[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Annoubi

Νεοφερμένος

Η Annoubi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Τις εκτιμήσεις του edu4u τις περιμένουμε σήμερα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
απο οτι εχω ακουσεις επισημα..λενε μεσα στο σαββατοκυριακο...:hmm:

ακουσει*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Λοιπόν έβαλα βιολογία Αθήνας με 17712 στο 3ό (17773 πέρυσι) και μετά χημεία Αθήνας με 16780 στο 2ό (16851 πέρυσι) τι λέτε έχω ελπίδες η θα καταλήξω Πάτρα;

και εγω τα ιδια με εσενα εχω βαλει στο 3ο εχω 17753 ,ισως να πεσει λιγο η βαση καπιοι την δινουν γυρω στα 17700 αλλα δεν μπορουμε να ξερουμε, χημικο πιανεις φανταζομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
λοιπον το πολιτικων μηχανικων πατρας υπαρχει περιπτωση να πεσει 550 μορια.Εχω 16.500 και ειμαι 550 μορια περιπου κατω απο την περσινη βαση...υπαρχει περιπτωση να μπω??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Υπάρχει πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Μακάρι..το θέλω πολύ!μεγάλη ή μικρή πιθανότητα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μικρή θα έλεγα, αλλά η πιθανότητα είναι πιθανότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
20μοριακια για ναυπηγων λετε να εχουμε πτωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
πάντως σαν τις περσινές πτώσεις μάλλον δε θα ξαναδούμε,τουλάχιστον σύμφωνα με αυτά που γράφουν,αν και εγώ περίμενα μετα απο το χάος με φυσική και μαθηματικά να πάνε στον κάτω κόσμο οι βάσεις .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Η Ιατρική αλεξανδρούπολης λέτε να πέσει κάνα 71-72 μόρια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Narcissa

Νεοφερμένος

Η Narcissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
1)Απ οτι εχω ακουσει παιζει να πεσει ισως 40 μορια,αλλα δεν αποκλειεται φυσικα και παραπανω!Περσυ υπολογισανε πολυ μικροτερη πτωση για την ιατρικη Αλεξανδρουπολης και η εκπληξη ηρθε 31 αυγουστου..
2)Γενικα ξερει κανεις τι παιζει με τις ιατρικες??Εχω στο 3ο πεδιο 18634 μορια και θα θελα πολυ ιατρικη στη Λαρισα ή στα Γιαννενα.Ωστοσο ακουω διαφορα για ελαφρα ανοδο των ιατρικων της περιφερειας και εχω ανησυχησει πολυ!Ειμαι 23 μορια πανω απ την περσινη βαση της Λαρισας και 58 πανω απ τα Γιαννενα.Τι λετε??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
1)Απ οτι εχω ακουσει παιζει να πεσει ισως 40 μορια,αλλα δεν αποκλειεται φυσικα και παραπανω!Περσυ υπολογισανε πολυ μικροτερη πτωση για την ιατρικη Αλεξανδρουπολης και η εκπληξη ηρθε 31 αυγουστου..
2)Γενικα ξερει κανεις τι παιζει με τις ιατρικες??Εχω στο 3ο πεδιο 18634 μορια και θα θελα πολυ ιατρικη στη Λαρισα ή στα Γιαννενα.Ωστοσο ακουω διαφορα για ελαφρα ανοδο των ιατρικων της περιφερειας και εχω ανησυχησει πολυ!Ειμαι 23 μορια πανω απ την περσινη βαση της Λαρισας και 58 πανω απ τα Γιαννενα.Τι λετε??:hmm:

φιλη μου μην απογοιτευεσαι!!! λογικα πιανεις εγω δν νομιζω να αναιβουν... και να μην πιασεις την πολη..ΙΑΤΡΙΚΗ ναναι και οτι ναναι !!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
1)Απ οτι εχω ακουσει παιζει να πεσει ισως 40 μορια,αλλα δεν αποκλειεται φυσικα και παραπανω!Περσυ υπολογισανε πολυ μικροτερη πτωση για την ιατρικη Αλεξανδρουπολης και η εκπληξη ηρθε 31 αυγουστου..
2)Γενικα ξερει κανεις τι παιζει με τις ιατρικες??Εχω στο 3ο πεδιο 18634 μορια και θα θελα πολυ ιατρικη στη Λαρισα ή στα Γιαννενα.Ωστοσο ακουω διαφορα για ελαφρα ανοδο των ιατρικων της περιφερειας και εχω ανησυχησει πολυ!Ειμαι 23 μορια πανω απ την περσινη βαση της Λαρισας και 58 πανω απ τα Γιαννενα.Τι λετε??:hmm:
Μακάρι να υπάρξει και πάλι μία μικρή εκπληξη και να πέσειι 71 και όχι 40! Όσο αναφορά γι αυτό που ρώτησες δεν πιστεύω ότι οι περιφερειακές ιατρικές θα έχουν άνοδο! Πάντως οι συζητήσεις μας αυτές ίσως να μην έχουν και καθόλου νόημα διότι δεν γνωρίζουμε πως έχουν διαμορφωθεί τα μηχανογραφικά ακόμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εγω θρυλος πιστευω οτι οι ιατρικες επαρχεια θα εχουν 100+ χαλαρα πτωση. γτ οι περισσοτεροι βαζουν πολυ δυστηχως ...εγω π επιανα ιατρικη ημουν ετοιμος να πατισω οριστικοποιηση ενω ειχα βαλει ιατρικη αλλα λεω αστο... περισσοτερο με ειδονιζουν οι ναυπηγοιι :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
χαχα! Καλά έκανες αλάνι... Ότι του αρέσει του καθένα! Μακάρι ρε φιλαράκι να έχουν πτώση 100 μορίων και να την πιάσω... Άσε που εγώ ούτε 100 θέλω αλλά 71-72 μόρια!! Ας ελπίσω να πέσουν! Αυτό που είπε η νάρκισσα πάντως είχε δίκαιο... Η ιατρική αλεξανδρούπολης πέρσυ έλεγαν θα πέσει 250-300 και τελικά έπεσε στα 600!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_kos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο vasilis_kos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
αν υπολογισεις πως φετος ειχαμε συνολικα στη θετικη 6 περισσοτερους με βαθμο 18-20 απο περσι. εφυγα εγω ο ενας θα φυγουν κ αλλοι εκατο θα πεσει γυρω στα 18 η ιατρικη να με θυμηθεις! ασε να λενε οι εκτιμησεις καθε χρονο μαλακιες λενε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThrilosG7-94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ThrilosG7-94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
ναι και το καλό είναι φίλε μου βασίλη ότι οι πολλοί καλοί δηλώνουν αθήνα θεσσαλονίκη... Αν αναλογισθείς και την κρίση που υπάρχει, μόνο οι πολλοί πορωμένοι πάνε στον έβρο! Γι' αυτό και γω πιστεύω ότι ίσως να είμαι τυχερός έστω και λίγο και να την πιάσω! Επίσης στις εκτιμήσεις γίνεται ένα λάθος! Δεν πανε όλοι οι αριστούχοι της θετικής ιατρικές! Εγώ ήδη ξέρω πολλά άτομα (όπως και συ ο ίδιος) που πάνε πολυτεχνεία φαρμακευτικές (ειδικά αν έχουν φαρμακείο οι γονείς) ακόμη και φυσικομαθηματικές σχολές, οδοντιατρικές χημικό κτλπ! Και στο κάτω κάτω μου λένε κάποιοι 71 μόρια λίγα ειναι δεν ζητάς και παράλογα πράγματα! Τέσπα με αισιοδοξία περιμένω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top