιας κατευθυνσης να ανεβουν οι βασεις?συγγνωμη αλλα με τετοια κριση δεν θα μειωθει η ζητηση στην περιφερεια?τελια βλεπω το ονειρο της ιατρικης να απομακρυνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brainiac

Νεοφερμένος

Ο Mr.Brainiac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγω 16750 ειδα εκει.Μπορει και να μην ειδα καλα βεβαια γτ δεν εβλεπα το video αλλα την εικονα στον player που ανανεωνονταν.Πες μου ακομη την εκτιμηση για πολιτικων μηχανικων ΕΜΠ αν μπορεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
οταν λεμε μικρη πτωση;;;τα 122 μορια που θελω για την κρητη ανηκουν στην μικρη πτωση;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
κατι για πολυ μικρη ανοδο ακουσα στα αστικα κεντρα μικρη πτωση στην επαρχια χριστινα

ρε φιλε δεν καταλαβαινω ενα πραμα γιατι αυτος ο μαλακας ο κουρουμπελης δεν ανεβαζει ενα pdf με ολες τις προγνωσεις να τελειωνουμε και κανει ολη αυτη τη δουλεια??? εγω ακομα για τους μηχανολογους του εμπ που με ενδιαφερει δεν εχω δει γτ δε θεωρησε σημαντικο να το αναφερει εκει που μιλαγε. Οποιος ειπε αυτο το πραμα με το συστημα ηλεκτρονικου μηχανογραφικου δε σκεφτηκε τη λυση του pdf???? H στοκοι ή το κανουν για την επισκεψιμοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εντύπωση μου έκανε αρχιτέκτονων ξάνθης 18560 και χανιά 18900 κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Βάλτε το λινκ απο το edu4u να τα δούμε κι εμείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Τον ρώτησα και μου είπε πως δέν τα ανεβάζουν PDF λογο του οτι θα τα αναπαράγουν μετα όλες οι εφημεριδες κτλπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
ρε σεις μην μου αγχωνεστε, θυμαμαι περυσι που τελικα λεγαν μαλακιες ολο το καλοκαιρι για τις βασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Narcissa

Νεοφερμένος

Η Narcissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ας πει καποιος για τις ιατρικες!!!!!!!!!!!!!και δεν εννοω αυτο το γενικο που μου ειπαν κ μενα 40-80 μορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Μπορεί να μας πει κανείς τι γράφτηκε για τις Νομικές;
Προσπαθώ να μπω στο edu4u, αλλά δε μου δείχνει τις εκτιμήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Για ελληνική φιλολογία κομοτηνής λέει κάτι; Δε μπορώ να μπω στο edu4u
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Τον ρώτησα και μου είπε πως δέν τα ανεβάζουν PDF λογο του οτι θα τα αναπαράγουν μετα όλες οι εφημεριδες κτλπ....

Απλα ελεηνος.... αν οι εφημεριδες ηθελαν θα το βλεπαν βαζοντας ψευδη στοιχεια και κανοντας μια εγγραφη οπως κανω κ εγω. Τιποτα αλλο ας τα πουλαγε σε εφημεριδα θα ταν πολυ πιο σωστο. Τιμη για αυτον κ τη δουλεια του ειναι που ασχολουμαστε επρεπε να μας διευκολυνει αλλα τωρα τι ν λεω σιγα δε θα πεθανουμε κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Να σας πω, εκει στο "μηχανογραφικο" δεν εχουν βαλει ακομα εκτιμησεις, ειναι οι περσινες βασεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
ας πει καποιος για τις ιατρικες!!!!!!!!!!!!!και δεν εννοω αυτο το γενικο που μου ειπαν κ μενα 40-80 μορια!
Eιπε 19,180 αθηνα
19,015 θεσσαλονικη
Τι αλλες δεν τις προλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Να σας πω, εκει στο "μηχανογραφικο" δεν εχουν βαλει ακομα εκτιμησεις, ειναι οι περσινες βασεις!

Aυτο ειδα κ εγω γτ τον ακουσα που μιλαγε κ μετα εψαχνα απο δω απο κει εφτιαξα λογαριασμο και μολις ειδα οτι δεν τα εβαλαν επι μιση ωρα τον βριζω αυτον τον τυπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
17650 για φιλολογία θεσσαλονίκης μου φαίνονται πάρα πολλά.....:( στο τσακ θα περάσουμε δηλαδή με 543 μόρια πάνω από την περσινή βάση;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
οταν δει καποιος βασεις ας μου πει για μεταφραση και διερμηνεια... ευχαριστω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
ρε παιδια πως γινεται πανω απο 18.000 το παιδαγωγικο στα γιαννενα και κατω απο 18000 στην αθηνα και θεσσαλονικη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΑΣΗ απο edu4u ας μου πει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
17650 για φιλολογία θεσσαλονίκης μου φαίνονται πάρα πολλά.....:( στο τσακ θα περάσουμε δηλαδή με 543 μόρια πάνω από την περσινή βάση;;;
Are you fucking serious????????????????:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top