[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Αν ειναι 2ο-4ο υπαρχουν πολλες πιθανοτητες, αν ειναι 5ο ειναι δυκολο να το προβλεψεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzoula

Νεοφερμένος

Η zouzoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Παιδιά ήθελα να ρωτήσω εβγαλα 12.497 θέλω να περάσω στο γεωλογικο Θεσ/νικης η περσινη βαση ηταν 13127 πιστεύετε ότι θα πέσει τόσο ωστε να περάσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
θα τα παιιιιιιξξξξωωωωω μεχρι να βγουν οι βασεις!!! ειμαι οριακα σχεδον μεσα στα παιδαγωγικα με 15460 καθως περισυ της Ροδου ειχε 15247!!! Ολοι λενε θα ανεβουν!! εστω και η παραμικρη πιθανοτητα ανοδου με βγαζει εξω απο αυτα!! Δηλαδη τζαμπα η δευτερη χρονια πανελληνιων για να πιασω παιδαγωγικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
ρε ουτε στην επαρχια να μην υπαρχουν πτωσεις σαν τις περσινες??Το ξερω οτι η πατρα που ελπιζω ειναι μεγαλη πολυ με πολλες σχολες και πολλοι θα την εχουν δηλωσει αλλα και παλι ειναι επαρχιααααα!!!!Οικονομικη κριση εχουμε !!!!Πλεον νομιζω σε αυτο βασιζομαι .Α ρε αοδε τι μας εκανες φετος!Δηλαδη τοσο δυσκολο ειναι να πεσουν οι πολιτικοι εκει 550 μορια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
θα τα παιιιιιιξξξξωωωωω μεχρι να βγουν οι βασεις!!! ειμαι οριακα σχεδον μεσα στα παιδαγωγικα με 15460 καθως περισυ της Ροδου ειχε 15247!!! Ολοι λενε θα ανεβουν!! εστω και η παραμικρη πιθανοτητα ανοδου με βγαζει εξω απο αυτα!! Δηλαδη τζαμπα η δευτερη χρονια πανελληνιων για να πιασω παιδαγωγικα!!!
μιας και εγω παιδαγωγικα θελω να περασω πιστευω οτι ειδικα ροδο αλλα και αλεξ/πολη δεν προκειται να ανεβουν και οχι μονο αυτο αλλα θα πεσουν.πες μου ποσοι θα δηλωσουν παιδαγ.ροδου;;;αν εξαιρεσεις οσους μενουν εκει τριγυρω, στην σημερινη εποχη ουτε απο τη κρητη δεν θα τη δηλωσουν.
γι αυτο σου λεω πως εχει μεγαλες πιθανοτηες να το πιασεις της ροδου.αλλωστε εισαι και 200 και κατι μορια πανω...οποτε και να ανεβει(λεμε τωρα)δεν προκειται πανω απο τοσο!:)
μακαρι να περασουμε και οι δυο παιδαγωγικο!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μιας και εγω παιδαγωγικα θελω να περασω πιστευω οτι ειδικα ροδο αλλα και αλεξ/πολη δεν προκειται να ανεβουν και οχι μονο αυτο αλλα θα πεσουν.πες μου ποσοι θα δηλωσουν παιδαγ.ροδου;;;αν εξαιρεσεις οσους μενουν εκει τριγυρω, στην σημερινη εποχη ουτε απο τη κρητη δεν θα τη δηλωσουν.
γι αυτο σου λεω πως εχει μεγαλες πιθανοτηες να το πιασεις της ροδου.αλλωστε εισαι και 200 και κατι μορια πανω...οποτε και να ανεβει(λεμε τωρα)δεν προκειται πανω απο τοσο!:)
μακαρι να περασουμε και οι δυο παιδαγωγικο!!!!:D

Μακαρι αν και εμενα μεχρι τον Αυγουστο θα με φαει το αγχος! Δεν παιζει!! Το εχω παρει αποφαση στις κοντινες μου πολεις (Θεσ/νικη,Βολος,Φλωρινα) δεν περναω με τιποτα! Αλλα πλεον δεν με νοιαζει που θα περασω αρκει να περασω! Ελπιζω να πεσει το Ρεθυμνο να παω εκει! Αλλα και παλι με βαση τις περσινες καθοδους του παιδαγωγικου αυτο ειχε πεσει αρκετες χιλιαδες μορια! Μακαρι να γινουμε συναδελφοι! Δεν πιστευω οτι υπαρχουν πολλοι τρελοι σαν και εμας που θα το δηλωσουν αλλα και παλι.... :P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Μακαρι αν και εμενα μεχρι τον Αυγουστο θα με φαει το αγχος! Δεν παιζει!! Το εχω παρει αποφαση στις κοντινες μου πολεις (Θεσ/νικη,Βολος,Φλωρινα) δεν περναω με τιποτα! Αλλα πλεον δεν με νοιαζει που θα περασω αρκει να περασω! Ελπιζω να πεσει το Ρεθυμνο να παω εκει! Αλλα και παλι με βαση τις περσινες καθοδους του παιδαγωγικου αυτο ειχε πεσει αρκετες χιλιαδες μορια! Μακαρι να γινουμε συναδελφοι! Δεν πιστευω οτι υπαρχουν πολλοι τρελοι σαν και εμας που θα το δηλωσουν αλλα και παλι.... :P:P:D
μοναδικοι ειμαστε:D
και εγω ρεθυμνο θελω...αλλα εχω και καποιες ελπιδες για γιαννενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μοναδικοι ειμαστε:D
και εγω ρεθυμνο θελω...αλλα εχω και καποιες ελπιδες για γιαννενα.

λες???? :P τουλαχιστον εσυ το εξασφάλισες! Μπραβο!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ελπίδες να παει το οικονομικο ρεθυμνου κατω απο 12750 χουμε? περισυ ητν 13400κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
μιας και εγω παιδαγωγικα θελω να περασω πιστευω οτι ειδικα ροδο αλλα και αλεξ/πολη δεν προκειται να ανεβουν και οχι μονο αυτο αλλα θα πεσουν.πες μου ποσοι θα δηλωσουν παιδαγ.ροδου;;;αν εξαιρεσεις οσους μενουν εκει τριγυρω, στην σημερινη εποχη ουτε απο τη κρητη δεν θα τη δηλωσουν.
γι αυτο σου λεω πως εχει μεγαλες πιθανοτηες να το πιασεις της ροδου.αλλωστε εισαι και 200 και κατι μορια πανω...οποτε και να ανεβει(λεμε τωρα)δεν προκειται πανω απο τοσο!:)
μακαρι να περασουμε και οι δυο παιδαγωγικο!!!!:D

μην ανησυχειτε...παιδαγωγικο ροδου και κρητης δεν θα ανεβει...θα κατεβει μαλιστα..ετσι πιστευω καθως δεν ειναι πολλοι αυτοι που θα δηλωσαν σε τοσο μακρινα νησια..εγω για παραδειγμα τα περισσοτερα που δηλωσα ειναι θεσσαλονικη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymo$

Νεοφερμένος

Ο anwnymo$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Τις αρχιτεκτονικες σχολες πως τις εκτιματε? Με 21379 και ειδικη κατηγορια κοινωνικα κριτηρια μπορω να αισθανομαι σιγουρος για αρχιτεκτονικη απθ?Περισι ειχε 21258...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Παιδια μια επισημανση,κυριως για να μην απογοητευτειτε εσεις.Νομιζω οτι οι περισσοτερες σχολες θα κινηθουν στα ιδια επιπεδα,ή ελαφρως πτωτικα γυρω στα 100 μορια πιο κατω.Και μεγαλυτερη πτωση σαφως στην περιφερεια

Απλα,το λεω γιατι ισως καποιοι περιμενουν οι σχολες να πεσουν 600-700 μορια οπως περσι (600-700 μορια απο τις περσινες βασεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
μην ανησυχειτε...παιδαγωγικο ροδου και κρητης δεν θα ανεβει...θα κατεβει μαλιστα..ετσι πιστευω καθως δεν ειναι πολλοι αυτοι που θα δηλωσαν σε τοσο μακρινα νησια..εγω για παραδειγμα τα περισσοτερα που δηλωσα ειναι θεσσαλονικη :P

τουλαχιστον Ροδου! το θεμα ειναι πως για μενα για να πιασω του Ρεθυμνου πρεπει να πεσει κοντα 700 μορια! πραγμα πολυ δυσκολο! απλα τωρα θελω να μεινω στα παιδαγωγικα και να μην τα χασω λογω ανοδου των βασεων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Τις αρχιτεκτονικες σχολες πως τις εκτιματε? Με 21379 και ειδικη κατηγορια κοινωνικα κριτηρια μπορω να αισθανομαι σιγουρος για αρχιτεκτονικη απθ?Περισι ειχε 21258...

Θα εχουν πτωση αρκετη.Ανετοτατα.Δεν εγραψαν τοσο καλα και στα ειδικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymo$

Νεοφερμένος

Ο anwnymo$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μακαρι!Ευχαριστω πολυ...Παντως απο τη σχολη μου σχεδιο γραψαν ολοι πολυ καλα.Στις πανελληνιες ομως πατωσαν αρκετοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriss

Νεοφερμένος

Ο asteriss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Για Παιδαγωγικο ενδιαφερομαι και εγω (απο το σχολειο μου ξερω για ενα ακομη ατομο αλλα οχι κατι αλλο), αλλα καλο θα ηταν να πεσουν βασεις σε Φλωρινα / Αλεξ/πολη. Γιατι ως κατοικος Θεσσαλονικης το να πας Ροδο ειναι βαρυ (15491 εγραψα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
ρε ουτε στην επαρχια να μην υπαρχουν πτωσεις σαν τις περσινες??Το ξερω οτι η πατρα που ελπιζω ειναι μεγαλη πολυ με πολλες σχολες και πολλοι θα την εχουν δηλωσει αλλα και παλι ειναι επαρχιααααα!!!!Οικονομικη κριση εχουμε !!!!Πλεον νομιζω σε αυτο βασιζομαι .Α ρε αοδε τι μας εκανες φετος!Δηλαδη τοσο δυσκολο ειναι να πεσουν οι πολιτικοι εκει 550 μορια???
Καθόλου δύσκολο δεν είναι....η οικονομική κρίση θα παίξει πολύ μεγάλο ρόλο φέτος....άλλωστε μη ξεχνάς πως οι πολιτικοί μηχανικοί δεν έχουν πια τη τρελή ζήτηση που είχαν κάποτε,ειδικά εδώ στην Πάτρα!Πάντως αν σε παρηγορεί κι εγώ στην ίδια μοίρα με εσένα είμαι,ίσως και σε χειρότερη γιατί τώρα για να μπω στην πρώτη μου επιλογή θέλω να πέσει 775 μόρια,αφού την ιατρική που ήθελα την έχασα ούτως ή άλλως!Όπως εσένα σε έκαψε το αοδε,εμένα με έκαψε η χημεία...καλά και η έκθεση,αλλά όσο ζω ελπίζω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
για νομικη θεσνικης τι πιστευετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
για νομικη θεσνικης τι πιστευετε?
αχ αυτές οι νομικές ...1ο πεδίο, με αυτά που γράφουν περί μεγάλης ανόδου δεν τα πιστεύω...μια μικρή ανοδο θα έλεγα ..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymo$

Νεοφερμένος

Ο anwnymo$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
για νομικη θεσνικης τι πιστευετε?
Οι μεχρι τωρα εκτιμισεις τη δειχνουν να ανεβαινει καμια 300-400 μορια λογω ευκολιας των θεματων και κυριως της αυξημενης ζητησης...Αλλα μη πιστευεις τιποτα! οι προβλεψεις αλλαζουν μερα με τη μερα.Εδω για τα παιδαγωγικα λεγανε θα κατρακυλησουν οι βασεις λογω χαμηλης ζητησης και οι εφημεριδες αναφερουν ανοδο! οτι να ναι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top