[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ntinantinouli

Νεοφερμένος

Η ntinantinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Η πτωση ειναι αναμενομενη ομως δεν νομιζω πως θα ειναι τοσο μεγαλη..δυστυχως παντου λενε πως η θεσσαλονικη δεν θα σημειωσει καποια πτωση αλλα και να σημειωσει δεν νομιζω να ειναι τοσο μεγαλη. Απο την αλλη σαν χαμηλοβαθμη σχολη ισως να υπαρχουν ελπιδες.Ευχομαι ναι πεσουν 800 μορια και να την πιασεις! Εγω παρακαλαω για πτωση 80 μορια στην περιφερεια ομως στο 1ο πεδιο.Αντε να περασει και αυτος ο μηνας και να δουμε επιτελους τι θα γινειιι..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fela

Νεοφερμένος

Η fela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..Εγω εβγαλα 17.903 και ενδιαφερομαι για Παιδαγωγικο Θεσσαλονικης..Περσι ηταν 17.710..Εχω και κοινωνικα κριτηρια.Τι λετε το πιανω?Απλα ακουω οτι στη Θεσσαλονικη μπορει να ανεβουν..:/::/::/::/::/::(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Παιδια μια επισημανση,κυριως για να μην απογοητευτειτε εσεις.Νομιζω οτι οι περισσοτερες σχολες θα κινηθουν στα ιδια επιπεδα,ή ελαφρως πτωτικα γυρω στα 100 μορια πιο κατω.Και μεγαλυτερη πτωση σαφως στην περιφερεια

Απλα,το λεω γιατι ισως καποιοι περιμενουν οι σχολες να πεσουν 600-700 μορια οπως περσι (600-700 μορια απο τις περσινες βασεις)
δηλαδη για πολιτικων μηχανικων πατρας που ειναι μεν επαρχια αλλα ειναι μια πολυ μεγαλη πολη τι πιστευεις ??υπαρχει μεγαλη περιπτωση να πεσει 550 μορια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos13

Νεοφερμένος

Ο Jimakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Παιδια, ειναι πιστευτε δυνατο να μην πεσουν οι μηχανολογοι στην αθηνα 13 μορια;; Το θεωρω αρκετα απιθανο αλλα πραγματικα με εχει αγχωσει καπως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Παιδια, ειναι πιστευτε δυνατο να μην πεσουν οι μηχανολογοι στην αθηνα 13 μορια;; Το θεωρω αρκετα απιθανο αλλα πραγματικα με εχει αγχωσει καπως...

φιλε εχω 18614 και θελω να πεσει 85 μορια ευχομαι να πεσει 100!!! δε με χαλαει η θεσ/νικη αλλα αθηνα θα ηταν το ιδανικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδια, ειναι πιστευτε δυνατο να μην πεσουν οι μηχανολογοι στην αθηνα 13 μορια;; Το θεωρω αρκετα απιθανο αλλα πραγματικα με εχει αγχωσει καπως...
εγω πιστευω μια 150ρα πολυ χαλαρα! εγω θελω να πεσουν οι ναυπηγοι 20 μορια :( η αγαπιμενη μου σχολη ειναι:(:(:( !!!!!!!! εχεις βαλει ναυπηγων? κ αν ναι τι επιλογη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos13

Νεοφερμένος

Ο Jimakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εγω πιστευω μια 150ρα πολυ χαλαρα! εγω θελω να πεσουν οι ναυπηγοι 20 μορια :( η αγαπιμενη μου σχολη ειναι:(:(:( !!!!!!!! εχεις βαλει ναυπηγων? κ αν ναι τι επιλογη?:P

χεχ κι εγω αυτο πιστευω αλλα απλα θελω να ηρεμησω λιγο :P στην ιδια μοιρα ειμαστε :D Ναυπηγους σκεφτομουν να βαλω, κι αν εβαζα θα βαζω 2ους η 3ους λογικα, αλλα δν εβαλα διοτι μ ειπαν πως αν θες αποκατασταση πρεπει να πας εξωτερικο, που δεν εχω ιδιαιτερο σκοπο να το κανω, και δεν το ψαξα πολυ παραπανω(δεν ξερω αν ισχυει βεβαια)! Γι αυτο μετα εβαλα παλι μηχανολογους στην πατρα... Αντε ελπιζω να μαστε και οι 2 εμπ σε λιγους μηνες!! Καλη μας επιτυχια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
χεχ κι εγω αυτο πιστευω αλλα απλα θελω να ηρεμησω λιγο :P στην ιδια μοιρα ειμαστε :D Ναυπηγους σκεφτομουν να βαλω, κι αν εβαζα θα βαζω 2ους η 3ους λογικα, αλλα δν εβαλα διοτι μ ειπαν πως αν θες αποκατασταση πρεπει να πας εξωτερικο, που δεν εχω ιδιαιτερο σκοπο να το κανω, και δεν το ψαξα πολυ παραπανω(δεν ξερω αν ισχυει βεβαια)! Γι αυτο μετα εβαλα παλι μηχανολογους στην πατρα... Αντε ελπιζω να μαστε και οι 2 εμπ σε λιγους μηνες!! Καλη μας επιτυχια :clapup:

μακαρι να μπουμε!!! οντως ισχυει για εξω στν ελλαδα ειναι τελιομενο...αλλα δν με απασχολει με κ@υλονει η σχολη αυτη !!!!!!! χαλαρα θα πηγαινα εξω! κ γω εχω βαλει μετα την πατρα!!! γτ εχει τους αεροναυπηγους! χαχαχα! αντε μακαρι ΕΜΠιτες χαχαχα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos13

Νεοφερμένος

Ο Jimakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μακαρι να μπουμε!!! οντως ισχυει για εξω στν ελλαδα ειναι τελιομενο...αλλα δν με απασχολει με κ@υλονει η σχολη αυτη !!!!!!! χαλαρα θα πηγαινα εξω! κ γω εχω βαλει μετα την πατρα!!! γτ εχει τους αεροναυπηγους! χαχαχα! αντε μακαρι ΕΜΠιτες χαχαχα !

ετσι πρεπει, να μπεις εκει που σου αρεσει, αυτο να ειναι το πρωτο κριτηριο ;) κι εγω μπηκα στη διαδικασια να σκεφτω πρωτα με τα μορια, αλλα μετα ισιωσα :P (οχι πως και για μηχανολογους δν μ επηρεαζουν τα μορια, αλλα κατα 90% με νοιαζει το περιεχομενο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εφοσον μετα το ΕΜΠ εβαλες μηχανολογους σε ενδιαφερει το αντικειμενο τους κ αυτο ειναι σημαντικο γτ οι περισσοτεροι π βγαζουν μορια απλα βαζουν σχολες σε σειρa ΕΜΠ :P γτ εχει το ονομα και δν βαζουν σχολες προτιμησεως! εγω ειμαι απο θετικη κ ημουν ετοιμος να βαλω ιατρικη λογω τν μοριων αλλα λεω ασε παμε στν πρωτη μ επιλογη π ηθελα γενικα παντα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos13

Νεοφερμένος

Ο Jimakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εφοσον μετα το ΕΜΠ εβαλες μηχανολογους σε ενδιαφερει το αντικειμενο τους κ αυτο ειναι σημαντικο γτ οι περισσοτεροι π βγαζουν μορια απλα βαζουν σχολες σε σειρa ΕΜΠ :P γτ εχει το ονομα και δν βαζουν σχολες προτιμησεως! εγω ειμαι απο θετικη κ ημουν ετοιμος να βαλω ιατρικη λογω τν μοριων αλλα λεω ασε παμε στν πρωτη μ επιλογη π ηθελα γενικα παντα !
Ετσι πρεπει! Παντως με φοβιζει το ποσο δυσκολα μπορει να ειναι στο εμπ, αλλα ενταξει, προσπαθεια και ο,τι βγει ;) Εσυ τι πιστευεις, θα χουμε νορμαλ φοιτητικη ζωη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω πιστευω πως ειναι αρκετα δυσκολες σχολες κ οι 2. μην ονειρευεσαι καφεδακια και αραγμα με γκομενακια της φιλοσοφικης !!(αντε να πεταγομαστε για καμια επιθεση για λιγοοο μονο :P) εγω παντως σκοπευω να ριξω αρκετο διαβασμα να τν τελειωσω σε 5 χρονια αν γινεται !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nora_7

Νεοφερμένος

Η Nora_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγραψα 15,017με τα αγγλικά και δήλωσα 1η επιλογή το τμημα διεθνών και ευρωπαικων σπουδων στο παμακ...περισυ ειχε 15,148
Λετε να πέσει η βάση ή να ανεβεί κ άλλο μιας και βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη ;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos13

Νεοφερμένος

Ο Jimakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εγω πιστευω πως ειναι αρκετα δυσκολες σχολες κ οι 2. μην ονειρευεσαι καφεδακια και αραγμα με γκομενακια της φιλοσοφικης !!(αντε να πεταγομαστε για καμια επιθεση για λιγοοο μονο :P) εγω παντως σκοπευω να ριξω αρκετο διαβασμα να τν τελειωσω σε 5 χρονια αν γινεται !!!
χαχα κι εγω φοβαμαι πως ετσι θα ναι, και το χω παρει εξισου θερμα με σενα.. Το θεμα ειναι τι θα λεμε σε λιγα χρονακια! .. κι οσον αφορα το επιμαχο... με τα κυαλια θα τις αναζηταμε στις σχολες μας :p Η επιθεση δν ειναι κακη ιδεα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Με 17.790 στο πρώτο περνάω φιλολογία θεσσαλονίκης;;;;; έχω αρκετά μόρια πάνω από την περυσινή βάση αλλά φοβάμαι επειδή είναι θεσσαλονίκη ότι η βάση θα ανέβει πολύ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
υπαρχουν σχολες οπως φιλοσοφικη,φιλολογιες γεματο κοπελες και σχολες οπως ναυπηγων εμπ γεματο αγορια. το αγορι μου σπουδαζει ναυπηγος εμπ και με ειχε παει μια βολτα. ηταν 80 φοιτητες και 3 φοιτητριες!!!! το αντιθετο στη φιλοσοφικη οταν πηγα με την αδερφη μου..παντως εχω παει σε διαφορες σχολες δεν εχω προβλημα!χεχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Με 17.790 στο πρώτο περνάω φιλολογία θεσσαλονίκης;;;;; έχω αρκετά μόρια πάνω από την περυσινή βάση αλλά φοβάμαι επειδή είναι θεσσαλονίκη ότι η βάση θα ανέβει πολύ....

εισαι 543 μορια πανω απο την βαση περυσι...για το πρωτο πεδιο ειπανε ανοδο μεχρι και 300 μορια σε φιλολογιες,νομικες,ψυχολογιες...την πιανεις!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
και για ναυπηγος εμπ παλουκακι η σχολη και 80 μαθηματα για πτυχιο!!!! αυτα ξερω παιδια. οποτε στρωθειτε .αλλα εχει τρελα λεφτα στο εξωτερικο..:). για ελλαδα αντε σε κανα λιμενικο ετσι μας ειπαν!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η ειδική κατηγορία τριτέκνων στους ναυπηγούς λέτε να ανέβει πολύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Η ειδική κατηγορία τριτέκνων στους ναυπηγούς λέτε να ανέβει πολύ?
λίγο δύσκολο Γιάννη να προβλέψουμε τις βάσεις των ειδικών περιπτώσεων...αν δεις και τους σχετικούς πίνακες,σε ορισμένες σχολές υπάρχει μικρή διαφορά μεταξύ του τελευταίου της γενικής σειράς με τον τελευταίο της ειδικής,ενώ σε άλλες υπάρχει διαφορά 1.000 μορίων και κάτι παραπάνω ...είναι απρόβλεπτες οι άτιμες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top