[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
μην ξεχνας οτι οι ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΥΓΙΑΣ ειναι αρκετες θεσεις....ιατρικη οδοντιατρικη φαρμακευτικη κτηνιατρικη νοσηλευτικη...και ολες πανω απο την τελευταια ιατρικη οποτε νομιζω να πας να χαρεις το καλοκαιρι σου !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
α ρε αλάνι ευχαριστώ... Εύχομαι και σε εσένα καλη επιτυχία! Όλα να πάνε καλά! Μακάρι να βγεις αληθινός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
χαχα ελπιζω τουλαχιστον να μην ειναι ολοι Κ@υλομενοι με την ναυπηγηκη γιατι ειναι και αθηνα...και την εχω παθει :P . επιλεγοντας αυτη τν σχολη στν ουσια αρχιζει η αντιστροφη μετρηση για να φυγεις απο τν ελλαδα γιατι εδω δεν μετραει...χιλιες φορες μηχανολογος !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
όχι ρε θα την πιάσεις! Μην αγχώνεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
1)Απ οτι εχω ακουσει παιζει να πεσει ισως 40 μορια,αλλα δεν αποκλειεται φυσικα και παραπανω!Περσυ υπολογισανε πολυ μικροτερη πτωση για την ιατρικη Αλεξανδρουπολης και η εκπληξη ηρθε 31 αυγουστου..
2)Γενικα ξερει κανεις τι παιζει με τις ιατρικες??Εχω στο 3ο πεδιο 18634 μορια και θα θελα πολυ ιατρικη στη Λαρισα ή στα Γιαννενα.Ωστοσο ακουω διαφορα για ελαφρα ανοδο των ιατρικων της περιφερειας και εχω ανησυχησει πολυ!Ειμαι 23 μορια πανω απ την περσινη βαση της Λαρισας και 58 πανω απ τα Γιαννενα.Τι λετε??:hmm:

Γιαννενα νομιζω οτι την εχεις τη σχολη, αν και εχεις μεγαλες πιθανοτητες και για λαρισσα αφου ειναι επαρχιακες σχολες... Εγω τις βλεπω στα ιδια επιπεδα με περσυ καθως ο αριθμος των αριστουχων (>18) αυξηθηκε μονο κατα 15 ατομα.. Εγω εχω 18747 ειμαι πολυτεκνος και θελω Ιατρικη Θεσ/νικης, ενω μετα εχω κλειδωμενη (πιστευω την Αλεξ).. Καμια εκτιμηση για τις ειδικες κατηγοριες παιζει πουθενα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

matinakii17

Νεοφερμένος

Η matinakii17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι που σκέφτομαι τις τελευταίες δυο μέρες τώρα? Ομολογουμένως, τα θέματα φέτος ηταν δύσκολα έτσι? Επομένως ένας αρκετά καλα προετοιμασμένος μαθητής που πήγαινε για 19-20 ενδεχομένως να έπεσε στο 17-18. Πόσο απίθανο είναι αυτός ο αρκετά καλά προετοιμασμένος μαθητής να δηλώσει πρώτη επιλογή ιατρική, δεύτερη φαρμακευτική και μετά, βιολογία, μαθηματικό, φυσικό, χημικό κτλπ και επειδή οι βάσεις δεν έπεσαν πολύ στις ιατρικές και παραιατρικές σχολές, να μπει στις άλλες σχολές με 18000 μόρια και να ανέβουν οι βάσεις κατακόρυφα στις σχολές με βάσεις της τάξης 16-17500 μόρια?
the storie of my life..:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
20μοριακια για ναυπηγων λετε να εχουμε πτωση?
φίλε χαλαρά την έχεις τη σχολή σου ! 4ο πεδίο δεν είναι ;; δε λέω είναι κρίσιμα τα 20 μόρια, τόσες περιπτώσεις γνωρίζουμε του στυλ ''έμεινε έξω απο την ιατρική θράκης για 1 μόριο '' που όντως σε ταρακουνούν.Αλλά εντάξει εσύ μην αγχώνεσαι μόνο,αν δε περάσεις εσύ τότε θα γίνει χαμός;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaterlo

Νεοφερμένος

Ο vaterlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδια τι λετε να γινει με τα παιδαγωγικα? :hmm: δεν μιλαω για Αθηνα κ Θεσσαλονικη γιατι ειναι βεβαιο οτι δε θα πεσουν.. αλλα για τις αλλες πολεις οπως Βολο, Κρητη ,Αλεξανδρουπολη ,Ροδο κτλ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MANOLIS KAVALA

Νεοφερμένος

Ο MANOLIS KAVALA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έχω 250 μόρια λιγότερα από τη ΔΟΣΑ Κομοτηνής.

Πού θα κυμανθούν οι βάσεις; Γνωρίζει κάποιος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
για το Ναυτηλιακων σπουδων ΠΑΠΕΙ τι λετε?
είναι στο 5ο και έχει ειδικό μάθημα τα αγγλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
για το Ναυτηλιακων σπουδων ΠΑΠΕΙ τι λετε?
είναι στο 5ο και έχει ειδικό μάθημα τα αγγλικά
Πολύ περιζήτηση σχολή στο 5ο ....ΑΝ και τα αγγλικά απο ότι άκουσα δυσκόλεψαν πολλούς .!Αν τα πήγες καλά αγγλικά μην αγχώνεσαι!

ΓΙα αγρονόμων και τοπογράφων Εμπ και Φυσικό πως το κόβεται ...; Ειμαι στο 15700 και κάτι ψιλά ..Με τριτεκνία κιόλας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
ΓΙα αγρονόμων και τοπογράφων Εμπ και Φυσικό πως το κόβεται ...; Ειμαι στο 15700 και κάτι ψιλά ..Με τριτεκνία κιόλας;)
αυτό με τους αγρονόμους πέρσι, μεγάλη έκπληξη...2.000 μόρια κάτω δεν ήταν;;; στην επαρχία σίγουρα έπεσε τόσο...και φυσικό καλά εκεί να δεις τι έχει να γίνει χαχααααααααααα έχεις πολλές ελπίδες και ειδικά επειδή είσαι τριτεκνος!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
αγγλικά εγραψα 17!
αλλά και πάλι, χρειάζομαι πτώση 660 μόρια για να έχω πραγματικά πιθανοτητες..

κατι αλλο: στο μηχανογραφικο το τμημα διοικητηκης επιστημης και τεχνολογιας το ειχανε μονο στο 4ο πεδίο ενω ανηκει και στο 5ο! εκει δεν το έδειχνε αυτό ομως..!
θα με μετρησουν με τα μορια του πεμπτου ή του τέταρτου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Narcissa

Νεοφερμένος

Η Narcissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
εγω θρυλος πιστευω οτι οι ιατρικες επαρχεια θα εχουν 100+ χαλαρα πτωση. γτ οι περισσοτεροι βαζουν πολυ δυστηχως ...εγω π επιανα ιατρικη ημουν ετοιμος να πατισω οριστικοποιηση ενω ειχα βαλει ιατρικη αλλα λεω αστο... περισσοτερο με ειδονιζουν οι ναυπηγοιι :P :P

αν υπολογισεις πως φετος ειχαμε συνολικα στη θετικη 6 περισσοτερους με βαθμο 18-20 απο περσι. εφυγα εγω ο ενας θα φυγουν κ αλλοι εκατο θα πεσει γυρω στα 18 η ιατρικη να με θυμηθεις! ασε να λενε οι εκτιμησεις καθε χρονο μαλακιες λενε !

ναι και το καλό είναι φίλε μου βασίλη ότι οι πολλοί καλοί δηλώνουν αθήνα θεσσαλονίκη... Αν αναλογισθείς και την κρίση που υπάρχει, μόνο οι πολλοί πορωμένοι πάνε στον έβρο! Γι' αυτό και γω πιστεύω ότι ίσως να είμαι τυχερός έστω και λίγο και να την πιάσω! Επίσης στις εκτιμήσεις γίνεται ένα λάθος! Δεν πανε όλοι οι αριστούχοι της θετικής ιατρικές! Εγώ ήδη ξέρω πολλά άτομα (όπως και συ ο ίδιος) που πάνε πολυτεχνεία φαρμακευτικές (ειδικά αν έχουν φαρμακείο οι γονείς) ακόμη και φυσικομαθηματικές σχολές, οδοντιατρικές χημικό κτλπ! Και στο κάτω κάτω μου λένε κάποιοι 71 μόρια λίγα ειναι δεν ζητάς και παράλογα πράγματα! Τέσπα με αισιοδοξία περιμένω!

μην ξεχνας οτι οι ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΥΓΙΑΣ ειναι αρκετες θεσεις....ιατρικη οδοντιατρικη φαρμακευτικη κτηνιατρικη νοσηλευτικη...και ολες πανω απο την τελευταια ιατρικη οποτε νομιζω να πας να χαρεις το καλοκαιρι σου !!

Γιαννενα νομιζω οτι την εχεις τη σχολη, αν και εχεις μεγαλες πιθανοτητες και για λαρισσα αφου ειναι επαρχιακες σχολες... Εγω τις βλεπω στα ιδια επιπεδα με περσυ καθως ο αριθμος των αριστουχων (>18) αυξηθηκε μονο κατα 15 ατομα.. Εγω εχω 18747 ειμαι πολυτεκνος και θελω Ιατρικη Θεσ/νικης, ενω μετα εχω κλειδωμενη (πιστευω την Αλεξ).. Καμια εκτιμηση για τις ειδικες κατηγοριες παιζει πουθενα??

Παιδια σας ευχαριστω για τις απαντησεις!Παρα το γεγονος οτι ειναι νωρις για εκτιμησεις,η αληθεια ειναι οτι ησυχασα λιγο με τις απαντησεις σας!Και εγω ελπιζω για το καλυτερο.. :D
@StratosRIP ανηκω και εγω σε ειδικη κατηγορια(τριτεκνων) ομως πολυ χλωμο το βλεπω για θεσσαλονικη.εσυ που εχεις καλυτερη βαθμολογια εχεις πολυ περισσοτερες πιθανοτητες και δεν απεχεις πολυ απ την περσυνη βαση.Πιστευω ομως οτι ειναι δυσκολο να βγουν εκτιμησεις για ειδικες κατηγοριες,καθως δεν ειναι γνωστος ο ακριβης αριθμος των ατομων που υπαγονται σε ειδικη κατηγορια,καθως και οι προτιμησεις τους στο μηχανογραφικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Τι θα πάθαιναν να έκαναν ένα exit poll για τις βάσεις μας;:rant:
Μόνο για τις εκλογές ξέρουν να κάνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Τι θα πάθαιναν να έκαναν ένα exit poll για τις βάσεις μας;:rant:
Μόνο για τις εκλογές ξέρουν να κάνουν...

το edu4u ειχε πει οτι θα βγαλει εκτιμησεις σημερα ,παρασκευη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nora_7

Νεοφερμένος

Η Nora_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγραψα 15,017 με τα αγγλικά και δήλωσα 1η επιλογή το τμημα διεθνών και ευρωπαικων σπουδων στο παμακ...περισυ ειχε 15,148
Λετε να πέσει η βάση ή να ανεβεί κ άλλο μιας και βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη ;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
το edu4u ειχε πει οτι θα βγαλει εκτιμησεις σημερα ,παρασκευη

Tις έβγαλε; Δεν είδα κάτι... :hmm:
Και πάλι, δε θα γίνουν με τη μορφή που γίνονται τα exit polls. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σημερα ειπαν απο το edu οτι οι εκτιμησεις τους θα βγουν την αλλη εβδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nora_7

Νεοφερμένος

Η Nora_7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πφφφ ευχαριστώ πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top