[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
και για ναυπηγος εμπ παλουκακι η σχολη και 80 μαθηματα για πτυχιο!!!! αυτα ξερω παιδια. οποτε στρωθειτε .αλλα εχει τρελα λεφτα στο εξωτερικο..:). για ελλαδα αντε σε κανα λιμενικο ετσι μας ειπαν!:whistle:

ονειρο οι ναυπηγοι:crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VasilisDask

Νεοφερμένος

Ο VasilisDask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
υπαρχει περιπτωση αυξηση των βασεων των στρατιωτικων σχολων εως και 1000 μορια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδιά λίγη βοήθεια..
έχω 17426 στο 5ο πεδίο και η σχολή της οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων στην ασοεε έχει 17181.
περνάω ή θα ανέβουν;;
ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thorin

Νεοφερμένος

Ο thorin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παιδιά λίγη βοήθεια..
έχω 17426 στο 5ο πεδίο και η σχολή της οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων στην ασοεε έχει 17181.
περνάω ή θα ανέβουν;;
ευχαριστώ!

ε δεν νομιζω τοσο....και για πτωση εχω ακουσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jilian

Νεοφερμένος

Η jilian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τα ΤΕΦΑΑ θα πέσουν ή θα ανεβούν;;; :/: Γιατί είναι και στο 1ο και στο 2ο πεδίο..................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spyros94

Νεοφερμένος

Ο Spyros94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τα ΤΕΦΑΑ θα πέσουν ή θα ανεβούν;;; :/: Γιατί είναι και στο 1ο και στο 2ο πεδίο..................


θα ανεβουν για να μην περασεις :clapup::clapup:
ε τωρα ειναι ερωτησεις αυτες ? ελεος ρε παιδι μου και εσυ..(και να γραφεις ελληνικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jilian

Νεοφερμένος

Η jilian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
θα ανεβουν για να μην περασεις :clapup::clapup:
ε τωρα ειναι ερωτησεις αυτες ? ελεος ρε παιδι μου και εσυ..(και να γραφεις ελληνικα)
Θα σε στενοχωρήσω, αλλά έχω περάσει! :clapup::clapup: Αλλά δεν ξέρω πού! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
είμαι η μόνη που δεν καταλαβαίνω γιατί μας βάζουν να υποβάλλουμε ηλεκτρονικά τα μηχανογραφικά ενώ οι βάσεις θα βγούν πάλι
όποτε βγαίνουν πάντα;... δηλαδή ποιος ο λόγος; Αφου δε βγαίνουν πιο γρήγορα...


Αντε ρε ξεφτιλες ολη μερα φραπεδιές και κάθεστε... ο υπολογιστής τα βγάζει!! ΤΟΟΟΟΣοοοο πια να τα βγάλετε πιο γρήγορα
θα σας πέσει ο κ*λος να κουνηθείτε λίγο!...γρρρρρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αν το ήθελαν θα είχαμε ήδη τα αποτελέσματα για το που περάσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelis23

Νεοφερμένος

Ο angelis23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Γεια σας! εχω 15251 μορια στο 5ο πεδιο ,ειμαι στα κοινωνικα κριτηρια για την αττικη..περσυ το οικονομικο στο καποδιστριακο ειχε 15044 και η Στατιστικη και ασφαλιστικη επιστημη στο πανεπιστημιο πειραια 14242..να νιωθω σιγουρος για ενα απο τα δυο τουλαχιστον? τι πιστευετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christaras94

Νεοφερμένος

Ο christaras94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έχω 21822 και θέλω αρχιτεκτονική ΑΠΘ λογικά είμαι μέσα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Παιδιά εγώ προτείνω το εξής! Μιας και τα αποτελέσματα τα τελικά αργούν να χαλαρώσουμε και να απολαύσουμε το καλοκαίρι μας... Μην δίνετε σημασία στις προβλέψεις γτ πολλές φορές βγήκανε απ' έξω... Για παράδειγμα λέγανε ότι οι ιατρικές πέρσυ στην περιφέρεια θα πέσουν 300 μόρια και τελικά έπεσαν 400-600... Κανείς δεν ξέρει πως έχουν κατατεθεί τα μηχανογραφικά και ούτε θα μάθουνε ποτέ αφού το υπουργείο δεν δίνει τέτοιου είδους στοιχεία! Για παράδειγμα άκουσα ότι οι περιφερειακές ιατρικές θα πέσουν γύρω στα 40-50 μόρια το πολύ... Εγώ απέχω 71 μόρια. Οι προβλέψεις με θέλουν εκτός αλλά εγώ εξακολουθώ να ελπίζω διότι μπορεί να γίνει κάτι παρόμοιο με πέρσυ αφού και το 2011 οι αποκλείσεις ήταν μεγάλες! Θα χαρώ ή θα στενοσωρηθώ όταν βγουν τα αποτελέσματα τα τελικά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Πιστεύω οτι θα πέσουν γιατί εδώ και 1(ή 2) μήνα(-ες) είχε βγει η είδηση οτι θα αυξηθούν οι εισακτέοι στα ΑΤΕΙ και ΑΕΙ(και ειδικά ΑΤΕΙ), επίσης χαρακτηριστικό παράδειγμα το ΑΤΕΙ Βόλου που αντί για 100τόσους είπαν πως θα πάρουν 300 και τελικά θα πάρουν 700. Τέλος φέτος έδωσαν εξετάσεις -6000 μαθητές.Οπότε πιστεύω οτι ή θα μείνουν ίδιες ή θα μειωθούν λίγο!:clapup: ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙ ΜΑΚΑΡΙΙΙΙ:clapup::clapup::clapup:

:clapup: τα λες τόσο ωραία !!! ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Παιδιά εγώ προτείνω το εξής! Μιας και τα αποτελέσματα τα τελικά αργούν να χαλαρώσουμε και να απολαύσουμε το καλοκαίρι μας... Μην δίνετε σημασία στις προβλέψεις γτ πολλές φορές βγήκανε απ' έξω... Για παράδειγμα λέγανε ότι οι ιατρικές πέρσυ στην περιφέρεια θα πέσουν 300 μόρια και τελικά έπεσαν 400-600... Κανείς δεν ξέρει πως έχουν κατατεθεί τα μηχανογραφικά και ούτε θα μάθουνε ποτέ αφού το υπουργείο δεν δίνει τέτοιου είδους στοιχεία! Για παράδειγμα άκουσα ότι οι περιφερειακές ιατρικές θα πέσουν γύρω στα 40-50 μόρια το πολύ... Εγώ απέχω 71 μόρια. Οι προβλέψεις με θέλουν εκτός αλλά εγώ εξακολουθώ να ελπίζω διότι μπορεί να γίνει κάτι παρόμοιο με πέρσυ αφού και το 2011 οι αποκλείσεις ήταν μεγάλες! Θα χαρώ ή θα στενοσωρηθώ όταν βγουν τα αποτελέσματα τα τελικά!!!!
και βέβαια να ελπίζεις !!!! μπράβο,η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία λένε !!
απλά μερικά παιδιά δεν έχουν την ικανότητα να καθησυχάζουν τους εαυτούς τους (δεν ειναι κακό αυτό,ούτε εγώ μπορώ)όπως εσύ,γι'αυτό ρωτούν άλλα παιδιά,για να ηρεμήσουν ...η Ιατρική Θράκης έπεσε πέρσι κατα 650 κατι μόρια,ποιος περίμενε κάτι τέτοιο ;;;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaou2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 264 μηνύματα.
(Χωρις να ξερω τιποτα απο πληροφορικη) Απλως με απλη λογικη,θεωρω οτι ενα πολυ ευκολο προγραμματακι θα μπορουσε μεσα σε 1-2 βδομαδες να σου βγαλει βασεις... Βαζεις τους υποψηφιους με σειρα βαθμολογιας, βαζεις απο την αλλη τις σχολες με τις θεσεις τους και γινεται αντιστοιχιση... :worry: Μπορει να λεω μαλακιες και να μη γινεται κατι τετοιο στον υπολογιστη, αλλα 2 μηνες σχεδον!!! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis-xania

Νεοφερμένος

Ο vasilis-xania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
(Χωρις να ξερω τιποτα απο πληροφορικη) Απλως με απλη λογικη,θεωρω οτι ενα πολυ ευκολο προγραμματακι θα μπορουσε μεσα σε 1-2 βδομαδες να σου βγαλει βασεις... Βαζεις τους υποψηφιους με σειρα βαθμολογιας, βαζεις απο την αλλη τις σχολες με τις θεσεις τους και γινεται αντιστοιχιση... :worry: Μπορει να λεω μαλακιες και να μη γινεται κατι τετοιο στον υπολογιστη, αλλα 2 μηνες σχεδον!!! :confused:

Ε προφανώς κάτι τέτοιο γίνεται. Αποκλείεται να πιάνουν "στο χέρι" όλες τις χιλιάδες υποψηφίων και να τα κάνουν μπακαλίστικα. Το θέμα είναι ότι οι κύριοι θέλουν διακοπές και γι'αυτό οι βάσεις ανακοινώνονται στο τέλος του καλοκαιριού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
(Χωρις να ξερω τιποτα απο πληροφορικη) Απλως με απλη λογικη,θεωρω οτι ενα πολυ ευκολο προγραμματακι θα μπορουσε μεσα σε 1-2 βδομαδες να σου βγαλει βασεις... Βαζεις τους υποψηφιους με σειρα βαθμολογιας, βαζεις απο την αλλη τις σχολες με τις θεσεις τους και γινεται αντιστοιχιση... :worry: Μπορει να λεω μαλακιες και να μη γινεται κατι τετοιο στον υπολογιστη, αλλα 2 μηνες σχεδον!!! :confused:

δεν εχουν ολοκληρωθει οι προκαταρκτικες εξετασεις των στρατιωτικων σχολων και της αστυνομιας γι'αυτο δε βγαινουν νωρις οι βασεις (ή τουλαχιστον αυτος ειναι ενας απο τους λογους!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
δεν εχουν ολοκληρωθει οι προκαταρκτικες εξετασεις των στρατιωτικων σχολων και της αστυνομιας γι'αυτο δε βγαινουν νωρις οι βασεις (ή τουλαχιστον αυτος ειναι ενας απο τους λογους!)

Οι προκαταρκτικές πότε τελειώνουν; Κακώς (για μένα) που τα έχουν μέσα στο κατακαλόκαιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
και βέβαια να ελπίζεις !!!! μπράβο,η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία λένε !!
απλά μερικά παιδιά δεν έχουν την ικανότητα να καθησυχάζουν τους εαυτούς τους (δεν ειναι κακό αυτό,ούτε εγώ μπορώ)όπως εσύ,γι'αυτό ρωτούν άλλα παιδιά,για να ηρεμήσουν ...η Ιατρική Θράκης έπεσε πέρσι κατα 650 κατι μόρια,ποιος περίμενε κάτι τέτοιο ;;;:clapup:
ε ναι αυτό ακριβώς λέω... φέτος άκουσα είπαν 30-50 μόρια θα πέσουν οι ιατρικές προχθές στις ειδήσεις! Εγώ απέχω να 71 μόρια... Πέρσυ λέγαν για 300 και έπεσε 600 μόρια! Φέτος αντί για 50 γιατί να μην πέσει 75 που στο κάτω κάτω είναι και πιο εφικτό απο αυτό που έγινε πέρσυ... Δεν συμφωνείς?? Και γω ρωτάω άλλα παιδιά για να ηρεμίσω αλλά πέρνω πολλές απόψεις! Πολλοί μου λένε είναι πολύ δυνατό να πέσει 71 μόρια αφού είναι επαρχία και ίσως να μην δηλωθεί από πολλούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top