[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Οι προκαταρκτικές πότε τελειώνουν; Κακώς (για μένα) που τα έχουν μέσα στο κατακαλόκαιρο.

Τέλη Ιουλίου νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
:mad: και παλι αρχες Αυγουστου! :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Τον Αύγουστο ξεκουράζονται, έχει διακοπές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VasilisDask

Νεοφερμένος

Ο VasilisDask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εχω 17.437 μορια και στυα ειχε περυσι 16.400 κατι ... λετε για τοσο μεγαλη αυξηση ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
εχω 17.437 μορια και στυα ειχε περυσι 16.400 κατι ... λετε για τοσο μεγαλη αυξηση ?

Οχι, δε νομιζω να ανεβει τοσο ειδικα φετος που αυξηθηκε και ο αριθμος των εισακτεων για τη στυα. Εισαι μεσα ανετα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VasilisDask

Νεοφερμένος

Ο VasilisDask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ελπιζω γιατι εκανα μαλακια στο μηχανογραφικο ... το ειχα δει πολυ χαλαρα και την πατησα ! ας ελπισουμε να εχεις δικιο ! ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalhsss

Νεοφερμένος

Ο mixalhsss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καμία σελίδα για εκτιμήσεις για ΕΠΑΛ Ομάδα Α παίζει παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
καλησπερα!! (με βαση τις περσινές βασεις παντα) μένω εξω απο την ΣΜΑ για 250 μορια και 2η επιλογη π εχω ΗΜΜΥ ΑΠΘ ειμαι μεσα για 300+ μορια!! τι λετε για αυτες τις σχολες??? ευχαριστω!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Narcissa

Νεοφερμένος

Η Narcissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Aυριο το σαιτ edu4u.gr θα κανει live streaming και θα απανταει σε ερωτησεις για τις βασεις.Την ιδια μερα ή την επομενη το βιντεο θα ειναι διαθεσιμο σε ολους και οποιος εχει συμπληρωσει το "εικονικό"μηχανογραφικο του edu4u θα μπορει να βλεπει ποιες σχολες της προτιμησης του πιανει,συμφωνα με την πρωτη αυτη επισημη εκτιμηση του edu4u.Περσυ οι εκτιμησεις τους δεν απειχαν πολυ απ την πραγματικοτητα,και ιδιαιτερερως η τελευταια τους εκτιμηση(τον Αυγουστο).Προτεινω σε ολους οσους εχουν αγωνια(και εγω μαζι) να δουμε την αυριανη εκτιμηση,ωστε να ξερουμε σε γενικες γραμμες πού βρισκομαστε :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Είμαι 900 μόρια κάτω απο την Φιλολογία Κομοτηνής. Εχω ελπίδες ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriss

Νεοφερμένος

Ο asteriss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
με περνας για 31 μορια! και μαλιστα εχουμε ιδια ενδιαφεροντα οπως βλεπω! :D Κατσε να δουμε αν θα περασουμε! απ το σχολειο που ρωτησα καποια παιδια ολα σχεδον κυνηγανε φιλολογιες (ελληνικες και ξενες) και νομικη! ελπιζω να μπουμε παιδαγωγικο!

Στο ευχομαι φιλε μου, εγω περιμενω να πεσουν οι βασεις απλα γιατι δεν θα ηταν και το καλυτερο να παω Ροδο στην αλλη ακρη.
Και πανω σε αυτο το κομματι μας εχουν τρελανει, αλλοι δινουν ανοδο 300-400 μορια, αλλοι λενε τοσα μορια πτωση, ακομα και περισσοτερα, αλλοι δε βαζουν καν τα Παιδαγωγικα στις εκτιμησεις, μπαχαλο γενικα. Περιμενω σημερα το edu4u μπας και παρω λιγη χαρα. Ετσι μου 'ρχεται να ανεβουν να παω Ιστορικο στα Γιαννενα να τελειωνουμε :P

Είμαι 900 μόρια κάτω απο την Φιλολογία Κομοτηνής. Εχω ελπίδες ή όχι;

Ολοι μιλανε για ανοδους, για Περιφερεια κανενας δε μπορει να ειναι σιγουρος βεβαια αλλα πιστευω οτι δυσκολα να μπεις. Ειδικα αν δεν εισαι ειδικη κατηγορια.
Τωρα τα μηχανογραφικα εγιναν, αλλα γενικα απο Ιστορια-Εθνολογια στην Κομοτηνη βγαινεις νομιζω και με δικαιωματα φιλολογου. Αλλο να τελειωσεις Φιλολογια βεβαια, αλλα δεν ειναι και εντελως διαφορετικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
λετε να ανεβει η αγγλικη φιλολογια θεσσαλονικης πανω απο 700 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
λετε να ανεβει η αγγλικη φιλολογια θεσσαλονικης πανω απο 700 μορια?

Γελάνε και οι κότες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Για Χημικο Πατρας καμια προβλεψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosang7

Νεοφερμένος

Ο manosang7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδια για την σχολή προγραμμα διαχείρισης εκκλησιαστικών κειμηλίων αθήνας έχετε ακούσει καμία πρόβλεψη ; Λέτε να πέσει καθόλου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Έχει κανείς την εφημερίδα real news να μου πει πόσο λέει το οικονομικό ρεθύμνου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baremenosss

Νεοφερμένος

Ο baremenosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδεσ αν καποιος εχει τιποτα εκτιμησεισ για την ιατρικη θεσνικης ασ μου πει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
παιδεσ αν καποιος εχει τιποτα εκτιμησεισ για την ιατρικη θεσνικης ασ μου πει
Εκτίμηση βάσεων 2012 σε συγκεκριμένα τμήματα: Νομική Αθήνας —>18850
Νομική Θεσσαλονίκης —> 18700
Νομική Θράκης —> 18000
Βιολογικό Αθήνας —> 17700
Βιολογικό Θεσσαλονικης –> 17550
Ιατρική Αθήνας –> 19120
Ιατρική Θεσσαλονίκης —> 18950
ΗΜΜΥ ΕΜΠ–> 18790
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Narcissa

Νεοφερμένος

Η Narcissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
παιδεσ αν καποιος εχει τιποτα εκτιμησεισ για την ιατρικη θεσνικης ασ μου πει

Συμφωνα με το σημερινο Αγγελιοφορο η βαση ιατρικης στη Θεσσαλονικη θα ειναι 19000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top